USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 10 Liga
Super Star : 10 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Dominik
Trzaskowski

Bejern
1 Dominik Trzaskowski   Bejern 8 4 12

Filip
Pławiak

Bejern
2 Filip Pławiak   Bejern 5 3 9

Adam
Domidowicz

Dynamo Wołomin
3 Adam Domidowicz   Dynamo Wołomin 5 4 8

Amadeusz
Rachel

FC Patetikos
4 Amadeusz Rachel   FC Patetikos 6 4 8

Dmitry
Balysh

FC Po Nalewce
5 Dmitry Balysh   FC Po Nalewce 11 3 7

Lasha
Kvelashvili

Na Wariackich Papierach
6 Lasha Kvelashvili   Na Wariackich Papierach 8 3 7

Rafał
Wieczorek

Oldboys Derby II
7 Rafał Wieczorek   Oldboys Derby II 8 5 7

Kamil
Sierdziński

Na Wariackich Papierach
8 Kamil Sierdziński   Na Wariackich Papierach 6 3 6

Maciej
Chrzanowski

Heavyweight Heroes
9 Maciej Chrzanowski   Heavyweight Heroes 6 3 6

Aleksander
Martyniuk

Kresowia Warszawa
10 Aleksander Martyniuk   Kresowia Warszawa 8 2 4

Takunda
Saidi

Kresowia Warszawa
11 Takunda Saidi   Kresowia Warszawa 4 2 4

Maksymilian
Korczak

WKS Bęgal
12 Maksymilian Korczak   WKS Bęgal 5 2 4

Maksat
Torayev

Kresowia Warszawa
13 Maksat Torayev   Kresowia Warszawa 8 1 3

Konrad
Zieliński

Heavyweight Heroes
14 Konrad Zieliński   Heavyweight Heroes 2 1 3

Kacper
Tabaka

FC Po Nalewce
15 Kacper Tabaka   FC Po Nalewce 7 1 3

Michał
Piątkowski

FC Po Nalewce
16 Michał Piątkowski   FC Po Nalewce 8 1 3

Rafał
Michalak

FC Patetikos
17 Rafał Michalak   FC Patetikos 3 1 3

Robert
Yesayan

Na Wariackich Papierach
18 Robert Yesayan   Na Wariackich Papierach 2 1 3

Artur
Macek

Heavyweight Heroes
19 Artur Macek   Heavyweight Heroes 5 1 3

Mateusz
Sieciechowicz

Na Wariackich Papierach
20 Mateusz Sieciechowicz   Na Wariackich Papierach 2 1 3

Łukasz
Kocik

FC Patetikos
21 Łukasz Kocik   FC Patetikos 4 1 3

Kuba
Szabłowski

WKS Bęgal
22 Kuba Szabłowski   WKS Bęgal 5 1 3

Jan
Dominiewski

Oldboys Derby II
23 Jan Dominiewski   Oldboys Derby II 8 1 3

Adam
Piekarniczek

Heavyweight Heroes
24 Adam Piekarniczek   Heavyweight Heroes 5 1 3

Mateusz
Fonfara

FC Patetikos
25 Mateusz Fonfara   FC Patetikos 7 1 3

Mateusz
Rudnik

FC Po Nalewce
26 Mateusz Rudnik   FC Po Nalewce 6 1 3

Tomasz
Skórka

Bejern
27 Tomasz Skórka   Bejern 6 1 3

Adam
Gołda

FFK OldBoys II
28 Adam Gołda   FFK OldBoys II 6 3 3

Maciej
Pham

Kresowia Warszawa
29 Maciej Pham   Kresowia Warszawa 1 1 3

Kamil
Wereda

Heavyweight Heroes
30 Kamil Wereda   Heavyweight Heroes 5 1 3
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama