USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 13 Liga
Strzelcy : 13 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Carlitos
Moreira

FURDUNCIO Brasil F.C. II
1. Carlitos Moreira   FURDUNCIO Brasil F.C. II 8 16 2.00

Witek
Kalinowski

Wystrzeleni
2. Witek Kalinowski   Wystrzeleni 8 15 1.88

Michał
Świercz

Piwo Po Meczu FC
3. Michał Świercz   Piwo Po Meczu FC 6 14 2.33

Filip
Ptaszek

Szereg Homogenizowany
4. Filip Ptaszek   Szereg Homogenizowany 7 11 1.57

Karol
Rodak

Wystrzeleni
5. Karol Rodak   Wystrzeleni 6 10 1.67

Piotr
Loze

Gentleman Warsaw Team
6. Piotr Loze   Gentleman Warsaw Team 8 10 1.25

Tomasz
Świeczka

Szereg Homogenizowany
7. Tomasz Świeczka   Szereg Homogenizowany 2 9 4.50

Michał
Opiński

Wystrzeleni
8. Michał Opiński   Wystrzeleni 3 8 2.67

Aleksander
Ryszawa

Szereg Homogenizowany
9. Aleksander Ryszawa   Szereg Homogenizowany 8 8 1.00

Rafał
Wiercioch

Piwo Po Meczu FC
10. Rafał Wiercioch   Piwo Po Meczu FC 7 8 1.14

Wiktor
Mikołajczak

Green Team
11. Wiktor Mikołajczak   Green Team 5 7 1.40

Piotr
Zakrzewski

Piwo Po Meczu FC
12. Piotr Zakrzewski   Piwo Po Meczu FC 8 7 0.88

Marek
Konopko

Piwo Po Meczu FC
13. Marek Konopko   Piwo Po Meczu FC 6 7 1.17

Piotr
Marciniak

FURDUNCIO Brasil F.C. II
14. Piotr Marciniak   FURDUNCIO Brasil F.C. II 5 6 1.20

Paweł
Domański

Gentleman Warsaw Team
15. Paweł Domański   Gentleman Warsaw Team 6 6 1.00

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
16. Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 8 6 0.75

Łukasz
Jakubowski

Green Team
17. Łukasz Jakubowski   Green Team 8 5 0.62

Adam
Stankiewicz

Piwo Po Meczu FC
18. Adam Stankiewicz   Piwo Po Meczu FC 6 5 0.83

Daniel
Czekaj

NieDzielni II
19. Daniel Czekaj   NieDzielni II 7 5 0.71

Damian
Miszewski

Old Boys Derby III
20. Damian Miszewski   Old Boys Derby III 7 5 0.71

Jan
Mitrowski

Szereg Homogenizowany
21. Jan Mitrowski   Szereg Homogenizowany 7 5 0.71

Jarosław
Wołoszyn

Old Boys Derby III
22. Jarosław Wołoszyn   Old Boys Derby III 7 4 0.57

Bartek
Bąk

Wystrzeleni
23. Bartek Bąk   Wystrzeleni 4 4 1.00

Michał
Janiak

Old Boys Derby III
24. Michał Janiak   Old Boys Derby III 7 4 0.57

Sebastian
Walczak

ASAP Vegas FC
25. Sebastian Walczak   ASAP Vegas FC 6 4 0.67

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
26. Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 4 4 1.00

Elio
Silva

FURDUNCIO Brasil F.C. II
27. Elio Silva   FURDUNCIO Brasil F.C. II 7 4 0.57

Łukasz
Ostrowski

NieDzielni II
28. Łukasz Ostrowski   NieDzielni II 7 4 0.57

Aleksander
Grabowski

Wystrzeleni
29. Aleksander Grabowski   Wystrzeleni 3 4 1.33

Olek
Markowski

Pogromcy Poprzeczek
30. Olek Markowski   Pogromcy Poprzeczek 8 4 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama