USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 2 Liga
Strzelcy : 2 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Jan
Wnorowski

Orzeły Stolicy
1. Jan Wnorowski   Orzeły Stolicy 2 4 2.00

Grzegorz
Goliszewski

Eternis
2. Grzegorz Goliszewski   Eternis 2 4 2.00

Yeugen
Sirotenko

Ukranian Vikings
3. Yeugen Sirotenko   Ukranian Vikings 2 4 2.00

Igor
Petlyak

Energia
4. Igor Petlyak   Energia 2 4 2.00

Andrzej
Morawski

Tylko Zwycięstwo
5. Andrzej Morawski   Tylko Zwycięstwo 2 3 1.50

Szymon
Maruszewski

FC Górka
6. Szymon Maruszewski   FC Górka 2 3 1.50

Maciek
Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
7. Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 1 3 3.00

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
8. Leon Hendigery   Bonito Warszawa 2 3 1.50

Krzysztof
Mamla

Orlik Mokotów
9. Krzysztof Mamla   Orlik Mokotów 2 3 1.50

Eryk
Kopczyński

Orlik Mokotów
10. Eryk Kopczyński   Orlik Mokotów 2 2 1.00

Andrzej
Skorupa

Bonito Warszawa
11. Andrzej Skorupa   Bonito Warszawa 1 2 2.00

Michał
Śpiewak

Dziki Młochów
12. Michał Śpiewak   Dziki Młochów 2 2 1.00

Mateusz
Walczak

Tylko Zwycięstwo
13. Mateusz Walczak   Tylko Zwycięstwo 2 2 1.00

Heorhii
Parnitskii

Energia
14. Heorhii Parnitskii   Energia 2 2 1.00

Szymon
Jałkowski

Tylko Zwycięstwo
15. Szymon Jałkowski   Tylko Zwycięstwo 2 2 1.00

Oleksandr
Yakubiak

Energia
16. Oleksandr Yakubiak   Energia 2 2 1.00

Przemysław
Skrzydlewski

Dziki Młochów
17. Przemysław Skrzydlewski   Dziki Młochów 2 2 1.00

Łukasz
Adamiuk

Tylko Zwycięstwo
18. Łukasz Adamiuk   Tylko Zwycięstwo 2 2 1.00

Kuba
Grzeszak

Bonito Warszawa
19. Kuba Grzeszak   Bonito Warszawa 1 2 2.00

Dawid
Banasiewicz

Dziki Młochów
20. Dawid Banasiewicz   Dziki Młochów 2 2 1.00

Aleksandr
Ivanov

Ukranian Vikings
21. Aleksandr Ivanov   Ukranian Vikings 2 2 1.00

Sebastian
Lech

Orlik Mokotów
22. Sebastian Lech   Orlik Mokotów 1 2 2.00

Artur
Petrov

Energia
23. Artur Petrov   Energia 2 1 0.50

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
24. Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 2 1 0.50

Tomek
Jerzański

Gracze Gorszego Sortu
25. Tomek Jerzański   Gracze Gorszego Sortu 1 1 1.00

Jakub
Orłowski

Dziki Młochów
26. Jakub Orłowski   Dziki Młochów 2 1 0.50

Grzegorz
Dybcio

Tylko Zwycięstwo
27. Grzegorz Dybcio   Tylko Zwycięstwo 1 1 1.00

Dmytro
Stetsiuk

Energia
28. Dmytro Stetsiuk   Energia 2 1 0.50

Robert
Bartocha

FC Górka
29. Robert Bartocha   FC Górka 1 1 1.00

Karol
Wierzchoń

Gracze Gorszego Sortu
30. Karol Wierzchoń   Gracze Gorszego Sortu 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama