USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 10 Liga
Najlepszy zawodnik : 10 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Maksat Torayev

Kresowia Warszawa
1 Maksat Torayev   Kresowia Warszawa 18 5 0 21 (7) 9 (2) 53

18

5

0

21(7)

9(2)

Filip Pławiak

Bejern
2 Filip Pławiak   Bejern 14 7 0 21 (10) 7 (4) 49

14

7

0

21(10)

7(4)

Dmitry Balysh

FC Po Nalewce
3 Dmitry Balysh   FC Po Nalewce 16 3 1 12 (5) 10 (1) 42

16

3

1

12(5)

10(1)

Michał Piątkowski

FC Po Nalewce
4 Michał Piątkowski   FC Po Nalewce 18 1 0 11 (4) 10 (1) 40

18

1

0

11(4)

10(1)

Dominik Trzaskowski

Bejern
5 Dominik Trzaskowski   Bejern 18 2 1 12 (4) 7 (4) 40

18

2

1

12(4)

7(4)

Rafał Wieczorek

Oldboys Derby II
6 Rafał Wieczorek   Oldboys Derby II 16 2 1 14 (8) 6 (5) 39

16

2

1

14(8)

6(5)

Ruslan Yakubiv

FC Po Nalewce
7 Ruslan Yakubiv   FC Po Nalewce 10 7 1 9 (3) 10 (1) 37

10

7

1

9(3)

10(1)

Łukasz Łukasiewicz

Oldboys Derby II
8 Łukasz Łukasiewicz   Oldboys Derby II 14 5 0 9 (3) 6 (5) 34

14

5

0

9(3)

6(5)

Maciej Chrzanowski

Heavyweight Heroes
9 Maciej Chrzanowski   Heavyweight Heroes 15 1 0 10 (5) 8 (3) 34

15

1

0

10(5)

8(3)

Aleksander Martyniuk

Kresowia Warszawa
10 Aleksander Martyniuk   Kresowia Warszawa 17 1 0 7 (3) 9 (2) 34

17

1

0

7(3)

9(2)

Amadeusz Rachel

FC Patetikos
11 Amadeusz Rachel   FC Patetikos 8 5 2 13 (6) 5 (6) 33

8

5

2

13(6)

5(6)

Sławek Ogorzelski

FC Po Nalewce
12 Sławek Ogorzelski   FC Po Nalewce 16 1 0 5 (2) 10 (1) 32

16

1

0

5(2)

10(1)

Adam Piekarniczek

Heavyweight Heroes
13 Adam Piekarniczek   Heavyweight Heroes 13 4 1 6 (2) 8 (3) 32

13

4

1

6(2)

8(3)

Artur Macek

Heavyweight Heroes
14 Artur Macek   Heavyweight Heroes 12 2 0 8 (3) 8 (3) 30

12

2

0

8(3)

8(3)

Lasha Kvelashvili

Na Wariackich Papierach
15 Lasha Kvelashvili   Na Wariackich Papierach 17 1 1 7 (3) 4 (7) 30

17

1

1

7(3)

4(7)

Oleg Tsetsema

Kresowia Warszawa
16 Oleg Tsetsema   Kresowia Warszawa 16 1 0 3 (1) 9 (2) 29

16

1

0

3(1)

9(2)

Jan Dominiewski

Oldboys Derby II
17 Jan Dominiewski   Oldboys Derby II 18 1 0 3 (1) 6 (5) 28

18

1

0

3(1)

6(5)

Kacper Tabaka

FC Po Nalewce
18 Kacper Tabaka   FC Po Nalewce 15 0 0 3 (1) 10 (1) 28

15

0

0

3(1)

10(1)

Takunda Saidi

Kresowia Warszawa
19 Takunda Saidi   Kresowia Warszawa 11 3 1 4 (2) 9 (2) 28

11

3

1

4(2)

9(2)

Mateusz Zaleński

Bejern
20 Mateusz Zaleński   Bejern 17 1 0 3 (2) 7 (4) 28

17

1

0

3(2)

7(4)

Łukasz Gaba

FC Po Nalewce
21 Łukasz Gaba   FC Po Nalewce 14 2 0 1 (1) 10 (1) 27

14

2

0

1(1)

10(1)

Michał Matyja

Dynamo Wołomin
22 Michał Matyja   Dynamo Wołomin 17 2 0 7 (7) 1 (10) 27

17

2

0

7(7)

1(10)

Michał Dudziński

Heavyweight Heroes
23 Michał Dudziński   Heavyweight Heroes 14 0 0 4 (2) 8 (3) 26

14

0

0

4(2)

8(3)

Bartłomiej Krywko

Oldboys Derby II
24 Bartłomiej Krywko   Oldboys Derby II 15 1 0 4 (2) 6 (5) 26

15

1

0

4(2)

6(5)

Dariusz Sierawski

Oldboys Derby II
25 Dariusz Sierawski   Oldboys Derby II 16 1 0 3 (1) 6 (5) 26

16

1

0

3(1)

6(5)

Jakub Lejman

Heavyweight Heroes
26 Jakub Lejman   Heavyweight Heroes 10 3 1 3 (1) 8 (3) 25

10

3

1

3(1)

8(3)

Maksymilian Korczak

WKS Bęgal
27 Maksymilian Korczak   WKS Bęgal 12 1 0 9 (4) 3 (8) 25

12

1

0

9(4)

3(8)

Emil Łebski

WKS Bęgal
28 Emil Łebski   WKS Bęgal 15 1 1 5 (3) 3 (8) 25

15

1

1

5(3)

3(8)

Krystian Chmielowiec

Na Wariackich Papierach
29 Krystian Chmielowiec   Na Wariackich Papierach 17 0 0 4 (2) 4 (7) 25

17

0

0

4(2)

4(7)

Hubert Kalkowski

FC Patetikos
30 Hubert Kalkowski   FC Patetikos 15 1 0 2 (2) 5 (6) 23

15

1

0

2(2)

5(6)

Kamil Wereda

Heavyweight Heroes
31 Kamil Wereda   Heavyweight Heroes 11 1 0 3 (1) 8 (3) 23

11

1

0

3(1)

8(3)

Bartosz Krajewski

Na Wariackich Papierach
32 Bartosz Krajewski   Na Wariackich Papierach 9 0 0 10 (6) 4 (7) 23

9

0

0

10(6)

4(7)

Michał Bugajski

Oldboys Derby II
33 Michał Bugajski   Oldboys Derby II 14 1 0 1 (1) 6 (5) 22

14

1

0

1(1)

6(5)

Mateusz Rudnik

FC Po Nalewce
34 Mateusz Rudnik   FC Po Nalewce 9 0 0 3 (1) 10 (1) 22

9

0

0

3(1)

10(1)

Radosław Kania

Dynamo Wołomin
35 Radosław Kania   Dynamo Wołomin 18 1 0 2 (2) 1 (10) 22

18

1

0

2(2)

1(10)

Władysław Ejsmont

Kresowia Warszawa
36 Władysław Ejsmont   Kresowia Warszawa 12 0 0 1 (1) 9 (2) 22

12

0

0

1(1)

9(2)

Mateusz Fonfara

FC Patetikos
37 Mateusz Fonfara   FC Patetikos 14 0 0 3 (1) 5 (6) 22

14

0

0

3(1)

5(6)

Mateusz Nykiel

Heavyweight Heroes
38 Mateusz Nykiel   Heavyweight Heroes 9 0 0 4 (2) 8 (3) 21

9

0

0

4(2)

8(3)

Bogdan Gołdyn

FC Patetikos
39 Bogdan Gołdyn   FC Patetikos 8 3 0 5 (3) 5 (6) 21

8

3

0

5(3)

5(6)

Sebastian Roszak

Na Wariackich Papierach
40 Sebastian Roszak   Na Wariackich Papierach 15 0 0 1 (1) 4 (7) 20

15

0

0

1(1)

4(7)

Tomasz Skórka

Bejern
41 Tomasz Skórka   Bejern 10 0 0 3 (1) 7 (4) 20

10

0

0

3(1)

7(4)

Patryk Rak

Na Wariackich Papierach
42 Patryk Rak   Na Wariackich Papierach 15 0 0 1 (1) 4 (7) 20

15

0

0

1(1)

4(7)

Kamil Sierdziński

Na Wariackich Papierach
43 Kamil Sierdziński   Na Wariackich Papierach 6 3 0 6 (3) 4 (7) 19

6

3

0

6(3)

4(7)

Miłosz Tabaka

FC Po Nalewce
44 Miłosz Tabaka   FC Po Nalewce 6 0 0 3 (1) 10 (1) 19

6

0

0

3(1)

10(1)

Patryk Opęchowski

WKS Bęgal
45 Patryk Opęchowski   WKS Bęgal 14 0 0 2 (2) 3 (8) 19

14

0

0

2(2)

3(8)

Kuba Szabłowski

WKS Bęgal
46 Kuba Szabłowski   WKS Bęgal 13 0 0 3 (1) 3 (8) 19

13

0

0

3(1)

3(8)

Cezary Basior

WKS Bęgal
47 Cezary Basior   WKS Bęgal 8 2 1 5 (3) 3 (8) 19

8

2

1

5(3)

3(8)

Ernest Iwan

WKS Bęgal
48 Ernest Iwan   WKS Bęgal 10 1 0 2 (1) 3 (8) 16

10

1

0

2(1)

3(8)

Aliaksei Harelik

Kresowia Warszawa
49 Aliaksei Harelik   Kresowia Warszawa 6 0 0 1 (1) 9 (2) 16

6

0

0

1(1)

9(2)

Aleksandr Kazochenko

Kresowia Warszawa
50 Aleksandr Kazochenko   Kresowia Warszawa 4 0 0 3 (2) 9 (2) 16

4

0

0

3(2)

9(2)

Alan Mirkowski

Fan Mogielnica
51 Alan Mirkowski   Fan Mogielnica 6 1 0 7 (4) 2 (9) 16

6

1

0

7(4)

2(9)

Adam Domidowicz

Dynamo Wołomin
52 Adam Domidowicz   Dynamo Wołomin 6 0 0 8 (4) 1 (10) 15

6

0

0

8(4)

1(10)

Przemysław Biały

Oldboys Derby II
53 Przemysław Biały   Oldboys Derby II 2 1 1 5 (2) 6 (5) 15

2

1

1

5(2)

6(5)

Robert Yesayan

Na Wariackich Papierach
54 Robert Yesayan   Na Wariackich Papierach 7 0 0 3 (1) 4 (7) 14

7

0

0

3(1)

4(7)

Mike Do

FC Patetikos
55 Mike Do   FC Patetikos 6 0 0 3 (1) 5 (6) 14

6

0

0

3(1)

5(6)

Kacper Krzyt

Bejern
56 Kacper Krzyt   Bejern 5 0 0 1 (1) 7 (4) 13

5

0

0

1(1)

7(4)

Konrad Zieliński

Heavyweight Heroes
57 Konrad Zieliński   Heavyweight Heroes 2 0 0 3 (1) 8 (3) 13

2

0

0

3(1)

8(3)

Cezary Wolski

Dynamo Wołomin
58 Cezary Wolski   Dynamo Wołomin 9 1 1 1 (1) 1 (10) 13

9

1

1

1(1)

1(10)

Maciej Pham

Kresowia Warszawa
59 Maciej Pham   Kresowia Warszawa 1 0 0 3 (1) 9 (2) 13

1

0

0

3(1)

9(2)

Karol Rupiński

Fan Mogielnica
60 Karol Rupiński   Fan Mogielnica 5 1 1 4 (2) 2 (9) 13

5

1

1

4(2)

2(9)

Maciej Dorsz

Dynamo Wołomin
61 Maciej Dorsz   Dynamo Wołomin 10 0 0 1 (1) 1 (10) 12

10

0

0

1(1)

1(10)

Łukasz Kocik

FC Patetikos
62 Łukasz Kocik   FC Patetikos 4 0 0 3 (1) 5 (6) 12

4

0

0

3(1)

5(6)

Wiktor Rek

Fan Mogielnica
63 Wiktor Rek   Fan Mogielnica 7 2 0 1 (1) 2 (9) 12

7

2

0

1(1)

2(9)

Piotr Czaja

Heavyweight Heroes
64 Piotr Czaja   Heavyweight Heroes 3 0 0 1 (1) 8 (3) 12

3

0

0

1(1)

8(3)

Rafał Michalak

FC Patetikos
65 Rafał Michalak   FC Patetikos 3 0 0 3 (1) 5 (6) 11

3

0

0

3(1)

5(6)

Szymon Barwiński

WKS Bęgal
66 Szymon Barwiński   WKS Bęgal 6 0 0 2 (2) 3 (8) 11

6

0

0

2(2)

3(8)

Mateusz Sieciechowicz

Na Wariackich Papierach
67 Mateusz Sieciechowicz   Na Wariackich Papierach 2 1 0 3 (1) 4 (7) 10

2

1

0

3(1)

4(7)

Kamil Snopek

FC Patetikos
68 Kamil Snopek   FC Patetikos 2 0 0 3 (1) 5 (6) 10

2

0

0

3(1)

5(6)

Adam Gołda

FFK OldBoys II
69 Adam Gołda   FFK OldBoys II 7 0 0 3 (3) 0 (11) 10

7

0

0

3(3)

0(11)

Mateusz Kabziński

Fan Mogielnica
70 Mateusz Kabziński   Fan Mogielnica 5 0 0 3 (1) 2 (9) 10

5

0

0

3(1)

2(9)

Tomasz Tomczyk

FC Patetikos
71 Tomasz Tomczyk   FC Patetikos 3 0 0 1 (1) 5 (6) 9

3

0

0

1(1)

5(6)

Patryk Więckowski

WKS Bęgal
72 Patryk Więckowski   WKS Bęgal 4 0 0 1 (1) 3 (8) 8

4

0

0

1(1)

3(8)

Mariusz Kowalczyk

FFK OldBoys II
73 Mariusz Kowalczyk   FFK OldBoys II 6 0 0 1 (1) 0 (11) 7

6

0

0

1(1)

0(11)

Natalia Duba

Dynamo Wołomin
74 Natalia Duba   Dynamo Wołomin 5 0 0 1 (1) 1 (10) 7

5

0

0

1(1)

1(10)

Michał Wekiera

FFK OldBoys II
75 Michał Wekiera   FFK OldBoys II 5 0 0 1 (1) 0 (11) 6

5

0

0

1(1)

0(11)

Madi Taken

WKS Bęgal
76 Madi Taken   WKS Bęgal 2 0 0 1 (1) 3 (8) 6

2

0

0

1(1)

3(8)

Michał Zając

Dynamo Wołomin
77 Michał Zając   Dynamo Wołomin 2 0 0 2 (2) 1 (10) 5

2

0

0

2(2)

1(10)

Hubert Woźniak

FFK OldBoys II
78 Hubert Woźniak   FFK OldBoys II 3 0 0 1 (1) 0 (11) 4

3

0

0

1(1)

0(11)

Kamil Pudełko

FFK OldBoys II
79 Kamil Pudełko   FFK OldBoys II 3 0 0 1 (1) 0 (11) 4

3

0

0

1(1)

0(11)

Damian Nadolski

Fan Mogielnica
80 Damian Nadolski   Fan Mogielnica 1 0 0 1 (1) 2 (9) 4

1

0

0

1(1)

2(9)

Daniel Rekowski

FFK OldBoys II
81 Daniel Rekowski   FFK OldBoys II 1 0 0 1 (1) 0 (11) 2

1

0

0

1(1)

0(11)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama