USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 3 Liga
Najlepszy zawodnik : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Igor Ruciński

FC Kryształ Targówek
1 Igor Ruciński   FC Kryształ Targówek 15 6 1 25 (9) 10 (1) 57

15

6

1

25(9)

10(1)

Oliwier Tetkowski

Perła WWA
2 Oliwier Tetkowski   Perła WWA 16 7 2 18 (8) 7 (4) 50

16

7

2

18(8)

7(4)

Zurabi Saginagze

FC Zoria Streptiv
3 Zurabi Saginagze   FC Zoria Streptiv 13 7 2 19 (7) 8 (3) 49

13

7

2

19(7)

8(3)

Tomasz Hubner

Husaria Mokotów III
4 Tomasz Hubner   Husaria Mokotów III 14 3 0 11 (5) 9 (2) 37

14

3

0

11(5)

9(2)

Adrian Giska

Fuszerka
5 Adrian Giska   Fuszerka 12 4 1 16 (6) 4 (7) 37

12

4

1

16(6)

4(7)

Kacper Romanowski

FC Kryształ Targówek
6 Kacper Romanowski   FC Kryształ Targówek 15 5 1 5 (2) 10 (1) 36

15

5

1

5(2)

10(1)

Kuba Greń

Husaria Mokotów III
7 Kuba Greń   Husaria Mokotów III 14 0 0 11 (4) 9 (2) 34

14

0

0

11(4)

9(2)

Michał Aleksandrowicz

Sante
8 Michał Aleksandrowicz   Sante 12 6 0 10 (6) 5 (6) 33

12

6

0

10(6)

5(6)

Aleksander Janiszewski

Smocza Furioza
9 Aleksander Janiszewski   Smocza Furioza 15 2 0 13 (8) 3 (8) 33

15

2

0

13(8)

3(8)

Tomasz Krzyżański

Młodzieżowcy
10 Tomasz Krzyżański   Młodzieżowcy 16 2 0 8 (3) 6 (5) 32

16

2

0

8(3)

6(5)

Wiktor Sławiński

Młodzieżowcy
11 Wiktor Sławiński   Młodzieżowcy 15 3 0 7 (4) 6 (5) 31

15

3

0

7(4)

6(5)

Wiktor Kruczyński

Husaria Mokotów III
12 Wiktor Kruczyński   Husaria Mokotów III 11 3 0 7 (3) 9 (2) 30

11

3

0

7(3)

9(2)

Jakub Kaczmarek

Szmulki Warszawa
13 Jakub Kaczmarek   Szmulki Warszawa 15 2 2 10 (8) 1 (10) 30

15

2

2

10(8)

1(10)

Bazyli Grabiec

FC Kryształ Targówek
14 Bazyli Grabiec   FC Kryształ Targówek 14 0 0 6 (2) 10 (1) 30

14

0

0

6(2)

10(1)

Bartek Czajka

Perła WWA
15 Bartek Czajka   Perła WWA 15 2 0 5 (3) 7 (4) 29

15

2

0

5(3)

7(4)

Kacper Kubiszer

FC Kryształ Targówek
16 Kacper Kubiszer   FC Kryształ Targówek 14 1 0 3 (1) 10 (1) 28

14

1

0

3(1)

10(1)

Hubert Knosowski

Perła WWA
17 Hubert Knosowski   Perła WWA 15 1 0 4 (2) 7 (4) 27

15

1

0

4(2)

7(4)

Kamil Kapica

Husaria Mokotów III
18 Kamil Kapica   Husaria Mokotów III 10 3 2 3 (1) 9 (2) 27

10

3

2

3(1)

9(2)

Nazar Kmit

FC Zoria Streptiv
19 Nazar Kmit   FC Zoria Streptiv 14 1 0 4 (2) 8 (3) 27

14

1

0

4(2)

8(3)

Marcin Kowalski

Młodzieżowcy
20 Marcin Kowalski   Młodzieżowcy 15 0 0 4 (2) 6 (5) 25

15

0

0

4(2)

6(5)

Maciej Chrzanowski

Fuszerka
21 Maciej Chrzanowski   Fuszerka 16 0 0 4 (4) 4 (7) 24

16

0

0

4(4)

4(7)

Michał Baranowski

Smocza Furioza
22 Michał Baranowski   Smocza Furioza 14 1 0 6 (4) 3 (8) 24

14

1

0

6(4)

3(8)

Grzegorz Kozłowski

Sante
23 Grzegorz Kozłowski   Sante 16 0 0 2 (1) 5 (6) 23

16

0

0

2(1)

5(6)

Igor Jagodziński

Młodzieżowcy
24 Igor Jagodziński   Młodzieżowcy 13 2 0 2 (2) 6 (5) 23

13

2

0

2(2)

6(5)

Bartosz Stankiewicz

Młodzieżowcy
25 Bartosz Stankiewicz   Młodzieżowcy 14 0 0 3 (1) 6 (5) 23

14

0

0

3(1)

6(5)

Piotr Mściwujewski

FC Kryształ Targówek
26 Piotr Mściwujewski   FC Kryształ Targówek 9 1 0 3 (1) 10 (1) 23

9

1

0

3(1)

10(1)

Stanislau Piashko

FC Zoria Streptiv
27 Stanislau Piashko   FC Zoria Streptiv 12 0 0 3 (1) 8 (3) 23

12

0

0

3(1)

8(3)

Orest Petryszyn

FC Zoria Streptiv
28 Orest Petryszyn   FC Zoria Streptiv 8 1 1 4 (2) 8 (3) 22

8

1

1

4(2)

8(3)

Adam Lewandowski

Sante
29 Adam Lewandowski   Sante 14 0 0 2 (2) 5 (6) 21

14

0

0

2(2)

5(6)

Michał Komorowski

Młodzieżowcy
30 Michał Komorowski   Młodzieżowcy 13 1 0 1 (1) 6 (5) 21

13

1

0

1(1)

6(5)

Krystian Koniarczyk

Młodzieżowcy
31 Krystian Koniarczyk   Młodzieżowcy 11 0 0 4 (2) 6 (5) 21

11

0

0

4(2)

6(5)

Michał Sobieralski

Husaria Mokotów III
32 Michał Sobieralski   Husaria Mokotów III 8 0 0 2 (1) 9 (2) 19

8

0

0

2(1)

9(2)

Piotr Wirboł

Sante
33 Piotr Wirboł   Sante 13 0 0 1 (1) 5 (6) 19

13

0

0

1(1)

5(6)

Adrian Kaczmarek

Szmulki Warszawa
34 Adrian Kaczmarek   Szmulki Warszawa 14 1 0 3 (1) 1 (10) 19

14

1

0

3(1)

1(10)

Maksymilian Wróblewski

FC Kryształ Targówek
35 Maksymilian Wróblewski   FC Kryształ Targówek 6 0 0 3 (1) 10 (1) 19

6

0

0

3(1)

10(1)

Łukasz Prusik

Fuszerka
36 Łukasz Prusik   Fuszerka 12 0 0 2 (2) 4 (7) 18

12

0

0

2(2)

4(7)

Karol Dębowski

Szmulki Warszawa
37 Karol Dębowski   Szmulki Warszawa 12 0 0 5 (4) 1 (10) 18

12

0

0

5(4)

1(10)

Filip Pacholczak

Szmulki Warszawa
38 Filip Pacholczak   Szmulki Warszawa 16 0 0 1 (1) 1 (10) 18

16

0

0

1(1)

1(10)

Mikołaj Tokaj

Sante
39 Mikołaj Tokaj   Sante 8 1 0 4 (2) 5 (6) 18

8

1

0

4(2)

5(6)

Karol Kopeć

Sante
40 Karol Kopeć   Sante 4 1 1 6 (2) 5 (6) 17

4

1

1

6(2)

5(6)

Damian Starosta

Husaria Mokotów III
41 Damian Starosta   Husaria Mokotów III 4 1 0 3 (1) 9 (2) 17

4

1

0

3(1)

9(2)

Patryk Świtaj

Cosmos United
42 Patryk Świtaj   Cosmos United 11 2 0 4 (2) 0 (11) 17

11

2

0

4(2)

0(11)

Matheus Franco

Perła WWA
43 Matheus Franco   Perła WWA 7 0 0 3 (1) 7 (4) 17

7

0

0

3(1)

7(4)

Jan Kralczyński

Fuszerka
44 Jan Kralczyński   Fuszerka 8 2 0 3 (1) 4 (7) 17

8

2

0

3(1)

4(7)

Maciej Zambrzycki

Perła WWA
45 Maciej Zambrzycki   Perła WWA 4 2 1 3 (1) 7 (4) 17

4

2

1

3(1)

7(4)

Tomasz Kruczyński

Husaria Mokotów III
46 Tomasz Kruczyński   Husaria Mokotów III 4 0 0 3 (1) 9 (2) 16

4

0

0

3(1)

9(2)

Jakub Czajka

Perła WWA
47 Jakub Czajka   Perła WWA 6 0 0 3 (1) 7 (4) 16

6

0

0

3(1)

7(4)

Krystian Rzeszotek

Szmulki Warszawa
48 Krystian Rzeszotek   Szmulki Warszawa 14 0 0 1 (1) 1 (10) 16

14

0

0

1(1)

1(10)

Kuba Sosnowski

Smocza Furioza
49 Kuba Sosnowski   Smocza Furioza 8 1 0 3 (1) 3 (8) 15

8

1

0

3(1)

3(8)

Volodymyr Hrydovyi

Ternovitsia
50 Volodymyr Hrydovyi   Ternovitsia 5 1 0 7 (3) 2 (9) 15

5

1

0

7(3)

2(9)

Tomek Kawalec

Sante
51 Tomek Kawalec   Sante 6 0 0 3 (1) 5 (6) 14

6

0

0

3(1)

5(6)

Vladyslav Burda

FC Zoria Streptiv
52 Vladyslav Burda   FC Zoria Streptiv 3 0 0 3 (1) 8 (3) 14

3

0

0

3(1)

8(3)

David Khidisheli

FC Zoria Streptiv
53 David Khidisheli   FC Zoria Streptiv 5 0 0 1 (1) 8 (3) 14

5

0

0

1(1)

8(3)

Rafał Szeretucha

Młodzieżowcy
54 Rafał Szeretucha   Młodzieżowcy 3 2 0 3 (1) 6 (5) 14

3

2

0

3(1)

6(5)

Paweł Kowalski

Sante
55 Paweł Kowalski   Sante 4 0 0 3 (1) 5 (6) 12

4

0

0

3(1)

5(6)

Salvador De Fenix

Cosmos United
56 Salvador De Fenix   Cosmos United 10 0 0 2 (2) 0 (11) 12

10

0

0

2(2)

0(11)

Sergii Kuznetsov

FC Zoria Streptiv
57 Sergii Kuznetsov   FC Zoria Streptiv 3 0 0 1 (1) 8 (3) 12

3

0

0

1(1)

8(3)

Bartek Kochan

Smocza Furioza
58 Bartek Kochan   Smocza Furioza 7 0 0 1 (1) 3 (8) 11

7

0

0

1(1)

3(8)

Hubert Cichocki

Cosmos United
59 Hubert Cichocki   Cosmos United 7 1 0 2 (2) 0 (11) 10

7

1

0

2(2)

0(11)

Adrian Wartecki

Cosmos United
60 Adrian Wartecki   Cosmos United 7 0 0 3 (1) 0 (11) 10

7

0

0

3(1)

0(11)

Marcin Wojciechowski

Fuszerka
61 Marcin Wojciechowski   Fuszerka 5 0 0 1 (1) 4 (7) 10

5

0

0

1(1)

4(7)

Daniel Grzegory

Smocza Furioza
62 Daniel Grzegory   Smocza Furioza 4 0 0 2 (2) 3 (8) 9

4

0

0

2(2)

3(8)

Kacper Bogucki

Fuszerka
63 Kacper Bogucki   Fuszerka 3 0 0 1 (1) 4 (7) 8

3

0

0

1(1)

4(7)

Wiktor Januszewski

Szmulki Warszawa
64 Wiktor Januszewski   Szmulki Warszawa 3 1 0 3 (1) 1 (10) 8

3

1

0

3(1)

1(10)

Serhii Romanovskyi

Ternovitsia
65 Serhii Romanovskyi   Ternovitsia 5 0 0 1 (1) 2 (9) 8

5

0

0

1(1)

2(9)

Paweł Oleszczuk

Fuszerka
66 Paweł Oleszczuk   Fuszerka 2 0 0 1 (1) 4 (7) 7

2

0

0

1(1)

4(7)

Oleh Liadrik

Ternovitsia
67 Oleh Liadrik   Ternovitsia 4 0 0 1 (1) 2 (9) 7

4

0

0

1(1)

2(9)

Łukasz Kosowski

Cosmos United
68 Łukasz Kosowski   Cosmos United 3 0 0 1 (1) 0 (11) 4

3

0

0

1(1)

0(11)

Radek Dąbrowski

Cosmos United
69 Radek Dąbrowski   Cosmos United 1 0 0 1 (1) 0 (11) 2

1

0

0

1(1)

0(11)

Norbert Piotrowski

Cosmos United
70 Norbert Piotrowski   Cosmos United 1 0 0 1 (1) 0 (11) 2

1

0

0

1(1)

0(11)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 16 32 10 4
8   Explo Team 16 14 4 10
10   Warsaw Bandziors 16 8 2 12
5   TUR Ochota 16 21 6 7
4   ALPAN 16 27 9 7
7   FC Kebavita 16 16 5 10
6   In Plus & Pojemna Halina 16 18 6 8
9   Esportivo Varsovia 16 9 3 13
2   EXC Mobile Ochota 16 42 13 0
1   Gladiatorzy Eternis 16 43 14 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama