USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 3 Liga
Najlepszy asystent : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Michał
Aleksandrowicz

Sante
1 Michał Aleksandrowicz   Sante 14 32 2.29

Tomasz
Hubner

Husaria Mokotów III
2 Tomasz Hubner   Husaria Mokotów III 16 23 1.44

Tomasz
Krzyżański

Młodzieżowcy
3 Tomasz Krzyżański   Młodzieżowcy 18 22 1.22

Zurabi
Saginadze

FC Zoria Streptiv
4 Zurabi Saginadze   FC Zoria Streptiv 16 21 1.31

Igor
Ruciński

FC Kryształ Targówek
5 Igor Ruciński   FC Kryształ Targówek 17 20 1.18

Aleksander
Janiszewski

Smocza Furioza
6 Aleksander Janiszewski   Smocza Furioza 17 18 1.06

Jakub
Kaczmarek

Szmulki Warszawa
7 Jakub Kaczmarek   Szmulki Warszawa 17 18 1.06

Karol
Sulkowski

FC Kryształ Targówek
8 Karol Sulkowski   FC Kryształ Targówek 16 17 1.06

Kacper
Kubiszer

FC Kryształ Targówek
9 Kacper Kubiszer   FC Kryształ Targówek 17 16 0.94

Paweł
Kowalski

Sante
10 Paweł Kowalski   Sante 9 16 1.78

Mikołaj
Tiuryn

FC Zoria Streptiv
11 Mikołaj Tiuryn   FC Zoria Streptiv 14 15 1.07

Bazyli
Grabiec

FC Kryształ Targówek
12 Bazyli Grabiec   FC Kryształ Targówek 17 15 0.88

Kamil
Kapica

Husaria Mokotów III
13 Kamil Kapica   Husaria Mokotów III 11 14 1.27

Łukasz
Prusik

Fuszerka
14 Łukasz Prusik   Fuszerka 14 14 1.00

Hubert
Knosowski

Perła WWA
15 Hubert Knosowski   Perła WWA 17 14 0.82

Alex
Wolski

Szmulki Warszawa
16 Alex Wolski   Szmulki Warszawa 14 14 1.00

Marcin
Kowalski

Młodzieżowcy
17 Marcin Kowalski   Młodzieżowcy 15 13 0.87

Krzysztof
Włodarkiewicz

Perła WWA
18 Krzysztof Włodarkiewicz   Perła WWA 16 13 0.81

Volodymyr
Hrydovyi

Ternovitsia
19 Volodymyr Hrydovyi   Ternovitsia 7 13 1.86

Oliwier
Tetkowski

Perła WWA
20 Oliwier Tetkowski   Perła WWA 17 12 0.71

Kuba
Greń

Husaria Mokotów III
21 Kuba Greń   Husaria Mokotów III 15 11 0.73

Kacper
Ruciński

FC Kryształ Targówek
22 Kacper Ruciński   FC Kryształ Targówek 10 11 1.10

Adrian
Kaczmarek

Szmulki Warszawa
23 Adrian Kaczmarek   Szmulki Warszawa 16 11 0.69

Wiktor
Kruczyński

Husaria Mokotów III
24 Wiktor Kruczyński   Husaria Mokotów III 13 10 0.77

Mateusz
Sidor

FC Kryształ Targówek
25 Mateusz Sidor   FC Kryształ Targówek 14 10 0.71

Karol
Kopeć

Sante
26 Karol Kopeć   Sante 5 9 1.80

Serhii
Romanovskyi

Ternovitsia
27 Serhii Romanovskyi   Ternovitsia 7 9 1.29

Adrian
Giska

Fuszerka
28 Adrian Giska   Fuszerka 13 9 0.69

Mikołaj
Tokaj

Sante
29 Mikołaj Tokaj   Sante 8 9 1.12

Kacper
Romanowski

FC Kryształ Targówek
30 Kacper Romanowski   FC Kryształ Targówek 18 8 0.44
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama