USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 13 Liga
Super Star : 13 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Witek
Kalinowski

Wystrzeleni
1 Witek Kalinowski   Wystrzeleni 8 6 17

Jakub
Augustyniak

Gentleman Warsaw Team
2 Jakub Augustyniak   Gentleman Warsaw Team 7 5 10

Wiktor
Mikołajczak

Green Team
3 Wiktor Mikołajczak   Green Team 5 4 9

Michał
Świercz

Piwo Po Meczu FC
4 Michał Świercz   Piwo Po Meczu FC 6 3 9

Bruno
Martins

FURDUNCIO Brasil F.C. II
5 Bruno Martins   FURDUNCIO Brasil F.C. II 8 2 6

Aleksander
Ryszawa

Szereg Homogenizowany
6 Aleksander Ryszawa   Szereg Homogenizowany 8 2 6

Rafał
Wiercioch

Piwo Po Meczu FC
7 Rafał Wiercioch   Piwo Po Meczu FC 7 2 6

Marek
Konopko

Piwo Po Meczu FC
8 Marek Konopko   Piwo Po Meczu FC 6 3 6

Aleksander
Peszko

Pogromcy Poprzeczek
9 Aleksander Peszko   Pogromcy Poprzeczek 8 2 6

Daniel
Czekaj

NieDzielni II
10 Daniel Czekaj   NieDzielni II 7 3 5

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
11 Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 8 3 5

Elio
Silva

FURDUNCIO Brasil F.C. II
12 Elio Silva   FURDUNCIO Brasil F.C. II 7 2 5

Carlitos
Moreira

FURDUNCIO Brasil F.C. II
13 Carlitos Moreira   FURDUNCIO Brasil F.C. II 8 2 5

Jan
Mitrowski

Szereg Homogenizowany
14 Jan Mitrowski   Szereg Homogenizowany 7 3 5

Marcin
Walczak

Green Team
15 Marcin Walczak   Green Team 7 2 4

Norbert
Dymiński

ASAP Vegas FC
16 Norbert Dymiński   ASAP Vegas FC 5 2 4

Damian
Miszewski

Old Boys Derby III
17 Damian Miszewski   Old Boys Derby III 7 3 3

Karol
Rodak

Wystrzeleni
18 Karol Rodak   Wystrzeleni 6 1 3

Piotr
Marciniak

FURDUNCIO Brasil F.C. II
19 Piotr Marciniak   FURDUNCIO Brasil F.C. II 5 1 3

Przemysław
Biały

Old Boys Derby III
20 Przemysław Biały   Old Boys Derby III 5 1 3

Łukasz
Ostrowski

NieDzielni II
21 Łukasz Ostrowski   NieDzielni II 7 2 3

Jan
Wosiński

Szereg Homogenizowany
22 Jan Wosiński   Szereg Homogenizowany 7 1 3

Kamil
Jarosz

NieDzielni II
23 Kamil Jarosz   NieDzielni II 5 1 3

Henrique
Rotava

FURDUNCIO Brasil F.C. II
24 Henrique Rotava   FURDUNCIO Brasil F.C. II 6 1 3

Jarosław
Wołoszyn

Old Boys Derby III
25 Jarosław Wołoszyn   Old Boys Derby III 7 1 3

Łukasz
Łabędzki

Wystrzeleni
26 Łukasz Łabędzki   Wystrzeleni 3 1 2

Sebastian
Walczak

ASAP Vegas FC
27 Sebastian Walczak   ASAP Vegas FC 6 2 2

Piotr
Loze

Gentleman Warsaw Team
28 Piotr Loze   Gentleman Warsaw Team 8 2 2

Adam
Maj

Pogromcy Poprzeczek
29 Adam Maj   Pogromcy Poprzeczek 8 2 2

Klaudia
Baltazar

Old Boys Derby III
30 Klaudia Baltazar   Old Boys Derby III 4 1 2
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama