USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 3 Liga
Asysty : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Igor
Ruciński

FC Kryształ Targówek
1 Igor Ruciński   FC Kryształ Targówek 8 14 1.75

Tomasz
Hubner

Husaria Mokotów III
2 Tomasz Hubner   Husaria Mokotów III 8 12 1.50

Michał
Aleksandrowicz

Sante
3 Michał Aleksandrowicz   Sante 6 11 1.83

Zurabi
Saginagze

FC Zoria Streptiv
4 Zurabi Saginagze   FC Zoria Streptiv 6 10 1.67

Adrian
Giska

Fuszerka
5 Adrian Giska   Fuszerka 8 9 1.12

Tomasz
Krzyżański

Młodzieżowcy
6 Tomasz Krzyżański   Młodzieżowcy 8 9 1.12

Alex
Wolski

Szmulki Warszawa
7 Alex Wolski   Szmulki Warszawa 7 9 1.29

Marcin
Kowalski

Młodzieżowcy
8 Marcin Kowalski   Młodzieżowcy 8 9 1.12

Łukasz
Prusik

Fuszerka
9 Łukasz Prusik   Fuszerka 6 8 1.33

Mikołaj
Tokaj

Sante
10 Mikołaj Tokaj   Sante 6 8 1.33

Bazyli
Grabiec

FC Kryształ Targówek
11 Bazyli Grabiec   FC Kryształ Targówek 7 7 1.00

Hubert
Knosowski

Perła WWA
12 Hubert Knosowski   Perła WWA 7 7 1.00

Adrian
Kaczmarek

Szmulki Warszawa
13 Adrian Kaczmarek   Szmulki Warszawa 7 7 1.00

Karol
Sulkowski

FC Kryształ Targówek
14 Karol Sulkowski   FC Kryształ Targówek 8 6 0.75

Artur
Ulasiuk

FC Zoria Streptiv
15 Artur Ulasiuk   FC Zoria Streptiv 7 5 0.71

Jakub
Kaczmarek

Szmulki Warszawa
16 Jakub Kaczmarek   Szmulki Warszawa 7 5 0.71

Kuba
Rogulski

FC Kryształ Targówek
17 Kuba Rogulski   FC Kryształ Targówek 8 5 0.62

Kuba
Greń

Husaria Mokotów III
18 Kuba Greń   Husaria Mokotów III 7 5 0.71

Piotr
Wirboł

Sante
19 Piotr Wirboł   Sante 8 5 0.62

Jakub
Jackowski

Perła WWA
20 Jakub Jackowski   Perła WWA 2 5 2.50

Jan
Kralczyński

Fuszerka
21 Jan Kralczyński   Fuszerka 5 5 1.00

Piotr
Mściwujewski

FC Kryształ Targówek
22 Piotr Mściwujewski   FC Kryształ Targówek 5 5 1.00

Salvador
De Fenix

Cosmos United
23 Salvador De Fenix   Cosmos United 7 5 0.71

Nykola
Tiuryn

FC Zoria Streptiv
24 Nykola Tiuryn   FC Zoria Streptiv 5 5 1.00

Tomasz
Cacko

Sante
25 Tomasz Cacko   Sante 8 4 0.50

Krzysztof
Włodarkiewicz

Perła WWA
26 Krzysztof Włodarkiewicz   Perła WWA 7 4 0.57

Orest
Petryszyn

FC Zoria Streptiv
27 Orest Petryszyn   FC Zoria Streptiv 8 4 0.50

Kamil
Wereda

Fuszerka
28 Kamil Wereda   Fuszerka 8 4 0.50

Filip
Żukowski

Perła WWA
29 Filip Żukowski   Perła WWA 3 4 1.33

Maksymilian
Wróblewski

FC Kryształ Targówek
30 Maksymilian Wróblewski   FC Kryształ Targówek 6 4 0.67
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama