USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Najlepszy zawodnik : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Daniel Lasota

Sportowe Zakapiory
1 Daniel Lasota   Sportowe Zakapiory 17 8 2 24 (8) 10 (1) 61

17

8

2

24(8)

10(1)

Lasha Gabrichidze

Georgian Team
2 Lasha Gabrichidze   Georgian Team 18 5 0 25 (12) 6 (5) 54

18

5

0

25(12)

6(5)

Andrzej Groszkowski

Sportowe Zakapiory
3 Andrzej Groszkowski   Sportowe Zakapiory 17 4 0 17 (7) 10 (1) 48

17

4

0

17(7)

10(1)

Piotr Szczypek

Bartolini Pasta
4 Piotr Szczypek   Bartolini Pasta 18 4 0 16 (8) 4 (7) 42

18

4

0

16(8)

4(7)

Jan Drabik

Old Eagles Koło
5 Jan Drabik   Old Eagles Koło 16 1 1 15 (7) 7 (4) 40

16

1

1

15(7)

7(4)

Danylo Artemenko

BM
6 Danylo Artemenko   BM 16 1 0 13 (5) 9 (2) 39

16

1

0

13(5)

9(2)

Mariusz Żywek

Old Eagles Koło
7 Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 18 4 1 6 (4) 7 (4) 36

18

4

1

6(4)

7(4)

Yeuhen Mushnin

BM
8 Yeuhen Mushnin   BM 11 5 1 10 (4) 9 (2) 36

11

5

1

10(4)

9(2)

Raul Mammadov

Deluxe Barbershop
9 Raul Mammadov   Deluxe Barbershop 15 3 0 10 (4) 8 (3) 36

15

3

0

10(4)

8(3)

Yurii Buts

FC Patriot
10 Yurii Buts   FC Patriot 16 1 0 13 (7) 5 (6) 35

16

1

0

13(7)

5(6)

Saba Lomia

Georgian Team
11 Saba Lomia   Georgian Team 16 3 0 9 (3) 6 (5) 34

16

3

0

9(3)

6(5)

Parvin Pashayev

Deluxe Barbershop
12 Parvin Pashayev   Deluxe Barbershop 14 1 0 10 (6) 8 (3) 33

14

1

0

10(6)

8(3)

Paweł Poniatowski

A.D.S. SCORPION'S
13 Paweł Poniatowski   A.D.S. SCORPION'S 16 2 1 10 (4) 3 (8) 32

16

2

1

10(4)

3(8)

Treventino Onwaeze

BM
14 Treventino Onwaeze   BM 13 2 1 7 (3) 9 (2) 32

13

2

1

7(3)

9(2)

Paweł Groszkowski

Sportowe Zakapiory
15 Paweł Groszkowski   Sportowe Zakapiory 18 1 0 2 (1) 10 (1) 31

18

1

0

2(1)

10(1)

Volodymyr Pedosiuk

FC Patriot
16 Volodymyr Pedosiuk   FC Patriot 17 2 1 6 (2) 5 (6) 31

17

2

1

6(2)

5(6)

Krzysztof Westenholz

Sportowe Zakapiory
17 Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 16 1 0 3 (1) 10 (1) 30

16

1

0

3(1)

10(1)

Michał Cholewiński

Bartolini Pasta
18 Michał Cholewiński   Bartolini Pasta 15 2 1 8 (4) 4 (7) 30

15

2

1

8(4)

4(7)

Artem Bondarchuk

FC Patriot
19 Artem Bondarchuk   FC Patriot 15 2 0 7 (3) 5 (6) 29

15

2

0

7(3)

5(6)

Michał Skalski

Old Eagles Koło
20 Michał Skalski   Old Eagles Koło 16 2 0 3 (1) 7 (4) 28

16

2

0

3(1)

7(4)

Aziz Latifov

Deluxe Barbershop
21 Aziz Latifov   Deluxe Barbershop 12 2 0 6 (3) 8 (3) 28

12

2

0

6(3)

8(3)

Krzysztof Józefiak

Old Eagles Koło
22 Krzysztof Józefiak   Old Eagles Koło 15 2 0 3 (1) 7 (4) 27

15

2

0

3(1)

7(4)

Sylwester Madej

Old Eagles Koło
23 Sylwester Madej   Old Eagles Koło 15 1 0 3 (1) 7 (4) 26

15

1

0

3(1)

7(4)

Paweł Lewandowski

Old Eagles Koło
24 Paweł Lewandowski   Old Eagles Koło 15 1 0 3 (1) 7 (4) 26

15

1

0

3(1)

7(4)

Robert Lach

Sportowe Zakapiory
25 Robert Lach   Sportowe Zakapiory 13 1 0 2 (1) 10 (1) 26

13

1

0

2(1)

10(1)

Przemek Długokęcki

Old Eagles Koło
26 Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 12 2 1 3 (1) 7 (4) 25

12

2

1

3(1)

7(4)

Oleh Blintsov

BM
27 Oleh Blintsov   BM 15 0 0 1 (1) 9 (2) 25

15

0

0

1(1)

9(2)

Giorgi Gabrichidze

Georgian Team
28 Giorgi Gabrichidze   Georgian Team 16 0 0 2 (2) 6 (5) 24

16

0

0

2(2)

6(5)

Juri Łukjanec

A.D.S. SCORPION'S
29 Juri Łukjanec   A.D.S. SCORPION'S 16 2 0 3 (2) 3 (8) 24

16

2

0

3(2)

3(8)

Faizen Rahmatshoev

BM
30 Faizen Rahmatshoev   BM 8 2 0 5 (2) 9 (2) 24

8

2

0

5(2)

9(2)

Oleksandr Smoliar

BM
31 Oleksandr Smoliar   BM 7 2 1 5 (2) 9 (2) 24

7

2

1

5(2)

9(2)

Roman Krieger

A.D.S. SCORPION'S
32 Roman Krieger   A.D.S. SCORPION'S 15 0 0 5 (3) 3 (8) 23

15

0

0

5(3)

3(8)

Hasan Huseyn

Deluxe Barbershop
33 Hasan Huseyn   Deluxe Barbershop 9 2 1 3 (1) 8 (3) 23

9

2

1

3(1)

8(3)

Asim Mirzayev

Deluxe Barbershop
34 Asim Mirzayev   Deluxe Barbershop 9 2 0 3 (1) 8 (3) 22

9

2

0

3(1)

8(3)

Piotr Parol

Old Eagles Koło
35 Piotr Parol   Old Eagles Koło 10 1 0 3 (2) 7 (4) 21

10

1

0

3(2)

7(4)

Vitaliy Kram

FC Patriot
36 Vitaliy Kram   FC Patriot 13 2 0 1 (1) 5 (6) 21

13

2

0

1(1)

5(6)

Junior Bashiri

BM
37 Junior Bashiri   BM 7 2 1 2 (1) 9 (2) 21

7

2

1

2(1)

9(2)

Said Aliyev

Deluxe Barbershop
38 Said Aliyev   Deluxe Barbershop 9 1 0 3 (1) 8 (3) 21

9

1

0

3(1)

8(3)

Bartek Filip

A.D.S. SCORPION'S
39 Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 14 0 0 3 (2) 3 (8) 20

14

0

0

3(2)

3(8)

Arkadiusz Kamiński

Bartolini Pasta
40 Arkadiusz Kamiński   Bartolini Pasta 15 0 0 1 (1) 4 (7) 20

15

0

0

1(1)

4(7)

Michał Miłkowski

Bartolini Pasta
41 Michał Miłkowski   Bartolini Pasta 10 2 1 3 (1) 4 (7) 20

10

2

1

3(1)

4(7)

Mateusz Brożek

Bartolini Pasta
42 Mateusz Brożek   Bartolini Pasta 13 1 0 1 (1) 4 (7) 19

13

1

0

1(1)

4(7)

Dawid Orzechowski

Munja
43 Dawid Orzechowski   Munja 8 2 0 8 (4) 1 (10) 19

8

2

0

8(4)

1(10)

Jakub Ciuła

Munja
44 Jakub Ciuła   Munja 14 0 0 1 (1) 1 (10) 16

14

0

0

1(1)

1(10)

Piotr Arendt

A.D.S. SCORPION'S
45 Piotr Arendt   A.D.S. SCORPION'S 8 1 0 3 (3) 3 (8) 15

8

1

0

3(3)

3(8)

Hubert Załuska

Inferno Team
46 Hubert Załuska   Inferno Team 11 0 0 2 (2) 2 (9) 15

11

0

0

2(2)

2(9)

Mykyta Dawydenko

FC Patriot
47 Mykyta Dawydenko   FC Patriot 3 1 1 5 (2) 5 (6) 15

3

1

1

5(2)

5(6)

Kacper Drozdowicz

Munja
48 Kacper Drozdowicz   Munja 8 0 0 5 (3) 1 (10) 14

8

0

0

5(3)

1(10)

Adam Kubajek

Bartolini Pasta
49 Adam Kubajek   Bartolini Pasta 8 1 0 1 (1) 4 (7) 14

8

1

0

1(1)

4(7)

Artur Cioth

Inferno Team
50 Artur Cioth   Inferno Team 9 2 0 1 (1) 2 (9) 14

9

2

0

1(1)

2(9)

Eryk Białecki

Munja
51 Eryk Białecki   Munja 8 1 0 3 (1) 1 (10) 13

8

1

0

3(1)

1(10)

Zurabi Saginadze

Georgian Team
52 Zurabi Saginadze   Georgian Team 4 0 0 3 (1) 6 (5) 13

4

0

0

3(1)

6(5)

Robert Rząca

Munja
53 Robert Rząca   Munja 10 0 0 1 (1) 1 (10) 12

10

0

0

1(1)

1(10)

Jakub Łojek

Inferno Team
54 Jakub Łojek   Inferno Team 2 1 1 6 (2) 2 (9) 12

2

1

1

6(2)

2(9)

Alper Inan

Deluxe Barbershop
55 Alper Inan   Deluxe Barbershop 2 1 0 1 (1) 8 (3) 12

2

1

0

1(1)

8(3)

Antoni Kowalski

Inferno Team
56 Antoni Kowalski   Inferno Team 7 1 0 2 (2) 2 (9) 12

7

1

0

2(2)

2(9)

Saolia Aliyev

Deluxe Barbershop
57 Saolia Aliyev   Deluxe Barbershop 1 0 0 3 (1) 8 (3) 12

1

0

0

3(1)

8(3)

Ivan Markovych

FC Patriot
58 Ivan Markovych   FC Patriot 3 0 0 3 (1) 5 (6) 11

3

0

0

3(1)

5(6)

Jakub Rudnik

A.D.S. SCORPION'S
59 Jakub Rudnik   A.D.S. SCORPION'S 6 1 0 1 (1) 3 (8) 11

6

1

0

1(1)

3(8)

Krzysztof Gniadek

Bartolini Pasta
60 Krzysztof Gniadek   Bartolini Pasta 6 0 0 1 (1) 4 (7) 11

6

0

0

1(1)

4(7)

Dominik Dedek

A.D.S. SCORPION'S
61 Dominik Dedek   A.D.S. SCORPION'S 7 0 0 1 (1) 3 (8) 11

7

0

0

1(1)

3(8)

Jarosław Marek

A.D.S. SCORPION'S
62 Jarosław Marek   A.D.S. SCORPION'S 6 0 0 1 (1) 3 (8) 10

6

0

0

1(1)

3(8)

Ivan Tymofeiev

FC Patriot
63 Ivan Tymofeiev   FC Patriot 3 0 0 2 (1) 5 (6) 10

3

0

0

2(1)

5(6)

Andrzej Denysov

Munja
64 Andrzej Denysov   Munja 5 1 1 1 (1) 1 (10) 9

5

1

1

1(1)

1(10)

Azamat Bazarov

FC Patriot
65 Azamat Bazarov   FC Patriot 3 0 0 1 (1) 5 (6) 9

3

0

0

1(1)

5(6)

Tomasz Komorski

Munja
66 Tomasz Komorski   Munja 6 0 0 1 (1) 1 (10) 8

6

0

0

1(1)

1(10)

Michał Pasiorowski

Inferno Team
67 Michał Pasiorowski   Inferno Team 4 0 0 1 (1) 2 (9) 7

4

0

0

1(1)

2(9)

Wojciech Sobieski

Inferno Team
68 Wojciech Sobieski   Inferno Team 3 0 0 2 (2) 2 (9) 7

3

0

0

2(2)

2(9)

Paweł Zbierański

Inferno Team
69 Paweł Zbierański   Inferno Team 1 1 0 3 (1) 2 (9) 7

1

1

0

3(1)

2(9)

Dawid Polucha

Inferno Team
70 Dawid Polucha   Inferno Team 4 0 0 1 (1) 2 (9) 7

4

0

0

1(1)

2(9)

Maciej Rudy

Inferno Team
71 Maciej Rudy   Inferno Team 3 0 0 1 (1) 2 (9) 6

3

0

0

1(1)

2(9)

Kuba Kopeć

Inferno Team
72 Kuba Kopeć   Inferno Team 1 0 0 3 (1) 2 (9) 6

1

0

0

3(1)

2(9)

Daniel Dworecki

Inferno Team
73 Daniel Dworecki   Inferno Team 1 0 0 3 (1) 2 (9) 6

1

0

0

3(1)

2(9)

Patryk Szewczyk

A.D.S. SCORPION'S
74 Patryk Szewczyk   A.D.S. SCORPION'S 1 0 0 1 (1) 3 (8) 5

1

0

0

1(1)

3(8)

Tymek Sabadasz

Inferno Team
75 Tymek Sabadasz   Inferno Team 1 0 0 1 (1) 2 (9) 4

1

0

0

1(1)

2(9)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama