USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 10 Liga
Strzelcy : 10 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Dmitry
Balysh

FC Po Nalewce
1. Dmitry Balysh   FC Po Nalewce 11 16 1.45

Tomasz
Skórka

Bejern
2. Tomasz Skórka   Bejern 6 15 2.50

Filip
Pławiak

Bejern
3. Filip Pławiak   Bejern 5 13 2.60

Maksat
Torayev

Kresowia Warszawa
4. Maksat Torayev   Kresowia Warszawa 8 13 1.62

Aleksander
Martyniuk

Kresowia Warszawa
5. Aleksander Martyniuk   Kresowia Warszawa 8 11 1.38

Michał
Kurowski

FC Po Nalewce
6. Michał Kurowski   FC Po Nalewce 5 11 2.20

Kamil
Sierdziński

Na Wariackich Papierach
7. Kamil Sierdziński   Na Wariackich Papierach 6 11 1.83

Adam
Domidowicz

Dynamo Wołomin
8. Adam Domidowicz   Dynamo Wołomin 5 10 2.00

Cezary
Wolski

Dynamo Wołomin
9. Cezary Wolski   Dynamo Wołomin 6 9 1.50

Amadeusz
Rachel

FC Patetikos
10. Amadeusz Rachel   FC Patetikos 6 9 1.50

Hubert
Kalkowski

FC Patetikos
11. Hubert Kalkowski   FC Patetikos 8 8 1.00

Ernest
Iwan

WKS Bęgal
12. Ernest Iwan   WKS Bęgal 5 8 1.60

Adam
Piekarniczek

Heavyweight Heroes
13. Adam Piekarniczek   Heavyweight Heroes 5 7 1.40

Adam
Gołda

FFK OldBoys II
14. Adam Gołda   FFK OldBoys II 6 7 1.17

Michał
Matyja

Dynamo Wołomin
15. Michał Matyja   Dynamo Wołomin 7 7 1.00

Szymon
Piątek

WKS Bęgal
16. Szymon Piątek   WKS Bęgal 3 6 2.00

Sebastian
Roszak

Na Wariackich Papierach
17. Sebastian Roszak   Na Wariackich Papierach 8 6 0.75

Łukasz
Łukasiewicz

Oldboys Derby II
18. Łukasz Łukasiewicz   Oldboys Derby II 5 6 1.20

Aliaksei
Harelik

Kresowia Warszawa
19. Aliaksei Harelik   Kresowia Warszawa 6 6 1.00

Adrian
Pagas

Na Wariackich Papierach
20. Adrian Pagas   Na Wariackich Papierach 8 6 0.75

Włodzimierz
Kazakow

Kresowia Warszawa
21. Włodzimierz Kazakow   Kresowia Warszawa 7 6 0.86

Patryk
Opęchowski

WKS Bęgal
22. Patryk Opęchowski   WKS Bęgal 7 6 0.86

Jan
Dominiewski

Oldboys Derby II
23. Jan Dominiewski   Oldboys Derby II 8 5 0.62

Lasha
Kvelashvili

Na Wariackich Papierach
24. Lasha Kvelashvili   Na Wariackich Papierach 8 5 0.62

Władysław
Łozowski

Kresowia Warszawa
25. Władysław Łozowski   Kresowia Warszawa 7 5 0.71

Jakub
Półchłopek

Heavyweight Heroes
26. Jakub Półchłopek   Heavyweight Heroes 5 5 1.00

Łukasz
Gaba

FC Po Nalewce
27. Łukasz Gaba   FC Po Nalewce 7 5 0.71

Patryk
Morawski

Heavyweight Heroes
28. Patryk Morawski   Heavyweight Heroes 5 5 1.00

Sławek
Ogorzelski

FC Po Nalewce
29. Sławek Ogorzelski   FC Po Nalewce 7 5 0.71

Mateusz
Nykiel

Heavyweight Heroes
30. Mateusz Nykiel   Heavyweight Heroes 5 5 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama