USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Super Star : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Lasha
Gabrichidze

Georgian Team
1 Lasha Gabrichidze   Georgian Team 8 4 12

Daniel
Lasota

Sportowe Zakapiory
2 Daniel Lasota   Sportowe Zakapiory 8 4 12

Jan
Drabik

Old Eagles Koło
3 Jan Drabik   Old Eagles Koło 7 5 11

Piotr
Szczypek

Bartolini Pasta
4 Piotr Szczypek   Bartolini Pasta 8 5 10

Saba
Lomia

Georgian Team
5 Saba Lomia   Georgian Team 7 3 9

Danylo
Artemenko

BM
6 Danylo Artemenko   BM 7 3 7

Andrzej
Groszkowski

Sportowe Zakapiory
7 Andrzej Groszkowski   Sportowe Zakapiory 7 2 6

Dawid
Orzechowski

Munja
8 Dawid Orzechowski   Munja 5 2 6

Paweł
Poniatowski

A.D.S. SCORPION'S
9 Paweł Poniatowski   A.D.S. SCORPION'S 8 2 6

Kacper
Drozdowicz

Munja
10 Kacper Drozdowicz   Munja 7 3 5

Parvin
Pashayev

Deluxe Barbershop
11 Parvin Pashayev   Deluxe Barbershop 6 4 4

Treventino
Onwaeze

BM
12 Treventino Onwaeze   BM 7 2 4

Paweł
Lewandowski

Old Eagles Koło
13 Paweł Lewandowski   Old Eagles Koło 7 1 3

Yurii
Buts

FC Patriot
14 Yurii Buts   FC Patriot 6 3 3

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
15 Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 7 1 3

Artem
Bondarchuk

FC Patriot
16 Artem Bondarchuk   FC Patriot 7 1 3

Yeuhen
Mushnin

BM
17 Yeuhen Mushnin   BM 3 1 3

Eryk
Białecki

Munja
18 Eryk Białecki   Munja 6 1 3

Piotr
Arendt

A.D.S. SCORPION'S
19 Piotr Arendt   A.D.S. SCORPION'S 8 3 3

Ivan
Markovych

FC Patriot
20 Ivan Markovych   FC Patriot 1 1 3

Roman
Krieger

A.D.S. SCORPION'S
21 Roman Krieger   A.D.S. SCORPION'S 7 1 3

Aziz
Latifov

Deluxe Barbershop
22 Aziz Latifov   Deluxe Barbershop 6 2 3

Raul
Mammadov

Deluxe Barbershop
23 Raul Mammadov   Deluxe Barbershop 5 1 3

Paweł
Zbierański

Inferno Team
24 Paweł Zbierański   Inferno Team 1 1 3

Krzysztof
Westenholz

Sportowe Zakapiory
25 Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 6 1 3

Volodymyr
Pedosiuk

FC Patriot
26 Volodymyr Pedosiuk   FC Patriot 7 1 3

Paweł
Groszkowski

Sportowe Zakapiory
27 Paweł Groszkowski   Sportowe Zakapiory 8 1 2

Ivan
Tymofeiev

FC Patriot
28 Ivan Tymofeiev   FC Patriot 3 1 2

Wojciech
Sobieski

Inferno Team
29 Wojciech Sobieski   Inferno Team 3 2 2

Faizen
Rahmatshoev

BM
30 Faizen Rahmatshoev   BM 5 1 2
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama