USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
KORZYŚCI GRY W LIDZE FANÓW
Jako organizatorzy stawiamy sobie za cel, by odpowiedź na pytanie o najlepszą Ligę Piłkarską w Warszawie była jednoznaczna - LIGA FANÓW! Choć w stolicy działa wiele różnych amatorskich rozgrywek, chcielibyśmy przekonać Was, że to właśnie u nas poczujecie się najlepiej i spełnicie swoje dziecięce marzenia. Dlaczego? Bo nikt nie zagwarantuje Wam tyle co my!
PROFESJONALNA OBSŁUGA

Stworzyliśmy zespół ludzi, dla których sport, zdrowa rywalizacja i aktywność społeczna stanowią ważną część życia. Nasza ekipa liczy kilkanaście osób, w tym organizatora, 18 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografa oraz 8 doświadczonych arbitrów.

Każda drużyna ma bezpośredni kontakt z naszym personelem podczas meczów, zawsze gotowym do udzielenia pomocy. Cały nasz zespół posiada odpowiednie przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy, a także dysponuje niezbędnym sprzętem medycznym do obsługi rozgrywek piłkarskich.

Wielu członków naszego sztabu miało okazję grać w Lidze Fanów, dlatego doskonale rozumieją potrzeby uczestników i znają smak rywalizacji na boisku. Większość koordynatorów rozgrywek to pasjonaci, którzy pracują na wysokich stanowiskach w dużych firmach (prezesi, dyrektorzy, kierownicy, managerowie, informatycy, przedsiębiorcy, redaktorzy, prawnicy) a w wolnych chwilach chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu.

Podczas każdej kolejki ligowej aż 10 osób z naszej organizacji dba o Wasz komfort, dzięki czemu nie musicie się martwić o wyniki, statystyki na żywo, dostępność piłek, wodę czy sprzęt sportowy.

ZALETY

UNIKALNOŚĆ jako jedyni organizujemy rozgrywki ligi sezonowej czyli rundę jesienną i rewanżową wiosenna. Jako jedyni nagradzamy wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach ligowych, nawet te od miejąca 4-10.

PROFESJONALIZM organizacja stoi na najwyższym poziomie, oferując m.in. obsługę sędziowską, relacje video z meczów, zdjęcia, artykuły, zapowiedzi, Plusy i minusy kolejki, ciekawostki liczbowe, rozbudowane statystyki.

DOŚWIADCZENIE I PRESTIŻ rozgrywki Ligi Fanów działają ponad 22 lata, mają swoją renomę, poważanie, szacunek i przede wszystkim prestiż. Uznawane są za najlepsze i najbardziej wartościowe nie tylko na arenie Warszawskiej, ale również Ogólnopolskiej.

ROZWÓJ I EWOLUCJA każdy kolejny sezon notuje rekordową liczbę drużyn i zawodników. Co roku wprowadzany nowe funkcjonalności, udoskonalenia, rozwijajmy technologicznie stronę internetową, dodajemy kolejne konkursy, zabawy drużynowe.

UZNANA MARKA na arenie ogólnopolskiej, organizujemy największe turnieje na świeżym powietrzu, na hali, czy pod balonem. Przyjeżdżają do nas drużyny z każdego zakątka Polski min. Lublin, Tychy, Białystok, Szczecin, Olsztyn, Kraków, Wrocław, Tarnów, Łódź. <

ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY w rozgrywkach zaangażowanych jest kilkanaście osób począwszy od właściciela poprzez 18 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografa i 8 licencjonowanych sędziów. Znamy się na tym, co robim

OPRAWA MULTIMEDIALNA wywiady pomeczowe, skróty meczowe, konkursy indywidulane, drużynowe, ujęcia z drona i efekty slow motion to najwyższa półka jaka można się zetknąć w amatorskim futbolu. Wprowadzanie wyników On-line!

STRONA INTERNETOWA nowa, mobilna, multimedialna i intuicyjna witryna internetowa dużą gamą statystyk drużynowych, indywidulanych, profili zawodników, raportów meczowych, materiałów video, zdjęć czy nawet Tablicą Społecznościową.

DOSKONAŁA INFRASTRUKTURA

Areną zmagań Ligi Fanów od sezonu 2022/2023 jest nowoczesny kompleks piłkarski znajdujący się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, przy ulicy Marymonckiej 34 (boisko numer 3). Spotkania odbywają się na wydzielonych 4 sektorach o wymiarach 48x29 metrów.

Obiekt otoczony stuletnimi drzewami w lasku Bielańskim posiada trybuny, parking na 150 samochodów, ogrzewane szatnie, łazienki, natryski oraz doskonałe oświetlenie. Mobilne piłkochwyty oddzielają cztery sektory boiskowe. Mecze odbywają się w godzinach 8:00 - 23:00.

Do obiektu można łatwo dotrzeć komunikacją miejską (tramwajem lub autobusem, 5 minut od przystanku) lub samochodem. Kompleks na Bielanach znajduje się w rezerwacie przyrody i uznawany jest za jedno z najpiękniejszych boisk piłkarskich w Polsce.

DWURUNDOWY SYSTEM ROZGRYWEK / SPARINGI
Nasza liga od lat jest wierna systemowi dwurundowemu, co oznacza, że wszystkie drużyny rozgrywają rundę jesienną i (rewanżową) wiosenną, tak jak w profesjonalnych ligach piłkarskich na całym świecie. Ten uczciwy schemat daje możliwość rewanżu, a pojedyncze słabsze występy nie mają wielkiego wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia. Dzięki temu nie trzeba się też co pół roku martwić i szukać dla siebie rozgrywek, co pozwala skupić się tylko i wyłącznie na grze.

Dla nowych drużyn lub tych, które doświadczyły znaczących zmian w swoich składach, Liga Fanów organizuje bezpłatne sparingi przedsezonowe. Mają one na celu weryfikację sportowego poziomu zespołów, aby odpowiednio je sklasyfikować. Sparingi odbywają się tydzień przed pierwszą kolejką, a drużyny automatycznie są zapisywane do nich po zgłoszeniu udziału w rozgrywkach.
PUCHAR LIGI FANÓW

Dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach Ligi Fanów organizujemy dodatkowy turniej piłkarski. W ramach opłaty startowej bierze w nim udział ponad 70 najlepszych drużyn Ligi Fanów, ze wszystkich poziomów rozgrywkowych. Impreza odbywa się po zakończeniu ostatniej kolejki ligowej i jest zorganizowana w najwyższym możliwym standardzie.

W trakcie turnieju można liczyć na profesjonalnego DJ-a/Spikera, transmisję na żywo, profesjonalne zdjęcia, materiały wideo, atrakcyjne nagrody, foodtrucka i wiele, wiele więcej. Nominalny koszt udziału w takich zawodach to średnio 500-600 złotych - dla naszych drużyn jest on całkowicie darmowy!

Dodatkowo zwycięzca Pucharu Ligi Fanów otrzymuje nie tylko prestiżowy puchar i medale, ale także przepustkę do udziału w Pucharze Polski i możliwość gry w Lidze Mistrzów.

PROFILE INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE
Od sezonu 2021/2022 wprowadziliśmy możliwość dodawania zdjęć profilowych dla wszystkich uczestników, co ułatwia szybką identyfikację oraz pozwala lepiej przygotować się do gry przeciwko konkurencji. Każdy zawodnik i drużyna posiada swój własny profil, w którym znajdują się fotki, materiały wideo, historia spotkań, przebieg kariery, karta zawodnika oraz wszystkie osiągnięcia. Liga Fanów oferuje również szeroki zakres statystyk dla wszystkich uczestników, takich jak Najlepszy Strzelec, Zawodnik, Bramkarz, Kanadyjczyk, Asystent oraz MVP danego poziomu rozgrywkowego. Wyniki i statystyki są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu już kilka chwil po ostatnim gwizdku sędziego cały protokół z meczu jest dostępny na stronie.
PROFESJONALNI SĘDZIOWIE
Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości sędziowania. Nasza kadra sędziowska składa się z doświadczonych, uznanych i szanowanych arbitrów na mazowieckich boiskach amatorskich, którzy odbywają regularne szkolenia, wciąż się dokształcają, a na co dzień sędziują mecze w 2. i 3. Lidze Polskiej na dużych boiskach. Co więcej - swoje umiejętności doskonalili pod okiem międzynarodowego arbitra, Szymona Marciniaka. Sędziowskim amatorom mówimy stanowcze nie!
COTYGODNIOWE KONKURSY
Organizujemy różnorodne konkursy, które dodatkowo motywują do rywalizacji, jak choćby FANTYP czy GOLD TEAM. Ponadto, mamy własną Ligę Typerów z atrakcyjnymi nagrodami, możliwość obstawiania wybranych spotkań w zakładach bukmacherskich Superbet Polska oraz zabawę TurboFAN wzorowaną na popularnym TurboKozaku, prezentowanym na antenie Canal Plus. Tylko w Lidze Fanów możecie otrzymać tyle dodatkowych atrakcji.
ROZGRYWKI ŻYJĄ CAŁY TYDZIEŃ
Bardzo dbamy o to, aby poza boiskiem nasi zawodnicy i ich fani mogli śledzić postępy swoje i swoich kolegów. Na naszej stronie dostępnych jest wiele interesujących, cyklicznych artykułów, ale to, co wyróżnia nas spośród konkurencji, to recenzje "Plusy i Minusy Kolejki"

oraz wybór i analiza TOP 6/MVP. W pierwszym artykule nie ukrywamy żadnych faktów, staramy się w zwięzły sposób opisać najważniejsze wydarzenia, zachowując obiektywność. Można w nim przeczytać zarówno o pozytywnych aspektach, jak i o niedociągnięciach czy niewłaściwych zachowaniach, które wyraźnie potępiamy. W drugim artykule nie umykają naszej uwadze świetne występy, albowiem tuż po zakończeniu każdej kolejki meczowej aktywnie dyskutujemy i wybieramy zawodników, którzy wyróżnili się na boisku na każdym poziomie rozgrywek. Dodatkowo, w każdej z lig wybieramy MVP, czyli najlepszego z najlepszych, który może walczyć o tytuł zawodnika kolejki.
NAGRYWANIE WSZYSTKICH SPOTKAŃ
Posiadamy cztery kamery VEO, które pozwalają na nagranie aż 60 meczów podczas niedzielnych zmagań. Dzień po zakończeniu kolejki wszystkie mecze są już dostępne do odtworzenia na naszej stronie internetowej. Tylko u nas nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji ani odwiedzać różnych platform - wszystko jest dostępne w jednym miejscu.
NOWOCZESNA STRONA INTERNETOWA
Nasza strona www oferuje szeroką gamę funkcji, w tym profil drużyny, profil i karty zawodników, raporty meczowe, zapowiedzi, zestawienia statystyk indywidualnych i zespołowych, galerie zdjęć oraz wygodne multimedia. Nikt inny nie gromadzi tak dużej liczby statystyk jak Liga Fanów.
PRZEPUSTKI NA MISTRZOSTWA POLSKI
Pięć najlepszych drużyn z Ligi Fanów ma możliwość zaprezentowania się na ogólnopolskiej arenie w Mistrzostwach Polski lub Pucharze Polski. Zwycięzcy tych prestiżowych turniejów mają nawet szansę wyjazdu na Ligę Mistrzów. Jesteśmy jedyną ligą w Polsce, która podjęła współpracę z Playarena.pl i liczymy na piłkarski potencjał naszych drużyn, które mogą przynieść splendor zarówno sobie, jak i Lidze Fanów poprzez udane występy na Mistrzostwach Polski, a może nawet na międzynarodowej arenie.
ATRAKCYJNE NAGRODY
W Lidze Fanów gramy nie tylko dla prestiżu, ale także dla atrakcyjnych nagród! Dla zespołów, które zajmą miejsca na podium przygotowane są imponujące puchary oraz dedykowane, ekskluzywne medale dla wszystkich członków drużyny. Ponadto, ze względu na nasze rozbudowane statystyki meczowe, nagradzamy również najlepszych strzelców, bramkarzy, asystentów, zawodników oraz liderów klasyfikacji kanadyjskiej. Dodatkowo, z każdego poziomu rozgrywkowego wybieramy MVP, czyli zawodnika, który według organizatorów był motorem napędowym swojej drużyny i prezentował najwyższy poziom piłkarski.
GALA ROZDANIA NAGRÓD
Kończymy sezon w prawdziwie spektakularny sposób. Organizujemy ekskluzywną galę wręczenia nagród w renomowanej restauracji. To nie tylko oficjalne rozdanie nagród, ale także okazja do wzajemnego poznania się i rozmów na temat naszej największej pasji - piłki nożnej. Gala prowadzona jest przez jednego z najbardziej znanych i cenionych konferansjerów w Warszawie, co dodaje jej wyjątkowego charakteru.
REPREZENTACJA LIGI FANÓW

Najlepsi z najlepszych zawodników grających w Lidze Fanów mają szansę dołączyć do reprezentacji, która od wielu lat bierze udział w różnych ogólnopolskich turniejach piłkarskich. Bierzemy cykliczny udział w takich imprezach jak Płock CUP czy R-Gol Cup.

Ponadto, Liga Fanów posiada swoją 11-osobową reprezentację oraz szerszą kadrę liczącą około 30 zawodników, która co roku uczestniczy w Pucharze Polski na dużym boisku. Reprezentacja jest wspierana przez zakłady bukmacherskie Superbet Polska, które zapewniają stroje dla całego sztabu trenerskiego i zawodników.

Liga Fanów Team ma swojego trenera, bazę logistyczną na warszawskim AWF i organizuje towarzyskie spotkania w okresie wiosenno-letnim w celu selekcji najlepszych graczy. Każdy uczestnik rozgrywek może zostać zaproszony na trening, zaprezentować swoje umiejętności i ostatecznie dołączyć do głównej drużyny.

Reprezentacja Ligi Fanów ma na celu integrację zawodników, kibiców, zapewnienie dobrej zabawy oraz promocję rozgrywek w Warszawie i okolicy. Oprócz powyższych gwarantujemy także standardowe elementy, takie jak relacje meczowe, zapowiedzi, wybór zawodnika kolejki, wybór bramki kolejki, wywiady czy zdjęcia.

Jednej rzeczy nie da się jednak ująć w żadne ramy - to ATMOSFERA. Zapewniamy Was, że pod tym względem nie mamy sobie równych w całej Polsce. To jest coś, czego po prostu trzeba doświadczyć!

PODSUMOWANIE
Podsumowując: może i rozgrywki Ligi Fanów są nieco droższe (o 15-20%) niż konkurencyjne organizacje, ale zapewniamy o 200% więcej radości, zabawy, emocji i profesjonalizmu. Wierzymy, że Liga Fanów to najlepszy wybór dla wszystkich miłośników piłki nożnej w Warszawie. Nasza profesjonalna obsługa, doskonała infrastruktura, uczciwy system rozgrywek oraz dodatkowe atrakcje, takie jak Puchar Ligi Fanów, zapewniają niezapomniane emocje i niezrównane doświadczenia na boisku. Dołącz do nas i bądź częścią Ligi Fanów - tam, gdzie sport i pasja łączą się w jedno!
NASZE ROZGRYWKI
Jeżeli chcesz zorientować się jak działają nasze rozgrywki, kiedy i gdzie gramy, jakie są nasze cele i ile kosztuje wpisowe zapraszamy do zakładki

Kliknij Tutaj

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ ROZGRYWE
W Lidze Fanów wychodzimy z założenia, że amatorskie rozgrywki to nie tylko suchy wynik, terminarz i tabela, ale też cała otoczka związana z każdym poszczególnym meczem, czy ligą jako całością. W ten sposób powstała kompleksowa oferta, która idealnie odpowiada na potrzeby zawodników amatorsko kopiących piłkę.

Kliknij Tutaj
Reklama