NICE SPORT/ZINA
ZINA to ogólnopolska firma zajmującą się sprzedażą sprzętu sportowego najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. W asortymencie można znaleźć produkty związane z piłką nożną ?od A do Z?.
LEGIA WARSZAWA
Klub piłkarski z siedzibą w Warszawie, występujący w Ekstraklasie, będąc jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.
ETERNIS
Zaufany, pewny i rzetelny partner Uber, Bolt, GLOVO, FREENOW, TaxiGrosz, Wolt, Uber Eats, Opti Taxi. Współpracuje z kierowcami już od 2013 roku. Największy partner rozliczeniowy w Polsce.
SANTE
Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, profesjonalne odżywki dla sportowców i inne.
FORTUNA
Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20?letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.
Nice Sport
ZINA to ogólnopolska firma zajmującą się sprzedażą sprzętu sportowego najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. W asortymencie można znaleźć produkty związane z piłką nożną ?od A do Z?.
BOS
Białołęcki Ośrodek Sportu to jednostka organizacyjna m. st. Warszawy. Celem działalności Ośrodka, zgodnie ze Statutem, jest realizacja zadań z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki, na rzecz zaspokajania potrzeb mieszkańców Warszawy. Do tych zadań należą w szczególności: a) organizacja zajęć sportowych i rekreacyjnych, zawodów i imprez sportowo ? rekreacyjnych b) tworzenie warunków uczestnictwa w życiu sportowo - rekreacyjnym osobom niepełnosprawnym. c) tworzenie warunków do upowszechniania sportu, d) popularyzacja rekreacji ruchowej i turystyki, e) tworzenie i udostępnianie bazy sportowo - rekreacyjnej, f) eksploatacja i zarządzanie obiektami sportowo - rekreacyjnymi
WIDEORELACJE
Wideorelacje.com oferują kompleksowe wsparcie technologiczne podczas realizowanych wydarzeń sportowych na terenie Warszawy. W skład świadczonych usług wchodzi pełna koordynacja oraz obsługa projektów mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki. Odpowiadamy również za kreowanie oraz wdrażanie elementów identyfikacji wizualnej na potrzeby komunikacji marketingowej naszych Klientów w oparciu o najnowsze trendy w obszarze sportu.
RK MEDIA GROUP
Doświadczony zespoł programistów, projektantów, webmasterów oraz ekspertów od kampanii w wyszukiwarkach, social media, mobile i e-commerce. Wieloletnie doświadczenie branżowe, którego potwierdzeniem są certyfikaty z zakresu Google Adwords, Google Analitics oraz Zakupów Google, a także status Google Partners.
FUNDACJA ADER
Fundacja "ADER" z siedzibą w Warszawie przy ul. Marii Dąbrowskiej 15 działa od 2007r. a jej głównymi celami są: i. organizacja rehabilitacji osobom niepełnosprawnym, ii. pomoc i opieka dla młodego pokolenia niepełnosprawnych, iii. promocja zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
SPORT BAR
Łazienkowska 3 - Sports Bar & Restaurant powstał, aby umożliwić przeżywanie sportowych emocji w gronie znajomych oraz innych pasjonatów sportu i dobrej zabawy. Na powierzchni 250 metrów kwadratowych został zamieszczony największy w Warszawie ekran, który ma 4 metry szerokości i 3 metry wysokości.
FUNDACJA KIBICA (
Fundacja Kibica zakłada budowanie pozytywnych relacji między uczestnikami rynku sportowego a kibicami. Wszyscy, którzy deklarują swoją przynależność do Klubu Kibica Fundacji otrzymują/nabywają pełnowartościową Kartę Kibica, uprawniającą do czerpania bezpośrednich korzyści ekonomicznych i pozamaterialnych z tytułu wspomnianej przynależności.
LEGIA.NET
Legia.Net to jeden z najstarszych serwisów internetowych poświęconych Legii Warszawa. Domena Legia.Net została zarejestrowana 24 października 1999 roku. Tę datę należy jednak traktować symbolicznie, ponieważ przez ten czas serwis kilkukrotnie zmieniał właściciela, a strona przechodziła gruntowne zmiany. Dziś to jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów traktujących o Legii Warszawa.
NLH
Nocna Liga Halowa w Zielonce to najlepsze amatorskie zmagania pod dachem w Powiecie Wołomińskim i okolicach. Regularnie przystępuje do nich 40 drużyn z całego województwa mazowieckiego. Rozgrywki cechują się wysokim poziomem organizacyjnym i doskonałymi warunkami do gry. Startują zawsze pod koniec listopada i trwają do marca.
FLASH BACK
Firma specjalizująca się w produkcji filmowej, działająca na terenie całej Polski. Praca jest ich pasją co ma bezpośredni wpływ na jakość oferowanych usług.
Legia w obiektywie
Legia w Obiektywie zajmuje się reporterską fotografią sportową, w szczególności rozgrywkami piłki nożnej Ekstraklasy,lig amatorskich,lig dziecięcych oraz turniejów i wydarzeń związanych ze sportem. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne w zakresie obsługi fotograficznej wydarzeń sportowych
STREFA SPORTU
Boiska piłkarskie, Liga dziecińca, wynajem.
FUTBOLOWO.PL
Portal Futbolowo.pl to miejsce stworzone dla kibiców piłkarskich, piłkarzy oraz osób związanych z klubami piłki nożnej w Polsce. W szczególności dotyczy to klubów amatorskich, opierających swą działalność na bezinteresownej współpracy osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu. Futbolowo.pl oferuje wszystkim swoim zarejestrowanym użytkownikom możliwość darmowego utworzenia oraz prowadzenia strony internetowej klubu piłkarskiego.
PLANAR
Firma Planar to studio graficzne oferujące kompleksową obsługę z zakresu druku i przygotowania projektów graficznych do druku i Internetu. W ofercie posiadają: projektowanie logotypów z księgą znaku lub całej identyfikacji wizualnej firm lub instytucji (corporate design / corporate identity) a) projektowanie i druk materiałów reklamowych, wydawniczych, takich jak wizytówki, dokumenty firmowe, katalogi, foldery, plakaty, opakowania, billboardy, grafiki dla stoisk wystawienniczych, flagi, roll-upy, reklamy prasowe i wiele innych b) tworzenie stron internetowych c) fotografia biznesowa
WILCZKI
Wilczki są sekcją piłkarską Be a Star Football Academy, w zajęciach której mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki powyżej 3 roku życia. Jej głównym zadaniem jest dbanie o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Dzieci w naszej szkółce oprócz sprawności fizycznej rozwijają również sferę psychiczną i intelektualną a w czasie zajęć zwracana jest duża uwaga na kwestie wychowawcze. Zajęcia prowadzone są w oparciu o najlepsze programy szkoleniowe realizowane w Holandii i Niemczech. Trendy treningowe wprowadzane w powyższych krajach, będących w ścisłej światowej czołówce piłkarskiej, sprawiają, że futbol daje dziś największą możliwość rozwoju sprawności ogólnej a także kształtowania osobowości dziecka.
TRYUMF
Firma TRYUMF Sp. z o.o. to producent prestiżowych nagród sportowych i biznesowych od 1991r. Niekwestionowany lider w swojej branży na rynku krajowym oraz czołowy w Europie. Wiedzą jak dla każdego człowieka ważny jest moment zwycięstwa i dlatego z wielką pasją przygotowują trofea dla wszystkich tych, którzy chcą walczyć i zwyciężać. Sklep stacjonarny znajduje się przy ul. Chłodna 48 lok. U7
DENTAL DOCTOR
Nowoczesna klinika stomatologiczna Dental Doctor z lekarzami wszystkich specjalności, posiadająca najlepszy możliwy sprzęt na rynku, wykonująca najtrudniejsze zabiegi mieszcząca się w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Modlińska 1
GOODWAY
Młoda, prężnie rozwijającą się agencja reklamowa, obsługująca małe przedsiębiorstwa jak i wielkie korporację. Zamówisz tutaj wizytówki, banery reklamowe, ale również okleisz auto firmowe, Dodatkowo firma zajmuje się produkcję gadżetów reklamowych, reklam zewnętrznych, aranżacja biur, strony internetowe, grafika, odzieżą firmowa.
GRAKO
Osłony tarasowe to ich wieloletnia pasja. Doświadczenie na rynku pergol, markiz, rolet i żaluzji zdobyli realizując setki inwestycji. Od kilkunastu lat nawet najtrudniejsze wyzwania projektowe wykonują rzetelnie, z ogromnym zaangażowaniem pogłębiając swoją wiedzę. Oferują najlepsze materiały, szeroki wachlarz usług i fachową realizację.
Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl