USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Najlepszy asystent : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Giorgi
Gabrichidze

Georgian Team
1 Giorgi Gabrichidze   Georgian Team 10 20 2.00

Daniel
Lasota

Sportowe Zakapiory
2 Daniel Lasota   Sportowe Zakapiory 11 16 1.45

Lasha
Gabrichidze

Georgian Team
3 Lasha Gabrichidze   Georgian Team 11 15 1.36

Piotr
Maciuk

Sportowe Zakapiory
4 Piotr Maciuk   Sportowe Zakapiory 11 14 1.27

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
5 Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 11 14 1.27

Korado
Khachaturian

Georgian Team
6 Korado Khachaturian   Georgian Team 7 13 1.86

Krzysztof
Westenholz

Sportowe Zakapiory
7 Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 9 12 1.33

Parvin
Pashayev

Deluxe Barbershop
8 Parvin Pashayev   Deluxe Barbershop 9 11 1.22

Saba
Lomia

Georgian Team
9 Saba Lomia   Georgian Team 9 9 1.00

Vitaliy
Kram

FC Patriot
10 Vitaliy Kram   FC Patriot 11 9 0.82

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
11 Piotr Parol   Old Eagles Koło 9 8 0.89

Raul
Mammadov

Deluxe Barbershop
12 Raul Mammadov   Deluxe Barbershop 8 8 1.00

Juri
Łukjanec

A.D.S. SCORPION'S
13 Juri Łukjanec   A.D.S. SCORPION'S 11 7 0.64

Paweł
Lewandowski

Old Eagles Koło
14 Paweł Lewandowski   Old Eagles Koło 10 7 0.70

Serhii
Ryzhuk

A.D.S. SCORPION'S
15 Serhii Ryzhuk   A.D.S. SCORPION'S 8 7 0.88

Kacper
Drozdowicz

Munja
16 Kacper Drozdowicz   Munja 8 7 0.88

Vakhtangi
Jambazishvili

Georgian Team
17 Vakhtangi Jambazishvili   Georgian Team 10 7 0.70

Dawid
Orzechowski

Munja
18 Dawid Orzechowski   Munja 7 7 1.00

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
19 Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 10 7 0.70

Artur
Cioth

Inferno Team
20 Artur Cioth   Inferno Team 3 6 2.00

Farid
Abdullayev

Deluxe Barbershop
21 Farid Abdullayev   Deluxe Barbershop 11 6 0.55

Bartek
Filip

A.D.S. SCORPION'S
22 Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 10 6 0.60

Yurii
Buts

FC Patriot
23 Yurii Buts   FC Patriot 9 6 0.67

Paweł
Poniatowski

A.D.S. SCORPION'S
24 Paweł Poniatowski   A.D.S. SCORPION'S 11 6 0.55

Nika
Tsertsvadze

Georgian Team
25 Nika Tsertsvadze   Georgian Team 9 6 0.67

Faizen
Rahmatshoev

BM
26 Faizen Rahmatshoev   BM 5 6 1.20

Karol
Żak

Old Eagles Koło
27 Karol Żak   Old Eagles Koło 5 5 1.00

Daniil
Prudnikov

BM
28 Daniil Prudnikov   BM 9 5 0.56

Michał
Cholewiński

Bartolini Pasta
29 Michał Cholewiński   Bartolini Pasta 10 5 0.50

Paweł
Groszkowski

Sportowe Zakapiory
30 Paweł Groszkowski   Sportowe Zakapiory 11 5 0.45
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 11 18 5 3
5   ALPAN 11 15 5 6
7   FC Kebavita 11 10 3 7
3   FC Otamany 11 25 8 2
6   In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 6
9   Explo Team 11 8 2 7
2   Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1
8   Esportivo Varsovia 11 9 3 8
10   Warsaw Bandziors 11 4 1 9
1   EXC Mobile Ochota 11 29 9 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama