USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 13 Liga
Najlepszy zawodnik : 13 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Witek Kalinowski

Wystrzeleni
1 Witek Kalinowski   Wystrzeleni 15 2 0 24 (9) 9 (2) 50

15

2

0

24(9)

9(2)

Michał Świercz

Piwo Po Meczu FC
2 Michał Świercz   Piwo Po Meczu FC 13 5 1 15 (5) 10 (1) 44

13

5

1

15(5)

10(1)

Rafał Wiercioch

Piwo Po Meczu FC
3 Rafał Wiercioch   Piwo Po Meczu FC 14 2 0 15 (5) 10 (1) 41

14

2

0

15(5)

10(1)

Jakub Augustyniak

Gentleman Warsaw Team
4 Jakub Augustyniak   Gentleman Warsaw Team 15 3 2 14 (7) 6 (5) 40

15

3

2

14(7)

6(5)

Paweł Domański

Gentleman Warsaw Team
5 Paweł Domański   Gentleman Warsaw Team 14 5 0 12 (6) 6 (5) 37

14

5

0

12(6)

6(5)

Piotr Zakrzewski

Piwo Po Meczu FC
6 Piotr Zakrzewski   Piwo Po Meczu FC 15 2 0 8 (3) 10 (1) 35

15

2

0

8(3)

10(1)

Bruno Martins

FURDUNCIO Brasil F.C. II
7 Bruno Martins   FURDUNCIO Brasil F.C. II 11 4 0 9 (3) 8 (3) 32

11

4

0

9(3)

8(3)

Jan Mitrowski

Szereg Homogenizowany
8 Jan Mitrowski   Szereg Homogenizowany 13 0 0 13 (7) 5 (6) 31

13

0

0

13(7)

5(6)

Carlitos Moreira

FURDUNCIO Brasil F.C. II
9 Carlitos Moreira   FURDUNCIO Brasil F.C. II 15 2 1 5 (2) 8 (3) 31

15

2

1

5(2)

8(3)

Norbert Dymiński

ASAP Vegas FC
10 Norbert Dymiński   ASAP Vegas FC 12 2 1 11 (5) 4 (7) 30

12

2

1

11(5)

4(7)

Wiktor Mikołajczak

Green Team
11 Wiktor Mikołajczak   Green Team 9 2 1 10 (5) 7 (4) 29

9

2

1

10(5)

7(4)

Michał Kaźmierczak

Green Team
12 Michał Kaźmierczak   Green Team 13 3 0 6 (2) 7 (4) 29

13

3

0

6(2)

7(4)

Mateusz Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
13 Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 16 2 1 7 (5) 2 (9) 28

16

2

1

7(5)

2(9)

Abbey Stunna

FURDUNCIO Brasil F.C. II
14 Abbey Stunna   FURDUNCIO Brasil F.C. II 14 2 0 4 (2) 8 (3) 28

14

2

0

4(2)

8(3)

Marcin Aksamitowski

NieDzielni II
15 Marcin Aksamitowski   NieDzielni II 16 2 1 4 (2) 3 (8) 26

16

2

1

4(2)

3(8)

Elio Silva

FURDUNCIO Brasil F.C. II
16 Elio Silva   FURDUNCIO Brasil F.C. II 12 1 0 5 (2) 8 (3) 26

12

1

0

5(2)

8(3)

Julio Katz

FURDUNCIO Brasil F.C. II
17 Julio Katz   FURDUNCIO Brasil F.C. II 16 1 0 1 (1) 8 (3) 26

16

1

0

1(1)

8(3)

Piotr Marciniak

FURDUNCIO Brasil F.C. II
18 Piotr Marciniak   FURDUNCIO Brasil F.C. II 10 2 0 6 (2) 8 (3) 26

10

2

0

6(2)

8(3)

Piotr Waszczuk

Green Team
19 Piotr Waszczuk   Green Team 6 3 2 8 (3) 7 (4) 26

6

3

2

8(3)

7(4)

Michał Opiński

Wystrzeleni
20 Michał Opiński   Wystrzeleni 10 4 1 1 (1) 9 (2) 25

10

4

1

1(1)

9(2)

Aleksander Ryszawa

Szereg Homogenizowany
21 Aleksander Ryszawa   Szereg Homogenizowany 14 0 0 6 (2) 5 (6) 25

14

0

0

6(2)

5(6)

Piotr Loze

Gentleman Warsaw Team
22 Piotr Loze   Gentleman Warsaw Team 16 0 0 2 (2) 6 (5) 24

16

0

0

2(2)

6(5)

Henrique Rotava

FURDUNCIO Brasil F.C. II
23 Henrique Rotava   FURDUNCIO Brasil F.C. II 13 0 0 3 (1) 8 (3) 24

13

0

0

3(1)

8(3)

Marcin Walczak

Green Team
24 Marcin Walczak   Green Team 12 0 0 4 (2) 7 (4) 23

12

0

0

4(2)

7(4)

Marek Konopko

Piwo Po Meczu FC
25 Marek Konopko   Piwo Po Meczu FC 6 1 0 6 (3) 10 (1) 23

6

1

0

6(3)

10(1)

Caio França

FURDUNCIO Brasil F.C. II
26 Caio França   FURDUNCIO Brasil F.C. II 9 1 0 5 (2) 8 (3) 23

9

1

0

5(2)

8(3)

Daniel Wasilewski

Wystrzeleni
27 Daniel Wasilewski   Wystrzeleni 10 1 0 3 (1) 9 (2) 23

10

1

0

3(1)

9(2)

Sebastian Durański

Green Team
28 Sebastian Durański   Green Team 13 2 0 1 (1) 7 (4) 23

13

2

0

1(1)

7(4)

Aleksander Peszko

Pogromcy Poprzeczek
29 Aleksander Peszko   Pogromcy Poprzeczek 14 0 0 6 (2) 2 (9) 22

14

0

0

6(2)

2(9)

Jan Wosiński

Szereg Homogenizowany
30 Jan Wosiński   Szereg Homogenizowany 14 0 0 3 (1) 5 (6) 22

14

0

0

3(1)

5(6)

Daniel Czekaj

NieDzielni II
31 Daniel Czekaj   NieDzielni II 13 0 0 6 (4) 3 (8) 22

13

0

0

6(4)

3(8)

Przemek Sosnowski

NieDzielni II
32 Przemek Sosnowski   NieDzielni II 14 1 0 3 (3) 3 (8) 21

14

1

0

3(3)

3(8)

Jarosław Wołoszyn

Old Boys Derby III
33 Jarosław Wołoszyn   Old Boys Derby III 14 1 0 5 (2) 1 (10) 21

14

1

0

5(2)

1(10)

Olek Markowski

Pogromcy Poprzeczek
34 Olek Markowski   Pogromcy Poprzeczek 14 1 0 4 (3) 2 (9) 21

14

1

0

4(3)

2(9)

Filip Ptaszek

Szereg Homogenizowany
35 Filip Ptaszek   Szereg Homogenizowany 12 2 1 1 (1) 5 (6) 21

12

2

1

1(1)

5(6)

Andrzej Garman

Old Boys Derby III
36 Andrzej Garman   Old Boys Derby III 14 1 0 4 (2) 1 (10) 20

14

1

0

4(2)

1(10)

Adam Maj

Pogromcy Poprzeczek
37 Adam Maj   Pogromcy Poprzeczek 16 0 0 2 (2) 2 (9) 20

16

0

0

2(2)

2(9)

Adrian Zaraś

Szereg Homogenizowany
38 Adrian Zaraś   Szereg Homogenizowany 13 0 0 2 (2) 5 (6) 20

13

0

0

2(2)

5(6)

Sebastian Walczak

ASAP Vegas FC
39 Sebastian Walczak   ASAP Vegas FC 11 0 0 5 (3) 4 (7) 20

11

0

0

5(3)

4(7)

Jacek Opaluch

Wystrzeleni
40 Jacek Opaluch   Wystrzeleni 10 0 0 1 (1) 9 (2) 20

10

0

0

1(1)

9(2)

Karol Rodak

Wystrzeleni
41 Karol Rodak   Wystrzeleni 7 0 0 3 (1) 9 (2) 19

7

0

0

3(1)

9(2)

Kamil Jarosz

NieDzielni II
42 Kamil Jarosz   NieDzielni II 12 1 0 3 (1) 3 (8) 19

12

1

0

3(1)

3(8)

Patryk Zadworny

Wystrzeleni
43 Patryk Zadworny   Wystrzeleni 3 1 0 6 (2) 9 (2) 19

3

1

0

6(2)

9(2)

Norbert Kupisz

ASAP Vegas FC
44 Norbert Kupisz   ASAP Vegas FC 12 0 0 2 (1) 4 (7) 18

12

0

0

2(1)

4(7)

Łukasz Łabędzki

Wystrzeleni
45 Łukasz Łabędzki   Wystrzeleni 7 0 0 2 (1) 9 (2) 18

7

0

0

2(1)

9(2)

Łukasz Kacprzak

NieDzielni II
46 Łukasz Kacprzak   NieDzielni II 12 0 0 2 (2) 3 (8) 17

12

0

0

2(2)

3(8)

Maciej Urban

ASAP Vegas FC
47 Maciej Urban   ASAP Vegas FC 12 0 0 1 (1) 4 (7) 17

12

0

0

1(1)

4(7)

Tomasz Świeczka

Szereg Homogenizowany
48 Tomasz Świeczka   Szereg Homogenizowany 6 3 0 3 (1) 5 (6) 17

6

3

0

3(1)

5(6)

Piotr Grygiel

ASAP Vegas FC
49 Piotr Grygiel   ASAP Vegas FC 5 3 1 4 (2) 4 (7) 17

5

3

1

4(2)

4(7)

Przemysław Biały

Old Boys Derby III
50 Przemysław Biały   Old Boys Derby III 11 1 0 3 (1) 1 (10) 16

11

1

0

3(1)

1(10)

Sławek Ogorzelski

Old Boys Derby III
51 Sławek Ogorzelski   Old Boys Derby III 12 0 0 2 (2) 1 (10) 15

12

0

0

2(2)

1(10)

Marcin Pelowski

Gentleman Warsaw Team
52 Marcin Pelowski   Gentleman Warsaw Team 6 0 0 3 (1) 6 (5) 15

6

0

0

3(1)

6(5)

Piotr Sitarczyk

NieDzielni II
53 Piotr Sitarczyk   NieDzielni II 11 0 0 1 (1) 3 (8) 15

11

0

0

1(1)

3(8)

Łukasz Ostrowski

NieDzielni II
54 Łukasz Ostrowski   NieDzielni II 7 1 0 3 (2) 3 (8) 14

7

1

0

3(2)

3(8)

Zbigniew Grzędowicz

NieDzielni II
55 Zbigniew Grzędowicz   NieDzielni II 8 0 0 3 (1) 3 (8) 14

8

0

0

3(1)

3(8)

Juan Agudelo

FURDUNCIO Brasil F.C. II
56 Juan Agudelo   FURDUNCIO Brasil F.C. II 5 0 0 1 (1) 8 (3) 14

5

0

0

1(1)

8(3)

Mariusz Pytka

Green Team
57 Mariusz Pytka   Green Team 4 0 0 1 (1) 7 (4) 12

4

0

0

1(1)

7(4)

Karolina Figiel

Pogromcy Poprzeczek
58 Karolina Figiel   Pogromcy Poprzeczek 9 0 0 1 (1) 2 (9) 12

9

0

0

1(1)

2(9)

Damian Miszewski

Old Boys Derby III
59 Damian Miszewski   Old Boys Derby III 7 1 0 3 (3) 1 (10) 12

7

1

0

3(3)

1(10)

Michał Kowalski

Pogromcy Poprzeczek
60 Michał Kowalski   Pogromcy Poprzeczek 5 1 0 3 (3) 2 (9) 11

5

1

0

3(3)

2(9)

Bogdan Bańkowski

Szereg Homogenizowany
61 Bogdan Bańkowski   Szereg Homogenizowany 5 0 0 1 (1) 5 (6) 11

5

0

0

1(1)

5(6)

Bartosz Grzywacz

Green Team
62 Bartosz Grzywacz   Green Team 1 0 0 3 (1) 7 (4) 11

1

0

0

3(1)

7(4)

Piotr Arendt

Old Boys Derby III
63 Piotr Arendt   Old Boys Derby III 8 0 0 1 (1) 1 (10) 10

8

0

0

1(1)

1(10)

Piotr Grudzień

Old Boys Derby III
64 Piotr Grudzień   Old Boys Derby III 6 0 0 2 (1) 1 (10) 9

6

0

0

2(1)

1(10)

Klaudia Baltazar

Old Boys Derby III
65 Klaudia Baltazar   Old Boys Derby III 6 0 0 2 (1) 1 (10) 9

6

0

0

2(1)

1(10)

Oliwier Dołęgowski

Green Team
66 Oliwier Dołęgowski   Green Team 1 0 0 1 (1) 7 (4) 9

1

0

0

1(1)

7(4)

Szymon Łańcucki

ASAP Vegas FC
67 Szymon Łańcucki   ASAP Vegas FC 4 0 0 1 (1) 4 (7) 9

4

0

0

1(1)

4(7)

Patrycjusz Kurek

Old Boys Derby III
68 Patrycjusz Kurek   Old Boys Derby III 6 0 0 1 (1) 1 (10) 8

6

0

0

1(1)

1(10)

Marcin Drożdż

Old Boys Derby III
69 Marcin Drożdż   Old Boys Derby III 6 0 0 1 (1) 1 (10) 8

6

0

0

1(1)

1(10)

Daniel Olczak

ASAP Vegas FC
70 Daniel Olczak   ASAP Vegas FC 3 0 0 1 (1) 4 (7) 8

3

0

0

1(1)

4(7)

Rafał Bujalski

Old Boys Derby III
71 Rafał Bujalski   Old Boys Derby III 5 0 0 1 (1) 1 (10) 7

5

0

0

1(1)

1(10)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 16 32 10 4
8   Explo Team 16 14 4 10
10   Warsaw Bandziors 16 8 2 12
5   TUR Ochota 16 21 6 7
4   ALPAN 16 27 9 7
7   FC Kebavita 16 16 5 10
6   In Plus & Pojemna Halina 16 18 6 8
9   Esportivo Varsovia 16 9 3 13
2   EXC Mobile Ochota 16 42 13 0
1   Gladiatorzy Eternis 16 43 14 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama