USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 10 Liga
Asysty : 10 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Michał
Matyja

Dynamo Wołomin
1 Michał Matyja   Dynamo Wołomin 7 14 2.00

Łukasz
Gaba

FC Po Nalewce
2 Łukasz Gaba   FC Po Nalewce 7 8 1.14

Włodzimierz
Kazakow

Kresowia Warszawa
3 Włodzimierz Kazakow   Kresowia Warszawa 7 8 1.14

Aleksander
Martyniuk

Kresowia Warszawa
4 Aleksander Martyniuk   Kresowia Warszawa 8 8 1.00

Daniil
Mikulich

Kresowia Warszawa
5 Daniil Mikulich   Kresowia Warszawa 8 8 1.00

Filip
Pławiak

Bejern
6 Filip Pławiak   Bejern 5 7 1.40

Maksat
Torayev

Kresowia Warszawa
7 Maksat Torayev   Kresowia Warszawa 8 7 0.88

Sławek
Ogorzelski

FC Po Nalewce
8 Sławek Ogorzelski   FC Po Nalewce 7 7 1.00

Adam
Domidowicz

Dynamo Wołomin
9 Adam Domidowicz   Dynamo Wołomin 5 7 1.40

Hubert
Kalkowski

FC Patetikos
10 Hubert Kalkowski   FC Patetikos 8 6 0.75

Paweł
Sujak

Na Wariackich Papierach
11 Paweł Sujak   Na Wariackich Papierach 7 6 0.86

Kuba
Szabłowski

WKS Bęgal
12 Kuba Szabłowski   WKS Bęgal 5 6 1.20

Dmitry
Balysh

FC Po Nalewce
13 Dmitry Balysh   FC Po Nalewce 11 6 0.55

Łukasz
Wileński

FC Patetikos
14 Łukasz Wileński   FC Patetikos 8 5 0.62

Jacek
Łukasiewicz

Oldboys Derby II
15 Jacek Łukasiewicz   Oldboys Derby II 7 5 0.71

Jakub
Półchłopek

Heavyweight Heroes
16 Jakub Półchłopek   Heavyweight Heroes 5 5 1.00

Łukasz
Półchłopek

Heavyweight Heroes
17 Łukasz Półchłopek   Heavyweight Heroes 3 5 1.67

Przemysław
Chojnacki

WKS Bęgal
18 Przemysław Chojnacki   WKS Bęgal 6 4 0.67

Bartłomiej
Krywko

Oldboys Derby II
19 Bartłomiej Krywko   Oldboys Derby II 6 4 0.67

Kamil
Sierdziński

Na Wariackich Papierach
20 Kamil Sierdziński   Na Wariackich Papierach 6 4 0.67

Adam
Gołda

FFK OldBoys II
21 Adam Gołda   FFK OldBoys II 6 4 0.67

Andrzej
Garman

FC Po Nalewce
22 Andrzej Garman   FC Po Nalewce 8 4 0.50

Dariusz
Sierawski

Oldboys Derby II
23 Dariusz Sierawski   Oldboys Derby II 7 4 0.57

Dominik
Trzaskowski

Bejern
24 Dominik Trzaskowski   Bejern 8 4 0.50

Lasha
Kvelashvili

Na Wariackich Papierach
25 Lasha Kvelashvili   Na Wariackich Papierach 8 4 0.50

Kamil
Koćwin

Oldboys Derby II
26 Kamil Koćwin   Oldboys Derby II 7 4 0.57

Tomasz
Skórka

Bejern
27 Tomasz Skórka   Bejern 6 4 0.67

Oleg
Tsetsema

Kresowia Warszawa
28 Oleg Tsetsema   Kresowia Warszawa 7 4 0.57

Jan
Binda

FFK OldBoys II
29 Jan Binda   FFK OldBoys II 2 4 2.00

Patryk
Rak

Na Wariackich Papierach
30 Patryk Rak   Na Wariackich Papierach 8 4 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama