USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Najlepszy zawodnik : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Kacper Cetlin

Ogień Bielany
1 Kacper Cetlin   Ogień Bielany 16 9 1 34 (13) 9 (2) 69

16

9

1

34(13)

9(2)

Vladyslav Budz

FC Impuls UA
2 Vladyslav Budz   FC Impuls UA 17 6 3 20 (8) 7 (4) 53

17

6

3

20(8)

7(4)

Eduard Vakhidov

Ukranian Vikings
3 Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 17 5 1 23 (9) 6 (5) 52

17

5

1

23(9)

6(5)

Tomasz Zagórski

Contra
4 Tomasz Zagórski   Contra 16 3 1 19 (8) 8 (3) 47

16

3

1

19(8)

8(3)

Volodymyr Slobozheniuk

Energia
5 Volodymyr Slobozheniuk   Energia 17 1 0 16 (9) 5 (6) 39

17

1

0

16(9)

5(6)

Wojciech Gajownik

Wilki
6 Wojciech Gajownik   Wilki 7 4 1 15 (5) 10 (1) 37

7

4

1

15(5)

10(1)

Patryk Kieszkowski

Gracze Gorszego Sortu
7 Patryk Kieszkowski   Gracze Gorszego Sortu 15 2 0 15 (8) 4 (7) 36

15

2

0

15(8)

4(7)

Yevhenii Kost

Wilki
8 Yevhenii Kost   Wilki 18 0 0 6 (2) 10 (1) 34

18

0

0

6(2)

10(1)

Radosław Parszewski

Contra
9 Radosław Parszewski   Contra 13 4 0 8 (3) 8 (3) 33

13

4

0

8(3)

8(3)

Filip Woźnica

Contra
10 Filip Woźnica   Contra 9 3 1 12 (6) 8 (3) 33

9

3

1

12(6)

8(3)

Yeugeni Syrotenko

Ukranian Vikings
11 Yeugeni Syrotenko   Ukranian Vikings 12 6 0 9 (3) 6 (5) 33

12

6

0

9(3)

6(5)

Mykola Osichnyi

FC Impuls UA
12 Mykola Osichnyi   FC Impuls UA 16 2 0 8 (4) 7 (4) 33

16

2

0

8(4)

7(4)

Igor Petlyak

Energia
13 Igor Petlyak   Energia 17 4 0 6 (3) 5 (6) 32

17

4

0

6(3)

5(6)

Aleksander Janiszewski

Wilki
14 Aleksander Janiszewski   Wilki 15 2 0 4 (2) 10 (1) 31

15

2

0

4(2)

10(1)

Heorhii Parnitskii

Energia
15 Heorhii Parnitskii   Energia 17 4 1 3 (1) 5 (6) 30

17

4

1

3(1)

5(6)

Bohdan Ivaniuk

FC Impuls UA
16 Bohdan Ivaniuk   FC Impuls UA 18 1 0 3 (1) 7 (4) 29

18

1

0

3(1)

7(4)

Andrii Dutchak

Ukranian Vikings
17 Andrii Dutchak   Ukranian Vikings 16 2 0 5 (2) 6 (5) 29

16

2

0

5(2)

6(5)

Maciej Kurpias

Contra
18 Maciej Kurpias   Contra 15 2 0 3 (1) 8 (3) 28

15

2

0

3(1)

8(3)

Antoni Sidor

Ogień Bielany
19 Antoni Sidor   Ogień Bielany 12 3 0 4 (2) 9 (2) 28

12

3

0

4(2)

9(2)

Szymon Świercz

Ogień Bielany
20 Szymon Świercz   Ogień Bielany 14 0 0 4 (2) 9 (2) 27

14

0

0

4(2)

9(2)

Dima Olejnik

Ukranian Vikings
21 Dima Olejnik   Ukranian Vikings 17 0 0 2 (1) 6 (5) 25

17

0

0

2(1)

6(5)

Mateusz Karpiński

Mixamator
22 Mateusz Karpiński   Mixamator 14 2 0 6 (5) 2 (9) 24

14

2

0

6(5)

2(9)

Borys Ostapenko

Wilki
23 Borys Ostapenko   Wilki 4 3 0 5 (3) 10 (1) 22

4

3

0

5(3)

10(1)

Maciej Miękina

AnonyMMous!
24 Maciej Miękina   AnonyMMous! 15 1 0 5 (5) 0 (11) 21

15

1

0

5(5)

0(11)

Żenia Baiew

Mixamator
25 Żenia Baiew   Mixamator 11 1 0 7 (3) 2 (9) 21

11

1

0

7(3)

2(9)

Yegor Boiko

Wilki
26 Yegor Boiko   Wilki 8 0 0 3 (1) 10 (1) 21

8

0

0

3(1)

10(1)

Ivan Gul

Sirius
27 Ivan Gul   Sirius 8 3 1 6 (2) 3 (8) 21

8

3

1

6(2)

3(8)

Kamil Gadomski

Mixamator
28 Kamil Gadomski   Mixamator 13 1 0 4 (2) 2 (9) 20

13

1

0

4(2)

2(9)

Oleh Dvoliatyk

Ukranian Vikings
29 Oleh Dvoliatyk   Ukranian Vikings 13 0 0 1 (1) 6 (5) 20

13

0

0

1(1)

6(5)

Mikhail Yakavinchuk

Wilki
30 Mikhail Yakavinchuk   Wilki 6 1 0 3 (1) 10 (1) 20

6

1

0

3(1)

10(1)

Yaroslav Vlasenko

Wilki
31 Yaroslav Vlasenko   Wilki 5 1 1 3 (1) 10 (1) 20

5

1

1

3(1)

10(1)

Aidyn Yessaly

Energia
32 Aidyn Yessaly   Energia 11 0 0 3 (1) 5 (6) 19

11

0

0

3(1)

5(6)

Mateusz Grabowski

Gracze Gorszego Sortu
33 Mateusz Grabowski   Gracze Gorszego Sortu 8 2 0 5 (3) 4 (7) 19

8

2

0

5(3)

4(7)

Roman Soltys

FC Impuls UA
34 Roman Soltys   FC Impuls UA 8 1 0 3 (1) 7 (4) 19

8

1

0

3(1)

7(4)

Artur Petrov

Energia
35 Artur Petrov   Energia 9 1 0 3 (1) 5 (6) 18

9

1

0

3(1)

5(6)

Vasyl Ivaniuk

FC Impuls UA
36 Vasyl Ivaniuk   FC Impuls UA 8 0 0 3 (1) 7 (4) 18

8

0

0

3(1)

7(4)

Kamil Malinowski

Wilki
37 Kamil Malinowski   Wilki 4 0 0 3 (1) 10 (1) 17

4

0

0

3(1)

10(1)

Robert Dębski

AnonyMMous!
38 Robert Dębski   AnonyMMous! 9 1 1 5 (3) 0 (11) 16

9

1

1

5(3)

0(11)

Maciek Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
39 Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 11 0 0 1 (1) 4 (7) 16

11

0

0

1(1)

4(7)

Roman Ocheretnyi

FC Impuls UA
40 Roman Ocheretnyi   FC Impuls UA 8 0 0 1 (1) 7 (4) 16

8

0

0

1(1)

7(4)

Volodymyr Kylnyk

Ukranian Vikings
41 Volodymyr Kylnyk   Ukranian Vikings 8 1 0 1 (1) 6 (5) 16

8

1

0

1(1)

6(5)

Ihor Pivovar

Sirius
42 Ihor Pivovar   Sirius 10 1 0 2 (2) 3 (8) 16

10

1

0

2(2)

3(8)

Maksym Semenov

Sirius
43 Maksym Semenov   Sirius 10 0 0 3 (1) 3 (8) 16

10

0

0

3(1)

3(8)

Łukasz Kulesza

Gracze Gorszego Sortu
44 Łukasz Kulesza   Gracze Gorszego Sortu 4 3 1 3 (1) 4 (7) 15

4

3

1

3(1)

4(7)

Marcin Banasiak

Narodowe Śródmieście
45 Marcin Banasiak   Narodowe Śródmieście 7 1 1 5 (3) 1 (10) 15

7

1

1

5(3)

1(10)

Artur Prokop

Wilki
46 Artur Prokop   Wilki 2 0 0 3 (1) 10 (1) 15

2

0

0

3(1)

10(1)

Mateusz Telakowiec

Energia
47 Mateusz Telakowiec   Energia 7 0 0 2 (2) 5 (6) 14

7

0

0

2(2)

5(6)

Slawik Tuymkiw

Energia
48 Slawik Tuymkiw   Energia 6 0 0 3 (1) 5 (6) 14

6

0

0

3(1)

5(6)

Valerii Parshyn

Sirius
49 Valerii Parshyn   Sirius 8 0 0 2 (2) 3 (8) 13

8

0

0

2(2)

3(8)

Adam Biegaj

Narodowe Śródmieście
50 Adam Biegaj   Narodowe Śródmieście 7 0 0 4 (2) 1 (10) 12

7

0

0

4(2)

1(10)

Borys Ostapenko

FC Impuls UA
51 Borys Ostapenko   FC Impuls UA 1 1 1 2 (1) 7 (4) 12

1

1

1

2(1)

7(4)

Kostiantyn Didenko

Gracze Gorszego Sortu
52 Kostiantyn Didenko   Gracze Gorszego Sortu 3 1 1 3 (1) 4 (7) 12

3

1

1

3(1)

4(7)

Kacper Romanowski

Ogień Bielany
53 Kacper Romanowski   Ogień Bielany 2 0 0 1 (1) 9 (2) 12

2

0

0

1(1)

9(2)

Damian Filipek

Gracze Gorszego Sortu
54 Damian Filipek   Gracze Gorszego Sortu 4 0 0 4 (2) 4 (7) 12

4

0

0

4(2)

4(7)

Artem Revunov

Wilki
55 Artem Revunov   Wilki 1 0 0 1 (1) 10 (1) 12

1

0

0

1(1)

10(1)

Vitalii Toniuk

Sirius
56 Vitalii Toniuk   Sirius 5 1 0 3 (1) 3 (8) 12

5

1

0

3(1)

3(8)

Marcin Wiktoruk

AnonyMMous!
57 Marcin Wiktoruk   AnonyMMous! 10 0 0 1 (1) 0 (11) 11

10

0

0

1(1)

0(11)

Mateusz Przybysz

Gracze Gorszego Sortu
58 Mateusz Przybysz   Gracze Gorszego Sortu 6 0 0 1 (1) 4 (7) 11

6

0

0

1(1)

4(7)

Bartosz Nowodworski

Mixamator
59 Bartosz Nowodworski   Mixamator 6 0 0 2 (2) 2 (9) 10

6

0

0

2(2)

2(9)

Michał Sobieralski

FC Impuls UA
60 Michał Sobieralski   FC Impuls UA 2 0 0 1 (1) 7 (4) 10

2

0

0

1(1)

7(4)

Serhii Melkozerov

Sirius
61 Serhii Melkozerov   Sirius 4 1 0 2 (1) 3 (8) 10

4

1

0

2(1)

3(8)

Arkadiusz Kibler

Narodowe Śródmieście
62 Arkadiusz Kibler   Narodowe Śródmieście 7 0 0 1 (1) 1 (10) 9

7

0

0

1(1)

1(10)

Mikołaj Pekowski

AnonyMMous!
63 Mikołaj Pekowski   AnonyMMous! 7 0 0 2 (2) 0 (11) 9

7

0

0

2(2)

0(11)

Paweł Orzechowski

Mixamator
64 Paweł Orzechowski   Mixamator 5 0 0 1 (1) 2 (9) 8

5

0

0

1(1)

2(9)

Karol Kubicki

Mixamator
65 Karol Kubicki   Mixamator 5 0 0 1 (1) 2 (9) 8

5

0

0

1(1)

2(9)

Serhii Orenchuk

Ukranian Vikings
66 Serhii Orenchuk   Ukranian Vikings 1 0 0 1 (1) 6 (5) 8

1

0

0

1(1)

6(5)

Grzegorz Augustyniak

Mixamator
67 Grzegorz Augustyniak   Mixamator 2 1 0 2 (1) 2 (9) 7

2

1

0

2(1)

2(9)

Paweł Orzechowski

Narodowe Śródmieście
68 Paweł Orzechowski   Narodowe Śródmieście 3 0 0 2 (2) 1 (10) 6

3

0

0

2(2)

1(10)

Rafał Krzywicki

AnonyMMous!
69 Rafał Krzywicki   AnonyMMous! 4 0 0 2 (2) 0 (11) 6

4

0

0

2(2)

0(11)

Krzysztof Mikulski

Mixamator
70 Krzysztof Mikulski   Mixamator 3 0 0 1 (1) 2 (9) 6

3

0

0

1(1)

2(9)

Grzegorz Dryka

AnonyMMous!
71 Grzegorz Dryka   AnonyMMous! 4 0 0 1 (1) 0 (11) 5

4

0

0

1(1)

0(11)

Stanisław Królikiewicz

Mixamator
72 Stanisław Królikiewicz   Mixamator 1 0 0 1 (1) 2 (9) 4

1

0

0

1(1)

2(9)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama