USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
SOCCA CUP - WYNIKI LIVE
Grupa A - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 16:00 - 18:00 / Boisko 1 i 2
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Essa Warszawa 6 16 15 10
2 EXC Mobile Ochota 6 15 17 15
3 Uefa Mafia Ursynów 6 12 10 4
4 Starki Club 6 9 14 4
5 Ożarowski Lew 6 5 6 0
6 Oldschool Football Łódź 6 4 6 -3
7 FC Vikersonn 6 0 0 -30
Drużyna
EXC Mobile Ochota
Starki Club
Essa Warszawa
Uefa Mafia Ursynów
Oldschool Football Łódź
FC Vikersonn
Ożarowski Lew
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 16:00 Starki Club - FC Vikersonn 5:0
2 16:00 Oldschool Football Łódź - Uefa Mafia Ursynów 0:1
3 16:12 Essa Warszawa - EXC Mobile Ochota 2:1
4 16:12 Ożarowski Lew - FC Vikersonn 5:0
5 16:24 Starki Club - EXC Mobile Ochota 0:3
6 16:24 Oldschool Football Łódź - Essa Warszawa 0:1
7 16:36 Ożarowski Lew - Uefa Mafia Ursynów 0:1
8 16:36 FC Vikersonn - EXC Mobile Ochota 0:5
9 16:48 Starki Club - Oldschool Football Łódź 3:1
10 16:48 Ożarowski Lew - EXC Mobile Ochota 0:1
11 17:00 Uefa Mafia Ursynów - Essa Warszawa 1:2
12 17:00 FC Vikersonn - Oldschool Football Łódź 0:5
13 17:12 Ożarowski Lew - Essa Warszawa 1:1
14 17:12 EXC Mobile Ochota - Oldschool Football Łódź 4:0
15 17:24 Uefa Mafia Ursynów - Starki Club 2:1
16 17:24 Ożarowski Lew - Oldschool Football Łódź 0:0
17 17:36 Essa Warszawa - Starki Club 4:2
18 17:36 Uefa Mafia Ursynów - FC Vikersonn 5:0
19 17:48 Ożarowski Lew - Starki Club 0:3
20 17:48 Essa Warszawa - FC Vikersonn 5:0
21 18:00 EXC Mobile Ochota - Uefa Mafia Ursynów 3:0
Grupa B - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 16:00 - 18:00 / Boisko 3 i 4
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Połczyn Brothers 6 13 16 9
2 Niemłode Wilki 6 11 6 0
3 Marwick 6 9 6 1
4 Dziki Młochów 6 9 5 -1
5 Sirius 6 8 7 0
6 MTS 6 5 7 -6
7 BRD Young Warriors 6 3 3 -3
Drużyna
Połczyn Brothers
Dziki Młochów
Marwick
BRD Young Warriors
Sirius
Niemłode Wilki
MTS
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 16:00 Połczyn Brothers - Dziki Młochów 3:0
2 16:00 Marwick - BRD Young Warriors 1:0
3 16:12 Sirius - Niemłode Wilki 0:1
4 16:12 MTS - Dziki Młochów 0:3
5 16:24 Połczyn Brothers - Niemłode Wilki 3:0
6 16:24 Marwick - Sirius 2:0
7 16:36 MTS - BRD Young Warriors 1:1
8 16:36 Dziki Młochów - Niemłode Wilki 0:1
9 16:48 Połczyn Brothers - Marwick 3:0
10 16:48 MTS - Niemłode Wilki 2:2
11 17:00 BRD Young Warriors - Sirius 1:1
12 17:00 Dziki Młochów - Marwick 1:0
13 17:12 MTS - Sirius 0:1
14 17:12 Niemłode Wilki - Marwick 1:0
15 17:24 BRD Young Warriors - Połczyn Brothers 0:1
16 17:24 MTS - Marwick 0:3
17 17:36 Sirius - Połczyn Brothers 3:3
18 17:36 BRD Young Warriors - Dziki Młochów 0:1
19 17:48 MTS - Połczyn Brothers 4:3
20 17:48 Sirius - Dziki Młochów 2:0
21 18:00 Niemłode Wilki - BRD Young Warriors 1:1
Grupa C - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 18:00 - 22:30 / Boisko 1
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 FC Impuls UA 6 14 11 9
2 FC Kryształ Targówek 6 12 11 11
3 Metalbark Bydgoszcz 6 12 13 10
4 Al-Mar Wołomin 6 9 7 1
5 Nomad Team 6 5 5 -7
6 Sort Boys 6 3 3 -14
7 Vagoni FC 6 1 3 -10
Drużyna
Sort Boys
Nomad Team
Metalbark Bydgoszcz
Vagoni FC
Al-Mar Wołomin
FC Impuls UA
FC Kryształ Targówek
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 18:15 Sort Boys - Nomad Team 1:2
2 18:27 Metalbark Bydgoszcz - Vagoni FC 2:1
3 18:39 Al-Mar Wołomin - FC Kryształ Targówek 0:0
4 18:51 FC Impuls UA - Nomad Team 3:0
5 19:03 Sort Boys - FC Kryształ Targówek 0:4
6 19:15 Metalbark Bydgoszcz - Al-Mar Wołomin 1:1
7 19:27 FC Impuls UA - Vagoni FC 3:1
8 19:39 Nomad Team - FC Kryształ Targówek 0:2
9 19:51 Sort Boys - Metalbark Bydgoszcz 0:6
10 20:03 FC Impuls UA - FC Kryształ Targówek 0:0
11 20:15 Vagoni FC - Al-Mar Wołomin 0:1
12 20:27 Nomad Team - Metalbark Bydgoszcz 0:3
13 20:39 FC Impuls UA - Al-Mar Wołomin 2:0
14 20:51 FC Kryształ Targówek - Metalbark Bydgoszcz 0:0
15 21:03 Vagoni FC - Sort Boys 0:1
16 21:15 FC Impuls UA - Metalbark Bydgoszcz 1:1
17 21:27 Al-Mar Wołomin - Sort Boys 3:1
18 21:39 Vagoni FC - Nomad Team 1:1
19 21:51 FC Impuls UA - Sort Boys 2:0
20 22:03 Al-Mar Wołomin - Nomad Team 2:2
21 22:15 FC Kryształ Targówek - Vagoni FC 5:0
Grupa D - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 18:00 - 22:30 / Boisko 2
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 AK Technic Bydboszcz 6 18 16 16
2 Mistrzowie UK 6 12 10 5
3 Crimson Boys 6 10 10 2
4 FC Dziki z Lasu 6 9 8 0
5 Galaktyczny Patrol 6 8 10 0
6 Kasbud Radzymin 6 4 6 -5
7 Zaruby United 6 0 2 -18
Drużyna
Mistrzowie UK
Zaruby United
FC Dziki z Lasu
Kasbud Radzymin
AK Technic Bydboszcz
Galaktyczny Patrol
Crimson Boys
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 18:15 Mistrzowie UK - Zaruby United 2:0
2 18:27 FC Dziki z Lasu - Kasbud Radzymin 1:0
3 18:39 AK Technic Bydboszcz - Galaktyczny Patrol 3:0
4 18:51 Crimson Boys - Zaruby United 3:0
5 19:03 Mistrzowie UK - Galaktyczny Patrol 2:3
6 19:15 FC Dziki z Lasu - AK Technic Bydboszcz 0:1
7 19:27 Crimson Boys - Kasbud Radzymin 3:1
8 19:39 Zaruby United - Galaktyczny Patrol 0:3
9 19:51 Mistrzowie UK - FC Dziki z Lasu 2:0
10 20:03 Crimson Boys - Galaktyczny Patrol 1:1
11 20:15 Kasbud Radzymin - AK Technic Bydboszcz 0:2
12 20:27 Zaruby United - FC Dziki z Lasu 0:2
13 20:39 Crimson Boys - AK Technic Bydboszcz 0:2
14 20:51 Galaktyczny Patrol - FC Dziki z Lasu 2:3
15 21:03 Kasbud Radzymin - Mistrzowie UK 1:2
16 21:15 Crimson Boys - FC Dziki z Lasu 3:2
17 21:27 AK Technic Bydboszcz - Mistrzowie UK 1:0
18 21:39 Kasbud Radzymin - Zaruby United 3:2
19 21:51 Crimson Boys - Mistrzowie UK 0:2
20 22:03 AK Technic Bydboszcz - Zaruby United 7:0
21 22:15 Galaktyczny Patrol - Kasbud Radzymin 1:1
Grupa E - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 18:00 - 22:30 / Boisko 3
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Lakoksy CF 6 16 13 11
2 FC Lumumby Łódź 6 12 9 4
3 KS Browarek 6 11 12 5
4 KORDIAŁ 6 9 7 1
5 Orzeły Stolicy 6 9 6 1
6 CONTRA 6 2 4 -9
7 Czasoumilacze 6 1 4 -13
Drużyna
KS Browarek
Orzeły Stolicy
KORDIAŁ
CONTRA
FC Lumumby Łódź
Lakoksy CF
Czasoumilacze
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 18:15 KS Browarek - Orzeły Stolicy 2:1
2 18:27 FC Lumumby Łódź - Lakoksy CF 0:2
3 18:39 KORDIAŁ - CONTRA 3:1
4 18:51 Czasoumilacze - Orzeły Stolicy 0:2
5 19:03 KS Browarek - Lakoksy CF 1:1
6 19:15 KORDIAŁ - FC Lumumby Łódź 1:0
7 19:27 Czasoumilacze - CONTRA 1:1
8 19:39 Orzeły Stolicy - Lakoksy CF 1:2
9 19:51 KS Browarek - KORDIAŁ 2:0
10 20:03 Czasoumilacze - Lakoksy CF 0:4
11 20:15 CONTRA - FC Lumumby Łódź 0:3
12 20:27 Orzeły Stolicy - KORDIAŁ 1:0
13 20:39 Czasoumilacze - FC Lumumby Łódź 1:3
14 20:51 Lakoksy CF - KORDIAŁ 1:0
15 21:03 CONTRA - KS Browarek 2:2
16 21:15 Czasoumilacze - KORDIAŁ 1:3
17 21:27 FC Lumumby Łódź - KS Browarek 2:1
18 21:39 CONTRA - Orzeły Stolicy 0:1
19 21:51 Czasoumilacze - KS Browarek 1:4
20 22:03 FC Lumumby Łódź - Orzeły Stolicy 1:0
21 22:15 Lakoksy CF - CONTRA 3:0
Grupa F - (Sobota) 13 Stycznia - godz. 18:00 - 22:30 / Boisko 4
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Familia Greco Wrocław 6 18 21 20
2 Wilki 6 15 9 8
3 Explo Team 6 12 12 7
4 Gentleman’s Club 6 6 4 -5
5 POLNIX Żyrardów 6 6 13 1
6 Giewont F.C 6 3 4 -11
7 Shitable 6 3 2 -20
Drużyna
Wilki
Shitable
Giewont F.C
POLNIX Żyrardów
Explo Team
Gentleman’s Club
Familia Greco Wrocław
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 18:15 Wilki - Shitable 1:0
2 18:27 Giewont F.C - POLNIX Żyrardów 3:2
3 18:39 Explo Team - Gentleman’s Club 1:0
4 18:51 Familia Greco Wrocław - Shitable 7:0
5 19:03 Wilki - Gentleman’s Club 2:0
6 19:15 Giewont F.C - Explo Team 0:3
7 19:27 Familia Greco Wrocław - POLNIX Żyrardów 4:0
8 19:39 Shitable - Gentleman’s Club 0:3
9 19:51 Wilki - Giewont F.C 2:0
10 20:03 Familia Greco Wrocław - Gentleman’s Club 1:0
11 20:15 POLNIX Żyrardów - Explo Team 1:2
12 20:27 Shitable - Giewont F.C 2:1
13 20:39 Familia Greco Wrocław - Explo Team 3:1
14 20:51 Gentleman’s Club - Giewont F.C 1:0
15 21:03 POLNIX Żyrardów - Wilki 0:3
16 21:15 Familia Greco Wrocław - Giewont F.C 5:0
17 21:27 Explo Team - Wilki 0:1
18 21:39 POLNIX Żyrardów - Shitable 5:0
19 21:51 Familia Greco Wrocław - Wilki 1:0
20 22:03 Explo Team - Shitable 5:0
21 22:15 Gentleman’s Club - POLNIX Żyrardów 0:5
Grupa G - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 07:50 - 10:00 / Boisko 1 i 2
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Red Stars 6 12 12 8
2 Tur Ochota 6 12 13 7
3 Kultywator Kukawki 6 11 5 0
4 FK ALMAZ 6 11 10 3
5 Wojownicy Wódy 6 7 6 -4
6 PZU SPORT TEAM 6 5 7 -5
7 Whiskey Team 6 0 3 -9
Drużyna
PZU SPORT TEAM
FK ALMAZ
Whiskey Team
Wojownicy Wódy
Red Stars
Kultywator Kukawki
Tur Ochota
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 7:50 PZU SPORT TEAM - FK ALMAZ 2:2
2 7:50 Whiskey Team - Wojownicy Wódy 1:2
3 8:02 Red Stars - Kultywator Kukawki 0:0
4 8:02 Tur Ochota - FK ALMAZ 1:2
5 8:14 PZU SPORT TEAM - Kultywator Kukawki 0:1
6 8:14 Whiskey Team - Red Stars 0:2
7 8:26 Tur Ochota - Wojownicy Wódy 2:1
8 8:26 FK ALMAZ - Kultywator Kukawki 1:2
9 8:38 PZU SPORT TEAM - Whiskey Team 1:0
10 8:38 Tur Ochota - Kultywator Kukawki 3:0
11 8:50 Wojownicy Wódy - Red Stars 0:5
12 8:50 FK ALMAZ - Whiskey Team 3:1
13 9:02 Tur Ochota - Red Stars 1:2
14 9:02 Kultywator Kukawki - Whiskey Team 2:1
15 9:14 Wojownicy Wódy - PZU SPORT TEAM 3:1
16 9:14 Tur Ochota - Whiskey Team 2:0
17 9:26 Red Stars - PZU SPORT TEAM 2:2
18 9:26 Wojownicy Wódy - FK ALMAZ 0:1
19 9:38 Tur Ochota - PZU SPORT TEAM 4:1
20 9:38 Red Stars - FK ALMAZ 1:1
21 9:50 Kultywator Kukawki - Wojownicy Wódy 0:0
Grupa H - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 07:50 - 10:00 / Boisko 3 i 4
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Gladiatorzy Eternis 6 16 20 18
2 FC OTAMANY 6 14 19 16
3 Ukranian Vikings 6 13 11 7
4 PRO Warszawa 6 9 14 5
5 CTSK Pruszków 6 6 7 -9
6 Nagel 6 3 3 -15
7 NieDzielni 6 0 0 -22
Drużyna
Nagel
NieDzielni
FC OTAMANY
CTSK Pruszków
Ukranian Vikings
PRO Warszawa
Gladiatorzy Eternis
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 7:50 Nagel - NieDzielni 2:0
2 7:50 FC OTAMANY - CTSK Pruszków 4:0
3 8:02 Ukranian Vikings - Gladiatorzy Eternis 0:3
4 8:02 PRO Warszawa - NieDzielni 3:0
5 8:14 Nagel - Gladiatorzy Eternis 0:4
6 8:14 FC OTAMANY - Ukranian Vikings 0:0
7 8:26 PRO Warszawa - CTSK Pruszków 4:1
8 8:26 NieDzielni - Gladiatorzy Eternis 0:5
9 8:38 Nagel - FC OTAMANY 0:5
10 8:38 PRO Warszawa - Gladiatorzy Eternis 1:2
11 8:50 CTSK Pruszków - Ukranian Vikings 0:3
12 8:50 NieDzielni - FC OTAMANY 0:6
13 9:02 PRO Warszawa - Ukranian Vikings 0:3
14 9:02 Gladiatorzy Eternis - FC OTAMANY 1:1
15 9:14 CTSK Pruszków - Nagel 3:0
16 9:14 PRO Warszawa - FC OTAMANY 2:3
17 9:26 Ukranian Vikings - Nagel 2:1
18 9:26 CTSK Pruszków - NieDzielni 3:0
19 9:38 PRO Warszawa - Nagel 4:0
20 9:38 Ukranian Vikings - NieDzielni 3:0
21 9:50 Gladiatorzy Eternis - CTSK Pruszków 5:0
Grupa I - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 10:10 - 14:20 / Boisko 1
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Warsaw Rangers 6 15 12 7
2 Tanatos 6 13 10 8
3 MEJPOL 6 13 11 6
4 FC Noster Łódź 6 9 12 4
5 Chłopcy z placu Broni 6 7 9 -1
6 TARTAK-BRO Kielce 6 4 4 -6
7 FC Kocham Martusie 6 0 2 -18
Drużyna
MEJPOL
Warsaw Rangers
FC Noster Łódź
Tanatos
Chłopcy z placu Broni
FC Kocham Martusie
TARTAK-BRO Kielce
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 10:10 MEJPOL - Warsaw Rangers 1:2
2 10:22 FC Noster Łódź - Tanatos 1:0
3 10:34 Chłopcy z placu Broni - FC Kocham Martusie 2:0
4 10:46 TARTAK-BRO Kielce - Warsaw Rangers 0:3
5 10:58 MEJPOL - FC Kocham Martusie 2:0
6 11:10 FC Noster Łódź - Chłopcy z placu Broni 2:3
7 11:22 TARTAK-BRO Kielce - Tanatos 0:1
8 11:34 Warsaw Rangers - FC Kocham Martusie 3:0
9 11:46 MEJPOL - FC Noster Łódź 2:1
10 11:58 TARTAK-BRO Kielce - FC Kocham Martusie 2:1
11 12:10 Tanatos - Chłopcy z placu Broni 2:1
12 12:22 Warsaw Rangers - FC Noster Łódź 2:1
13 12:34 TARTAK-BRO Kielce - Chłopcy z placu Broni 1:1
14 12:46 FC Kocham Martusie - FC Noster Łódź 1:6
15 12:58 Tanatos - MEJPOL 0:0
16 13:10 TARTAK-BRO Kielce - FC Noster Łódź 0:1
17 13:22 Chłopcy z placu Broni - MEJPOL 1:3
18 13:34 Tanatos - Warsaw Rangers 2:0
19 13:46 TARTAK-BRO Kielce - MEJPOL 1:3
20 13:58 Chłopcy z placu Broni - Warsaw Rangers 1:2
21 14:10 FC Kocham Martusie - Tanatos 0:5
Grupa J - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 10:10 - 14:20 / Boisko 2
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Kapela Weselna Kraków 6 15 21 19
2 5408 Squad 6 15 20 16
3 FC EGIPT 6 15 15 11
4 LW Płock 6 9 13 4
5 FC Tantos 6 6 4 -15
6 Królewscy Lublin 6 3 6 -11
7 Cool Team 6 0 6 -24
Drużyna
Kapela Weselna Kraków
Cool Team
5408 Squad
LW Płock
Królewscy Lublin
FC EGIPT
FC Tantos
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 10:10 Kapela Weselna Kraków - Cool Team 5:0
2 10:22 5408 Squad - LW Płock 1:0
3 10:34 Królewscy Lublin - FC EGIPT 0:4
4 10:46 FC Tantos - Cool Team 2:1
5 10:58 Kapela Weselna Kraków - FC EGIPT 0:1
6 11:10 5408 Squad - Królewscy Lublin 2:0
7 11:22 FC Tantos - LW Płock 1:3
8 11:34 Cool Team - FC EGIPT 0:4
9 11:46 Kapela Weselna Kraków - 5408 Squad 2:0
10 11:58 FC Tantos - FC EGIPT 0:3
11 12:10 LW Płock - Królewscy Lublin 2:0
12 12:22 Cool Team - 5408 Squad 2:8
13 12:34 FC Tantos - Królewscy Lublin 1:0
14 12:46 FC EGIPT - 5408 Squad 0:2
15 12:58 LW Płock - Kapela Weselna Kraków 0:3
16 13:10 FC Tantos - 5408 Squad 0:7
17 13:22 Królewscy Lublin - Kapela Weselna Kraków 1:6
18 13:34 LW Płock - Cool Team 6:1
19 13:46 FC Tantos - Kapela Weselna Kraków 0:5
20 13:58 Królewscy Lublin - Cool Team 5:2
21 14:10 FC EGIPT - LW Płock 3:2
Grupa K - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 10:10 - 14:20 / Boisko 3
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Kaliskie Porozumienie Sportowe 6 13 14 11
2 KSB Warszawa 6 13 12 10
3 Et Promo Łódź 6 12 14 12
4 PNC Łódź 1 6 12 11 2
5 PKS MazoCup 6 5 4 -1
6 Zimne Dranie 6 3 6 -18
7 Legendarny Team 6 1 4 -16
Drużyna
Et Promo Łódź
PKS MazoCup
Kaliskie Porozumienie Sportowe
PNC Łódź 1
KSB Warszawa
Zimne Dranie
Legendarny Team
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 10:10 Et Promo Łódź - PKS MazoCup 0:0
2 10:22 Kaliskie Porozumienie Sportowe - PNC Łódź 1 1:2
3 10:34 KSB Warszawa - Zimne Dranie 3:1
4 10:46 Legendarny Team - PKS MazoCup 0:0
5 10:58 Et Promo Łódź - Zimne Dranie 8:0
6 11:10 Kaliskie Porozumienie Sportowe - KSB Warszawa 1:0
7 11:22 Legendarny Team - PNC Łódź 1 1:3
8 11:34 PKS MazoCup - Zimne Dranie 3:0
9 11:46 Et Promo Łódź - Kaliskie Porozumienie Sportowe 0:0
10 11:58 Legendarny Team - Zimne Dranie 1:2
11 12:10 PNC Łódź 1 - KSB Warszawa 0:2
12 12:22 PKS MazoCup - Kaliskie Porozumienie Sportowe 0:2
13 12:34 Legendarny Team - KSB Warszawa 0:6
14 12:46 Zimne Dranie - Kaliskie Porozumienie Sportowe 1:5
15 12:58 PNC Łódź 1 - Et Promo Łódź 0:2
16 13:10 Legendarny Team - Kaliskie Porozumienie Sportowe 0:5
17 13:22 KSB Warszawa - Et Promo Łódź 0:0
18 13:34 PNC Łódź 1 - PKS MazoCup 2:1
19 13:46 Legendarny Team - Et Promo Łódź 2:4
20 13:58 KSB Warszawa - PKS MazoCup 1:0
21 14:10 Zimne Dranie - PNC Łódź 1 2:4
Grupa L - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 10:10 - 14:20 / Boisko 4
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 MAS-BUD Stawiguda 6 15 17 14
2 Ogień Bielany 6 13 11 9
3 DBS-System 6 12 9 3
4 FC Red Dragons Prażmów 6 9 8 -5
5 PD WildBoars Wrocław 6 7 8 -1
6 Team-UA 6 6 4 -4
7 RKS HUWDU 6 0 3 -16
Drużyna
MAS-BUD Stawiguda
Team-UA
DBS-System
RKS HUWDU
Ogień Bielany
FC Red Dragons Prażmów
PD WildBoars Wrocław
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 10:10 FC Red Dragons Prażmów - Team-UA 1:0
2 10:22 DBS-System - RKS HUWDU 2:0
3 10:34 Ogień Bielany - MAS-BUD Stawiguda 1:0
4 10:46 PD WildBoars Wrocław - Team-UA 3:0
5 10:58 FC Red Dragons Prażmów - MAS-BUD Stawiguda 0:6
6 11:10 DBS-System - Ogień Bielany 1:2
7 11:22 PD WildBoars Wrocław - RKS HUWDU 3:1
8 11:34 Team-UA - MAS-BUD Stawiguda 1:2
9 11:46 FC Red Dragons Prażmów - DBS-System 0:1
10 11:58 PD WildBoars Wrocław - MAS-BUD Stawiguda 0:2
11 12:10 RKS HUWDU - Ogień Bielany 0:5
12 12:22 Team-UA - DBS-System 1:2
13 12:34 PD WildBoars Wrocław - Ogień Bielany 0:0
14 12:46 MAS-BUD Stawiguda - DBS-System 2:1
15 12:58 RKS HUWDU - FC Red Dragons Prażmów 2:3
16 13:10 PD WildBoars Wrocław - DBS-System 1:2
17 13:22 Ogień Bielany - FC Red Dragons Prażmów 3:0
18 13:34 RKS HUWDU - Team-UA 0:1
19 13:46 PD WildBoars Wrocław - FC Red Dragons Prażmów 1:4
20 13:58 Ogień Bielany - Team-UA 0:1
21 14:10 MAS-BUD Stawiguda - RKS HUWDU 5:0
Grupa M - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 14:30 - 18:40 / Boisko 1
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Czereśnie Junajted 6 16 11 10
2 Życzki 6 12 10 5
3 BJM OldBoys Kraków 6 12 10 5
4 FC Glinice 6 8 7 -3
5 PNC Łódź 2 6 6 8 -4
6 Olympique Zgon Poznań 6 4 4 -5
7 Boars 6 1 4 -8
Drużyna
Boars
FC Glinice
Olympique Zgon Poznań
BJM OldBoys Kraków
Życzki
Czereśnie Junajted
PNC Łódź 2
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 14:30 Boars - FC Glinice 1:1
2 14:42 Olympique Zgon Poznań - BJM OldBoys Kraków 0:1
3 14:54 Życzki - Czereśnie Junajted 0:0
4 15:06 PNC Łódź 2 - FC Glinice 1:2
5 15:18 Boars - Czereśnie Junajted 0:1
6 15:30 Olympique Zgon Poznań - Życzki 1:1
7 15:42 PNC Łódź 2 - BJM OldBoys Kraków 1:2
8 15:54 FC Glinice - Czereśnie Junajted 0:2
9 16:06 Boars - Olympique Zgon Poznań 0:1
10 16:18 PNC Łódź 2 - Czereśnie Junajted 0:4
11 16:30 BJM OldBoys Kraków - Życzki 1:2
12 16:42 FC Glinice - Olympique Zgon Poznań 2:1
13 16:54 PNC Łódź 2 - Życzki 1:2
14 17:06 Czereśnie Junajted - Olympique Zgon Poznań 3:1
15 17:18 BJM OldBoys Kraków - Boars 2:0
16 17:30 PNC Łódź 2 - Olympique Zgon Poznań 2:0
17 17:42 Życzki - Boars 4:1
18 17:54 BJM OldBoys Kraków - FC Glinice 4:1
19 18:06 PNC Łódź 2 - Boars 3:2
20 18:18 Czereśnie Junajted - BJM OldBoys Kraków 1:0
21 18:30 Życzki - FC Glinice 1:1
Grupa N - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 14:30 - 18:40 / Boisko 2
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna 6 12 12 7
2 Ekipa Turniejowa 6 12 9 7
3 Dzikie Knury 6 12 8 6
4 FC Gorlicka 6 11 10 7
5 Albatros Interset Toruń 6 7 6 0
6 FC Siewce 6 3 6 -14
7 Efekt Podzborów 6 0 3 -13
Drużyna
FC Gorlicka
FC Siewce
Dzikie Knury
Albatros Interset Toruń
Ekipa Turniejowa
Efekt Podzborów
PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 14:30 FC Gorlicka - FC Siewce 4:0
2 14:42 Dzikie Knury - Albatros Interset Toruń 1:0
3 14:54 Ekipa Turniejowa - Efekt Podzborów 2:0
4 15:06 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - FC Siewce 3:1
5 15:18 FC Gorlicka - Efekt Podzborów 2:0
6 15:30 Dzikie Knury - Ekipa Turniejowa 0:0
7 15:42 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Albatros Interset Toruń 1:0
8 15:54 FC Siewce - Efekt Podzborów 3:1
9 16:06 FC Gorlicka - Dzikie Knury 1:1
10 16:18 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Efekt Podzborów 5:1
11 16:30 Albatros Interset Toruń - Ekipa Turniejowa 0:0
12 16:42 FC Siewce - Dzikie Knury 0:3
13 16:54 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Ekipa Turniejowa 1:1
14 17:06 Efekt Podzborów - Dzikie Knury 0:2
15 17:18 Albatros Interset Toruń - FC Gorlicka 0:2
16 17:30 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Dzikie Knury 1:1
17 17:42 Ekipa Turniejowa - FC Gorlicka 1:0
18 17:54 Albatros Interset Toruń - FC Siewce 4:1
19 18:06 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - FC Gorlicka 1:1
20 18:18 Ekipa Turniejowa - FC Siewce 5:1
21 18:30 Efekt Podzborów - Albatros Interset Toruń 1:2
Grupa O - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 14:30 - 18:40 / Boisko 3
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Lexus Warszawa Wola 6 14 14 8
2 Rising Prospects Košice 6 11 8 4
3 FC Kebavita 6 10 7 -3
4 ZGG 6 7 8 1
5 Silversite FC Łódź 6 7 6 -3
6 Zagubieni 6 5 8 0
7 Fenix Kalisz 6 2 5 -7
Drużyna
ZGG
Silversite FC Łódź
FC Kebavita
Rising Prospects Košice
Zagubieni
Lexus Warszawa Wola
Fenix Kalisz
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 14:30 ZGG - Silversite FC Łódź 2:2
2 14:42 FC Kebavita - Rising Prospects Košice 0:3
3 14:54 Zagubieni - Lexus Warszawa Wola 1:1
4 15:06 Fenix Kalisz - Silversite FC Łódź 0:1
5 15:18 ZGG - Lexus Warszawa Wola 1:2
6 15:30 FC Kebavita - Zagubieni 2:1
7 15:42 Fenix Kalisz - Rising Prospects Košice 2:2
8 15:54 Silversite FC Łódź - Lexus Warszawa Wola 1:3
9 16:06 ZGG - FC Kebavita 1:1
10 16:18 Fenix Kalisz - Lexus Warszawa Wola 2:2
11 16:30 Rising Prospects Košice - Zagubieni 1:0
12 16:42 Silversite FC Łódź - FC Kebavita 0:1
13 16:54 Fenix Kalisz - Zagubieni 0:3
14 17:06 Lexus Warszawa Wola - FC Kebavita 4:1
15 17:18 Rising Prospects Košice - ZGG 0:0
16 17:30 Fenix Kalisz - FC Kebavita 1:2
17 17:42 Zagubieni - ZGG 2:2
18 17:54 Rising Prospects Košice - Silversite FC Łódź 2:0
19 18:06 Fenix Kalisz - ZGG 0:2
20 18:18 Zagubieni - Silversite FC Łódź 1:2
21 18:30 Lexus Warszawa Wola - Rising Prospects Košice 2:0
Grupa P - (Niedziela) 14 Stycznia - godz. 14:30 - 18:40 / Boisko 4
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Stacja Nałęczów 6 14 13 9
2 IN Plus Pojemna Halina 6 13 11 6
3 Fortuna Łódź 6 13 10 6
4 RK Kafki 6 7 9 -1
5 Kuponiarze Toruń 6 7 8 -1
6 Top Market Chynów 6 4 5 -5
7 Pirat Gdańsk 6 1 4 -14
Drużyna
Stacja Nałęczów
Kuponiarze Toruń
RK Kafki
IN Plus Pojemna Halina
Pirat Gdańsk
Fortuna Łódź
Top Market Chynów
Lp.GodzSpotkanieWynik
1 14:30 Stacja Nałęczów - Kuponiarze Toruń 1:1
2 14:42 RK Kafki - IN Plus Pojemna Halina 1:2
3 14:54 Pirat Gdańsk - Fortuna Łódź 0:3
4 15:06 Top Market Chynów - Kuponiarze Toruń 0:2
5 15:18 Stacja Nałęczów - Fortuna Łódź 1:1
6 15:30 RK Kafki - Pirat Gdańsk 1:1
7 15:42 Top Market Chynów - IN Plus Pojemna Halina 1:1
8 15:54 Kuponiarze Toruń - Fortuna Łódź 0:2
9 16:06 Stacja Nałęczów - RK Kafki 3:1
10 16:18 Top Market Chynów - Fortuna Łódź 1:2
11 16:30 IN Plus Pojemna Halina - Pirat Gdańsk 6:1
12 16:42 Kuponiarze Toruń - RK Kafki 2:3
13 16:54 Top Market Chynów - Pirat Gdańsk 2:0
14 17:06 Fortuna Łódź - RK Kafki 2:1
15 17:18 IN Plus Pojemna Halina - Stacja Nałęczów 0:2
16 17:30 Top Market Chynów - RK Kafki 0:2
17 17:42 Pirat Gdańsk - Stacja Nałęczów 0:3
18 17:54 IN Plus Pojemna Halina - Kuponiarze Toruń 1:0
19 18:06 Top Market Chynów - Stacja Nałęczów 1:3
20 18:18 Pirat Gdańsk - Kuponiarze Toruń 2:3
21 18:30 Fortuna Łódź - IN Plus Pojemna Halina 0:1
FAZA PUCHAROWA 1/16
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 A A1_I2 19:00 Essa Warszawa - Tanatos 1:1 (1:2k)
2 B K1_C2 19:00 Kaliskie Porozumienie Sportowe - FC Kryształ Targówek 0:0 (2:0k)
3 C F1_N2 19:00 Familia Greco Wrocław - Ekipa Turniejowa 1:1 (2:1k)
4 D M1_E2 19:00 Czereśnie Junajted - FC Lumumby Łódź 1:1 (0:1k)
5 A L1_D2 19:15 MAS-BUD Stawiguda - Mistrzowie UK 1:1(0:2k)
6 B B1_J2 19:15 Połczyn Brothers - 5408 Squad 5:1
7 C O1_G2 19:15 Lexus Warszawa Wola - Tur Ochota 0:5
8 D H1_P2 19:15 Gladiatorzy Eternis - IN Plus Pojemna Halina 3:0
9 A I1_A2 19:30 Warsaw Rangers - EXC Mobile Ochota 0:2
10 B C1_K2 19:30 FC Impuls UA - KSB Warszawa 3:0
11 C N1_F2 19:30 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Wilki 2:1
12 D E1_M2 19:30 Lakoksy CF - Życzki 2:1
13 A D1_L2 19:45 AK Technic Bydboszcz - Ogień Bielany 3:5
14 B J1_B2 19:45 Kapela Weselna Kraków - Niemłode Wilki 3:0
15 C G1_O2 19:45 Red Stars - Rising Prospects Košice 1:2
16 D P1_H2 19:45 Stacja Nałęczów - FC OTAMANY 0:2
FAZA PUCHAROWA 1/8
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 A 1 - 2 20:15 Tanatos - Kaliskie Porozumienie Sportowe 1:1(0:2k)
2 B 3 - 4 20:15 Familia Greco Wrocław - FC Lumumby Łódź 0:0(0:2k)
3 C 5 - 6 20:15 Mistrzowie UK - Połczyn Brothers 1:0
4 D 7 - 8 20:15 Tur Ochota - Gladiatorzy Eternis 1:1(1:2k)
5 A 9 - 10 20:30 EXC Mobile Ochota - FC Impuls UA 5:1
6 B 11 - 12 20:30 PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Lakoksy CF 2:2(1:2k)
7 C 13 - 14 20:30 Ogień Bielany - Kapela Weselna Kraków 0:1
8 D 15 - 16 20:30 Rising Prospects Košice - FC OTAMANY 2:2(2:1k)
FAZA PUCHAROWA 1/4
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 A 1 - 2 21:00 Kaliskie Porozumienie Sportowe - FC Lumumby Łódź 3:0
2 B 3 - 4 21:00 Mistrzowie UK - Gladiatorzy Eternis 0:4
3 C 5 - 6 21:00 EXC Mobile Ochota - Lakoksy CF 3:0
4 D 7 - 8 21:00 Kapela Weselna Kraków - Rising Prospects Košice 1:0
FAZA PUCHAROWA 1/2
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 A 1 - 2 21:20 Kaliskie Porozumienie Sportowe - Gladiatorzy Eternis 2:0
2 B 3 - 4 21:20 EXC Mobile Ochota - Kapela Weselna Kraków 0:0(2:0k)
FAZA PUCHAROWA III Miejsce
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 B 1 - 2 21:45 Gladiatorzy Eternis - Kapela Weselna Kraków 6:0
FAZA PUCHAROWA Finał
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1 A 1 - 2 21:45 Kaliskie Porozumienie Sportowe - EXC Mobile Ochota 0:1