USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga

SZUKASZ REKLAMY W SPORCIE - DOBRZE TRAFIŁEŚ!
Chcesz współpracować? Zostać partnerem lub sponsorem ligi? Masz pomysł jak urozmaicić rozgrywki? Skontaktuj się z nami!

1. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się i wsparcia naszej inicjatywy.
Piłka nożna to wyjątkowa dyscyplina, która wywołuje w graczach mnóstwo pozytywnych emocji. Widok szczęśliwych uczestników turnieju jest dla nas bezcenny, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby stworzyć niezapomniane widowisko. Sponsoring wydarzeń sportowych sprzyja tworzeniu i wzmacnianiu pożądanego wizerunku firmy. Uczestnicy doceniają zaangażowanie sponsora w rozwój sportu, i przychylnie odbierają formę reklamy, postrzegając ją jako przyjazną
2.Chcąc stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu wyczynowego
zawodnikom utalentowanym w młodym i dojrzałym wieku, musimy liczyć na wsparcie finansowe darczyńców czy sponsorów. Z myślą o biznesie stworzyliśmy ofertę sponsorską, która podpowie na jakich zasadach możliwa jest współpraca z naszymi rozgrywkami.
3. Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zawodów sportowych i
doskonale wiemy jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek dla wszystkich uczestników imprezy. Obecnie zajmujemy się przede wszystkim organizacją Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Organizujemy również największe turnieje piłkarskie dla amatorskich drużyn w postaci Halowego Puchar Fanów i Pucharu Fanów. Przyjeżdżają do nas zespoły nie tylko z okolic Warszawy, ale również z całej Polski.
4. W dzisiejszej rzeczywistości dla różnego rodzaju
przedsiębiorstw sponsoring zajmuje własne, odpowiedzialne miejsce w marketingu. Jest także narzędziem, które oferuje korzyści jakich nie zapewni ani sama reklama ani działania public relations. Pozytywy jakie można uzyskać z faktu sponsorowania Ligi Fanów są następujące: zwiększenie rozpoznawalności marki umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenie z projektem dotarcie do określonej grupy klientów postrzeganie firmy jako dbającej o rozwój sportu i rekreacji łączenie elementów sportowej rywalizacji z dobrą zabawą.
5. Oferujemy rozmaite formy reklamy zarówno
podczas rozgrywek towarzyszącym, jak i w mediach czy Internecie. Dysponujemy też dobrze stargetowanymi bazami mailingowymi a współpraca z Fundacją Kibica pozwala nam skoordynować ewentualne działania i poszerzyć możliwości promocji Państwa firmy.
6.Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta sponsorska
znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom. Nam umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego, a Państwu posłuży w promocji wizerunku firmy. Współpracę pojmujemy jako obustronne zaufanie - nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Kliknij tutaj i pobierz ofertę Sponsorską
Reklama