USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 8 Liga
Najlepszy zawodnik : 8 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Vladyslav Barabash

Legion
1 Vladyslav Barabash   Legion 14 2 0 20 (11) 3 (8) 39

14

2

0

20(11)

3(8)

Jan Jabłoński

Shot DJ
2 Jan Jabłoński   Shot DJ 10 4 2 15 (5) 8 (3) 39

10

4

2

15(5)

8(3)

Aleksander Sordyl

Na2Nóżkę
3 Aleksander Sordyl   Na2Nóżkę 15 3 0 10 (5) 10 (1) 38

15

3

0

10(5)

10(1)

Arkadiusz Trwoga

Warsaw Gunners FC
4 Arkadiusz Trwoga   Warsaw Gunners FC 13 1 0 13 (5) 9 (2) 36

13

1

0

13(5)

9(2)

Mateusz Bucior

Mareckie Wygi
5 Mateusz Bucior   Mareckie Wygi 16 2 0 9 (4) 7 (4) 34

16

2

0

9(4)

7(4)

Kacper Kowalski

FC Polska Górom
6 Kacper Kowalski   FC Polska Górom 9 4 3 13 (5) 4 (7) 33

9

4

3

13(5)

4(7)

Patryk Czarniecki

Warsaw Gunners FC
7 Patryk Czarniecki   Warsaw Gunners FC 13 0 0 11 (5) 9 (2) 33

13

0

0

11(5)

9(2)

Wiktor Sląz

Na2Nóżkę
8 Wiktor Sląz   Na2Nóżkę 12 2 0 9 (3) 10 (1) 33

12

2

0

9(3)

10(1)

Jeremi Szymański

Shot DJ
9 Jeremi Szymański   Shot DJ 14 2 1 8 (4) 8 (3) 33

14

2

1

8(4)

8(3)

Damian Kotowski

Mareckie Wygi
10 Damian Kotowski   Mareckie Wygi 14 3 1 7 (3) 7 (4) 32

14

3

1

7(3)

7(4)

Mateusz Rosłanowski

Na2Nóżkę
11 Mateusz Rosłanowski   Na2Nóżkę 14 2 0 6 (2) 10 (1) 32

14

2

0

6(2)

10(1)

Marek Sanecki

BRD Young Warriors
12 Marek Sanecki   BRD Young Warriors 16 2 0 11 (6) 2 (9) 31

16

2

0

11(6)

2(9)

Oleksandr Hutarov

Mareckie Wygi
13 Oleksandr Hutarov   Mareckie Wygi 13 2 0 9 (4) 7 (4) 31

13

2

0

9(4)

7(4)

Wiktor Ziółkowski

Warsaw Gunners FC
14 Wiktor Ziółkowski   Warsaw Gunners FC 13 5 0 4 (2) 9 (2) 31

13

5

0

4(2)

9(2)

Maksym Popov

Legion
15 Maksym Popov   Legion 15 5 0 8 (4) 3 (8) 31

15

5

0

8(4)

3(8)

Sebastian Roguski

Na2Nóżkę
16 Sebastian Roguski   Na2Nóżkę 13 3 0 5 (2) 10 (1) 31

13

3

0

5(2)

10(1)

Kacper Napora

Kozice Warszawa
17 Kacper Napora   Kozice Warszawa 10 2 1 11 (7) 5 (6) 29

10

2

1

11(7)

5(6)

Mateusz Gąsiorowski

Na2Nóżkę
18 Mateusz Gąsiorowski   Na2Nóżkę 16 0 0 3 (1) 10 (1) 29

16

0

0

3(1)

10(1)

Kacper Bera

Na2Nóżkę
19 Kacper Bera   Na2Nóżkę 16 1 0 1 (1) 10 (1) 28

16

1

0

1(1)

10(1)

Kamil Anioł

Warsaw Gunners FC
20 Kamil Anioł   Warsaw Gunners FC 11 1 0 6 (2) 9 (2) 27

11

1

0

6(2)

9(2)

Maciej Samoraj

Na2Nóżkę
21 Maciej Samoraj   Na2Nóżkę 7 3 2 3 (1) 10 (1) 25

7

3

2

3(1)

10(1)

Marcin Nowak

Saska Kępa
22 Marcin Nowak   Saska Kępa 16 1 0 1 (1) 6 (5) 24

16

1

0

1(1)

6(5)

Marcel Winiarski

Shot DJ
23 Marcel Winiarski   Shot DJ 7 2 0 7 (3) 8 (3) 24

7

2

0

7(3)

8(3)

Szymon Pietrucha

Mareckie Wygi
24 Szymon Pietrucha   Mareckie Wygi 8 3 0 6 (2) 7 (4) 24

8

3

0

6(2)

7(4)

Jacek Fijałek

Hiszpański Galeon
25 Jacek Fijałek   Hiszpański Galeon 16 0 0 6 (6) 1 (10) 23

16

0

0

6(6)

1(10)

Krzysztof Wiśniewski

Kozice Warszawa
26 Krzysztof Wiśniewski   Kozice Warszawa 16 0 0 2 (1) 5 (6) 23

16

0

0

2(1)

5(6)

Valentine Chekwube

Kozice Warszawa
27 Valentine Chekwube   Kozice Warszawa 12 1 0 5 (3) 5 (6) 23

12

1

0

5(3)

5(6)

Mateusz Adamiec

BRD Young Warriors
28 Mateusz Adamiec   BRD Young Warriors 14 0 0 6 (4) 2 (9) 22

14

0

0

6(4)

2(9)

Kamil Faryniarz

Kozice Warszawa
29 Kamil Faryniarz   Kozice Warszawa 13 1 0 3 (1) 5 (6) 22

13

1

0

3(1)

5(6)

Sergei Pankiv

Shot DJ
30 Sergei Pankiv   Shot DJ 4 3 0 6 (2) 8 (3) 21

4

3

0

6(2)

8(3)

Bartek Gebhardt

Saska Kępa
31 Bartek Gebhardt   Saska Kępa 4 1 1 9 (3) 6 (5) 21

4

1

1

9(3)

6(5)

Rafał Dobrosz

BRD Young Warriors
32 Rafał Dobrosz   BRD Young Warriors 14 1 0 3 (1) 2 (9) 20

14

1

0

3(1)

2(9)

Elie Rosinski

Shot DJ
33 Elie Rosinski   Shot DJ 9 0 0 3 (2) 8 (3) 20

9

0

0

3(2)

8(3)

Mateusz Madej

Warsaw Gunners FC
34 Mateusz Madej   Warsaw Gunners FC 8 0 0 3 (1) 9 (2) 20

8

0

0

3(1)

9(2)

Oleksandr Pylypenko

Legion
35 Oleksandr Pylypenko   Legion 14 1 0 1 (1) 3 (8) 19

14

1

0

1(1)

3(8)

Jakub Korpysz

FC Polska Górom
36 Jakub Korpysz   FC Polska Górom 12 0 0 2 (2) 4 (7) 18

12

0

0

2(2)

4(7)

Marek Kwiatkowski

Saska Kępa
37 Marek Kwiatkowski   Saska Kępa 6 1 1 4 (2) 6 (5) 18

6

1

1

4(2)

6(5)

Kamil Krysian

FC Polska Górom
38 Kamil Krysian   FC Polska Górom 13 0 0 1 (1) 4 (7) 18

13

0

0

1(1)

4(7)

Jura Lunio

Hiszpański Galeon
39 Jura Lunio   Hiszpański Galeon 13 1 0 3 (1) 1 (10) 18

13

1

0

3(1)

1(10)

Leszek Gallewicz

Saska Kępa
40 Leszek Gallewicz   Saska Kępa 8 1 0 2 (2) 6 (5) 17

8

1

0

2(2)

6(5)

Julek Omi

Kozice Warszawa
41 Julek Omi   Kozice Warszawa 8 1 0 3 (1) 5 (6) 17

8

1

0

3(1)

5(6)

Kacper Grzeszczyk

Na2Nóżkę
42 Kacper Grzeszczyk   Na2Nóżkę 4 0 0 3 (1) 10 (1) 17

4

0

0

3(1)

10(1)

Adam Wojciechowski

BRD Young Warriors
43 Adam Wojciechowski   BRD Young Warriors 14 0 0 1 (1) 2 (9) 17

14

0

0

1(1)

2(9)

Oleksandr Kuzmov

Mareckie Wygi
44 Oleksandr Kuzmov   Mareckie Wygi 8 1 0 1 (1) 7 (4) 17

8

1

0

1(1)

7(4)

Adrian Kloskowski

BRD Young Warriors
45 Adrian Kloskowski   BRD Young Warriors 9 1 0 4 (2) 2 (9) 16

9

1

0

4(2)

2(9)

Marcin Bińka

BRD Young Warriors
46 Marcin Bińka   BRD Young Warriors 13 0 0 1 (1) 2 (9) 16

13

0

0

1(1)

2(9)

Grzegorz Milewski

FC Polska Górom
47 Grzegorz Milewski   FC Polska Górom 5 2 0 5 (3) 4 (7) 16

5

2

0

5(3)

4(7)

Sebastian Sitek

Saska Kępa
48 Sebastian Sitek   Saska Kępa 8 0 0 1 (1) 6 (5) 15

8

0

0

1(1)

6(5)

Kamil Łukasik

Saska Kępa
49 Kamil Łukasik   Saska Kępa 2 1 0 6 (2) 6 (5) 15

2

1

0

6(2)

6(5)

Kamil Nowak

FC Polska Górom
50 Kamil Nowak   FC Polska Górom 8 0 0 3 (3) 4 (7) 15

8

0

0

3(3)

4(7)

Łukasz Dąbrowski

Mareckie Wygi
51 Łukasz Dąbrowski   Mareckie Wygi 6 1 0 1 (1) 7 (4) 15

6

1

0

1(1)

7(4)

Alli Abdullahi

Kozice Warszawa
52 Alli Abdullahi   Kozice Warszawa 6 1 0 2 (1) 5 (6) 14

6

1

0

2(1)

5(6)

Misha Lishtwan

Hiszpański Galeon
53 Misha Lishtwan   Hiszpański Galeon 10 0 0 3 (1) 1 (10) 14

10

0

0

3(1)

1(10)

Michał Morycz

Saska Kępa
54 Michał Morycz   Saska Kępa 7 0 0 1 (1) 6 (5) 14

7

0

0

1(1)

6(5)

Artur Pręgowski

Hiszpański Galeon
55 Artur Pręgowski   Hiszpański Galeon 7 0 0 5 (3) 1 (10) 13

7

0

0

5(3)

1(10)

Arkadiusz Warpechowski

Warsaw Gunners FC
56 Arkadiusz Warpechowski   Warsaw Gunners FC 3 0 0 1 (1) 9 (2) 13

3

0

0

1(1)

9(2)

Karol Mroczkowski

Saska Kępa
57 Karol Mroczkowski   Saska Kępa 5 0 0 1 (1) 6 (5) 12

5

0

0

1(1)

6(5)

Adam Anaszewski

Mareckie Wygi
58 Adam Anaszewski   Mareckie Wygi 1 0 0 3 (1) 7 (4) 11

1

0

0

3(1)

7(4)

Michał Kaczyński

Hiszpański Galeon
59 Michał Kaczyński   Hiszpański Galeon 7 0 0 2 (1) 1 (10) 10

7

0

0

2(1)

1(10)

Jakub Szymkowiak

FC Polska Górom
60 Jakub Szymkowiak   FC Polska Górom 2 1 0 3 (1) 4 (7) 10

2

1

0

3(1)

4(7)

Olek Ciężar

Kozice Warszawa
61 Olek Ciężar   Kozice Warszawa 2 0 0 3 (1) 5 (6) 10

2

0

0

3(1)

5(6)

Wiktor Saczkowski

Saska Kępa
62 Wiktor Saczkowski   Saska Kępa 1 0 0 3 (1) 6 (5) 10

1

0

0

3(1)

6(5)

Jakub Pietrzak

Saska Kępa
63 Jakub Pietrzak   Saska Kępa 2 0 0 2 (2) 6 (5) 10

2

0

0

2(2)

6(5)

Beniamin Korchut

FC Polska Górom
64 Beniamin Korchut   FC Polska Górom 3 0 0 1 (1) 4 (7) 8

3

0

0

1(1)

4(7)

Amadou Pokou Yattara

Kozice Warszawa
65 Amadou Pokou Yattara   Kozice Warszawa 1 0 0 1 (1) 5 (6) 7

1

0

0

1(1)

5(6)

Arkadiusz Bieniek

BRD Young Warriors
66 Arkadiusz Bieniek   BRD Young Warriors 2 0 0 1 (1) 2 (9) 5

2

0

0

1(1)

2(9)

Marcin Grudziński

Hiszpański Galeon
67 Marcin Grudziński   Hiszpański Galeon 3 0 0 1 (1) 1 (10) 5

3

0

0

1(1)

1(10)

Aleksander Popecki

Hiszpański Galeon
68 Aleksander Popecki   Hiszpański Galeon 2 0 0 1 (1) 1 (10) 4

2

0

0

1(1)

1(10)

Jakub Kubalski

Hiszpański Galeon
69 Jakub Kubalski   Hiszpański Galeon 1 0 0 1 (1) 1 (10) 3

1

0

0

1(1)

1(10)

Dominik Sposób

Hiszpański Galeon
70 Dominik Sposób   Hiszpański Galeon 1 0 0 1 (1) 1 (10) 3

1

0

0

1(1)

1(10)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 16 32 10 4
8   Explo Team 16 14 4 10
10   Warsaw Bandziors 16 8 2 12
5   TUR Ochota 16 21 6 7
4   ALPAN 16 27 9 7
7   FC Kebavita 16 16 5 10
6   In Plus & Pojemna Halina 16 18 6 8
9   Esportivo Varsovia 16 9 3 13
2   EXC Mobile Ochota 16 42 13 0
1   Gladiatorzy Eternis 16 43 14 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama