ROZWIŃ
USUŃ NA 24H
ZWIŃ
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
GALERIA
Puchar Fanów
ARCHIWUM
SPOŁECZNOŚĆ
ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
KONTAKT
WYSZUKIWARKA
NASZE ROZGRYWKI
DLACZEGO MY
NASZA OFERTA
TURBO FAN
GOLD TEAM
LIGA TYPERÓW
SOCIAL MEDIA
POZIOMY ROZGRYWEK
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
Drużyny
Regulamin
Kalendarz
Historia
Boiska
Obsługa Ligi
Współpraca
Partnerzy
Reprezentacja
FAQ
Kontakt
STATYSTYKI
Drużyny
Zawodnika
Fair Play
Ankiety
Żółte i czerwone kartki
Video
VEO
Kolejki
Sezonu
FUTBOL.TV
VEO
Skróty meczowe
Wywiady
TurboFan
TurboFan Extra
Team Challenge
Liga Fanów Extra
Stolica Futbolu
Turnieje
Inne
Sezon
TURNIEJE
Warsaw CUP
Halowy Puchar Fanów
Puchar Fanów
Puchar Lata
WYWIADY
Opisowe
Video
Puchar Fanów
Wyniki LIVE
Grupy / Drabinka
Oferta 2024
Regulamin
Formularz Zgłoszeniowy
Wydarzenie Facebook
Boisko
GALERIA
Puchar Fanów
Liga Fanów
Puchar Lata
Halowy Puchar Fanów
Socca Warsaw CUP
Gala Rozdania Nagród
Puchar Ligi Fanów
Eternis CUP
Ekstraklasa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
1 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
2 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
3 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
4 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
5 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
6 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
7 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
8 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
9 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
10 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
11 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
12 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
13 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
Sezon 2023/2024
721 073 261
lodz@ligafanow.pl
509
Ekstraklasa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
1 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
2 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
3 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
4 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
5 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
6 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
7 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
8 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
9 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
10 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
11 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
12 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
13 Liga
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Super star
Bramkarze
Asysty
Kanadyjczyk
Top6
Relacje meczowe
Rozgrywki
Warszawa
Łódź
Nasze Rozgrywki
Dlaczego My
Nasza Oferta
Liga Typerów
FanTyp
Social Media
Gold Team
Wyniki
Liga
Tabela
News
Video
Kontakt
AKTUALNOŚCI
Rozgrywki
Drużyny
Regulamin
Kalendarz
Historia
Boiska
Obsługa Ligi
Współpraca
Partnerzy
Reprezentacja
FAQ
Kontakt
Statystyki
Drużyny
Zawodnika
Sędziowskie
Fair Play
Ankiety
Żółte i czerwone kartki
Video
VEO
Kolejki
Sezonu
Wywiady
Video
Opisowe
Puchar Fanów
Wyniki LIVE
Grupy / Drabinka
Oferta 2024
Regulamin
Formularz Zgłoszeniowy
Wydarzenie Facebook
Boisko
Futbol.tv
VEO
Skróty meczowe
Wywiady
TurboFan
TurboFan Extra
Team Challenge
Liga Fanów Extra
Stolica Futbolu
Turnieje
Inne
Sezon
Archiwum
Sezon Lato 2023
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon Lato 2021
Sezon 2020/2021
Sezon Lato 2020
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
Sezon 2013/2014
Galeria
Puchar Fanów
Liga Fanów
Puchar Lata
Halowy Puchar Fanów
Socca Warsaw CUP
Gala Rozdania Nagród
Puchar Ligi Fanów
Eternis CUP
Społeczność
Kontakt
Zgłoś drużynę
Wyniki Live
NASZE ROZGRYWKI
DLACZEGO MY
NASZA OFERTA
BOISKA
REGULAMIN
HISTORIA
WSPÓŁPRACA
SPOŁECZNOŚĆ
Lista drużyn w sezonie
Sezon 2023/2024
Sezon Lato 2023
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon Lato 2021
Sezon 2020/2021
Sezon Lato 2020
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
Sezon 2013/2014
Ekstraklasa
EXC Mobile Ochota
Miejsce:
1
Gladiatorzy Eternis
Miejsce:
2
FC Otamany
Miejsce:
3
TUR Ochota
Miejsce:
4
ALPAN
Miejsce:
5
FC Kebavita
Miejsce:
6
In Plus & Pojemna Halina
Miejsce:
7
Explo Team
Miejsce:
8
Warsaw Bandziors
Miejsce:
9
Esportivo Varsovia
Miejsce:
10
1 Liga
Contra
Miejsce:
1
Ukranian Vikings
Miejsce:
2
FC Impuls UA
Miejsce:
3
Wilki
Miejsce:
4
Energia
Miejsce:
5
Gracze Gorszego Sortu
Miejsce:
6
Ogień Bielany
Miejsce:
7
Warsztat Gepetto
Miejsce:
8
AnonyMMous!
Miejsce:
9
Mixamator
Miejsce:
10
2 Liga
Husaria Mokotów
Miejsce:
1
Dziki Młochów
Miejsce:
2
UEFA Mafia Ursynów
Miejsce:
3
KSB Warszawa
Miejsce:
4
Orzeły Stolicy
Miejsce:
5
AFC Goodfellas
Miejsce:
6
Green Lantern
Miejsce:
7
Tylko Zwycięstwo
Miejsce:
8
Warszawska Ferajna
Miejsce:
9
Korsarze
Miejsce:
10
3 Liga
FC Kryształ Targówek
Miejsce:
1
Fuszerka
Miejsce:
2
Husaria Mokotów III
Miejsce:
3
Perła WWA
Miejsce:
4
FC Zoria Streptiv
Miejsce:
5
Sante
Miejsce:
6
Młodzieżowcy
Miejsce:
7
Szmulki Warszawa
Miejsce:
8
Cosmos United
Miejsce:
9
Smocza Furioza
Miejsce:
10
4 Liga
Laga Warszawa
Miejsce:
1
FC Dziki z Lasu
Miejsce:
2
Husaria Mokotów II
Miejsce:
3
BJM Development
Miejsce:
4
FC Popalone Styki
Miejsce:
5
FC Shadows
Miejsce:
6
Oldboys Derby
Miejsce:
7
Pantera
Miejsce:
8
CompatibL
Miejsce:
9
Big Balls
Miejsce:
10
5 Liga
Sportowe Zakapiory
Miejsce:
1
Georgian Team
Miejsce:
2
Old Eagles Koło
Miejsce:
3
BM
Miejsce:
4
Munja
Miejsce:
5
FC Patriot
Miejsce:
6
A.D.S. SCORPION'S
Miejsce:
7
Bartolini Pasta
Miejsce:
8
Deluxe Barbershop
Miejsce:
9
Inferno Team
Miejsce:
10
6 Liga
Mikstura
Miejsce:
1
After Wola
Miejsce:
2
FC Vikersonn
Miejsce:
3
Crimson Boys
Miejsce:
4
Więcej Sprzętu niż Talentu
Miejsce:
5
Bad Boys
Miejsce:
6
Wiecznie Drudzy
Miejsce:
7
KS Iglica Warszawa
Miejsce:
8
FC Kanonierzy
Miejsce:
9
Ciamajdy
Miejsce:
10
7 Liga
Virtualne Ń
Miejsce:
1
Zaruby United
Miejsce:
2
Bulbez Team Bemowo
Miejsce:
3
FURDUNCIO Brasil F.C.
Miejsce:
4
KK Wataha Warszawa
Miejsce:
5
TRCH
Miejsce:
6
Tornado Squad
Miejsce:
7
Drunk Team
Miejsce:
8
FC Tartak
Miejsce:
9
FC Ballers
Miejsce:
10
8 Liga
Saska Kępa
Miejsce:
1
FC Polska Górom
Miejsce:
2
Warsaw Gunners FC
Miejsce:
3
Na2Nóżkę
Miejsce:
4
Mareckie Wygi
Miejsce:
5
Kozice Warszawa
Miejsce:
6
BRD Young Warriors
Miejsce:
7
Shot DJ
Miejsce:
8
Legion
Miejsce:
9
Hiszpański Galeon
Miejsce:
10
9 Liga
GLK
Miejsce:
1
Rodzina Soprano
Miejsce:
2
Elitarni Gocław
Miejsce:
3
Nagel
Miejsce:
4
ADP Wolska Ferajna
Miejsce:
5
Varsovia
Miejsce:
6
Hetman FC
Miejsce:
7
Mistrzowie Chaosu
Miejsce:
8
FC Łazarski
Miejsce:
9
Force Fusion FC
Miejsce:
10
10 Liga
Bejern
Miejsce:
1
FC Po Nalewce
Miejsce:
2
Heavyweight Heroes
Miejsce:
3
Na Wariackich Papierach
Miejsce:
4
FC Patetikos
Miejsce:
5
Kresowia Warszawa
Miejsce:
6
WKS Bęgal
Miejsce:
7
Dynamo Wołomin
Miejsce:
8
Oldboys Derby II
Miejsce:
9
FFK OldBoys II
Miejsce:
10
11 Liga
Złączeni
Miejsce:
1
FC Torpedo
Miejsce:
2
FC Melange
Miejsce:
3
KS Lipinki Łużyckie
Miejsce:
4
KS Centrum
Miejsce:
5
Red Rebels
Miejsce:
6
Joga Bonito
Miejsce:
7
Borowiki
Miejsce:
8
FC Wombaty
Miejsce:
9
Broke Boys
Miejsce:
10
12 Liga
Essing Gorillaz
Miejsce:
1
FC Warsaw Wilanów
Miejsce:
2
Lisy Bez Polisy
Miejsce:
3
Shitable
Miejsce:
4
Sportano Football Club
Miejsce:
5
WEITI United
Miejsce:
6
NieDzielni
Miejsce:
7
Ajaks Warszawa
Miejsce:
8
BAGSTAR Wszedło
Miejsce:
9
AFC Niezamocni
Miejsce:
10
13 Liga
Wystrzeleni
Miejsce:
1
FURDUNCIO Brasil F.C. II
Miejsce:
2
Piwo Po Meczu FC
Miejsce:
3
Szereg Homogenizowany
Miejsce:
4
Green Team
Miejsce:
5
Pogromcy Poprzeczek
Miejsce:
6
Old Boys Derby III
Miejsce:
7
NieDzielni II
Miejsce:
8
Gentleman Warsaw Team
Miejsce:
9
ASAP Vegas FC
Miejsce:
10
Reklama
Sponsorzy i Partnerzy