USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Strzelcy : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Saba
Lomia

Georgian Team
1. Saba Lomia   Georgian Team 7 29 4.14

Daniel
Lasota

Sportowe Zakapiory
2. Daniel Lasota   Sportowe Zakapiory 8 25 3.12

Lasha
Gabrichidze

Georgian Team
3. Lasha Gabrichidze   Georgian Team 8 18 2.25

Treventino
Onwaeze

BM
4. Treventino Onwaeze   BM 7 15 2.14

Piotr
Maciuk

Sportowe Zakapiory
5. Piotr Maciuk   Sportowe Zakapiory 8 15 1.88

Kacper
Drozdowicz

Munja
6. Kacper Drozdowicz   Munja 7 12 1.71

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
7. Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 8 11 1.38

Paweł
Poniatowski

A.D.S. SCORPION'S
8. Paweł Poniatowski   A.D.S. SCORPION'S 8 11 1.38

Dawid
Orzechowski

Munja
9. Dawid Orzechowski   Munja 5 11 2.20

Mykhailo
Morykon

FC Patriot
10. Mykhailo Morykon   FC Patriot 7 10 1.43

Bartek
Filip

A.D.S. SCORPION'S
11. Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 7 10 1.43

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
12. Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 7 8 1.14

Eryk
Białecki

Munja
13. Eryk Białecki   Munja 6 8 1.33

Piotr
Szczypek

Bartolini Pasta
14. Piotr Szczypek   Bartolini Pasta 8 7 0.88

Paweł
Lewandowski

Old Eagles Koło
15. Paweł Lewandowski   Old Eagles Koło 7 7 1.00

Vitaliy
Kram

FC Patriot
16. Vitaliy Kram   FC Patriot 8 7 0.88

Adam
Wierzbicki

A.D.S. SCORPION'S
17. Adam Wierzbicki   A.D.S. SCORPION'S 6 6 1.00

Parvin
Pashayev

Deluxe Barbershop
18. Parvin Pashayev   Deluxe Barbershop 6 6 1.00

Vakhtangi
Jambazishvili

Georgian Team
19. Vakhtangi Jambazishvili   Georgian Team 7 6 0.86

Danylo
Trubnikov

BM
20. Danylo Trubnikov   BM 7 5 0.71

Elvin
Namazov

Deluxe Barbershop
21. Elvin Namazov   Deluxe Barbershop 7 5 0.71

Farid
Abdullayev

Deluxe Barbershop
22. Farid Abdullayev   Deluxe Barbershop 8 5 0.62

Michał
Pasiorowski

Inferno Team
23. Michał Pasiorowski   Inferno Team 4 5 1.25

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
24. Piotr Parol   Old Eagles Koło 6 5 0.83

Krzysztof
Westenholz

Sportowe Zakapiory
25. Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 6 4 0.67

Faizen
Rahmatshoev

BM
26. Faizen Rahmatshoev   BM 5 4 0.80

Mykola
Myrun

FC Patriot
27. Mykola Myrun   FC Patriot 7 4 0.57

Raul
Mammadov

Deluxe Barbershop
28. Raul Mammadov   Deluxe Barbershop 5 4 0.80

Nika
Tsertsvadze

Georgian Team
29. Nika Tsertsvadze   Georgian Team 7 4 0.57

Mateusz
Brożek

Bartolini Pasta
30. Mateusz Brożek   Bartolini Pasta 5 4 0.80
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama