USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Najlepszy strzelec : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Daniel
Lasota

Sportowe Zakapiory
1. Daniel Lasota   Sportowe Zakapiory 17 55 3.24

Saba
Lomia

Georgian Team
2. Saba Lomia   Georgian Team 16 48 3.00

Lasha
Gabrichidze

Georgian Team
3. Lasha Gabrichidze   Georgian Team 18 35 1.94

Raul
Mammadov

Deluxe Barbershop
4. Raul Mammadov   Deluxe Barbershop 15 29 1.93

Treventino
Onwaeze

BM
5. Treventino Onwaeze   BM 13 25 1.92

Asim
Mirzayev

Deluxe Barbershop
6. Asim Mirzayev   Deluxe Barbershop 9 23 2.56

Piotr
Maciuk

Sportowe Zakapiory
7. Piotr Maciuk   Sportowe Zakapiory 17 20 1.18

Yeuhen
Mushnin

BM
8. Yeuhen Mushnin   BM 11 19 1.73

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
9. Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 18 19 1.06

Hasan
Huseyn

Deluxe Barbershop
10. Hasan Huseyn   Deluxe Barbershop 9 18 2.00

Bartek
Filip

A.D.S. SCORPION'S
11. Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 14 18 1.29

Paweł
Lewandowski

Old Eagles Koło
12. Paweł Lewandowski   Old Eagles Koło 15 18 1.20

Volodymyr
Pedosiuk

FC Patriot
13. Volodymyr Pedosiuk   FC Patriot 17 18 1.06

Artur
Cioth

Inferno Team
14. Artur Cioth   Inferno Team 9 17 1.89

Paweł
Groszkowski

Sportowe Zakapiory
15. Paweł Groszkowski   Sportowe Zakapiory 18 17 0.94

Mateusz
Brożek

Bartolini Pasta
16. Mateusz Brożek   Bartolini Pasta 13 16 1.23

Dawid
Orzechowski

Munja
17. Dawid Orzechowski   Munja 8 15 1.88

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
18. Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 12 15 1.25

Paweł
Poniatowski

A.D.S. SCORPION'S
19. Paweł Poniatowski   A.D.S. SCORPION'S 16 15 0.94

Oleksandr
Smoliar

BM
20. Oleksandr Smoliar   BM 7 14 2.00

Krzysztof
Józefiak

Old Eagles Koło
21. Krzysztof Józefiak   Old Eagles Koło 15 13 0.87

Kacper
Drozdowicz

Munja
22. Kacper Drozdowicz   Munja 8 12 1.50

Vitaliy
Kram

FC Patriot
23. Vitaliy Kram   FC Patriot 13 11 0.85

Krzysztof
Westenholz

Sportowe Zakapiory
24. Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 16 11 0.69

Robert
Lach

Sportowe Zakapiory
25. Robert Lach   Sportowe Zakapiory 13 10 0.77

Łukasz
Figura

Sportowe Zakapiory
26. Łukasz Figura   Sportowe Zakapiory 17 10 0.59

Mykhailo
Morykon

FC Patriot
27. Mykhailo Morykon   FC Patriot 7 10 1.43

Adam
Wierzbicki

A.D.S. SCORPION'S
28. Adam Wierzbicki   A.D.S. SCORPION'S 12 9 0.75

Mykyta
Rai

FC Patriot
29. Mykyta Rai   FC Patriot 8 9 1.12

Giorgi
Gabrichidze

Georgian Team
30. Giorgi Gabrichidze   Georgian Team 16 8 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama