USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Strzelcy : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Kacper
Cetlin

Ogień Bielany
1. Kacper Cetlin   Ogień Bielany 7 25 3.57

Yeugeni
Syrotenko

Ukranian Vikings
2. Yeugeni Syrotenko   Ukranian Vikings 7 18 2.57

Vladyslav
Budz

FC Impuls UA
3. Vladyslav Budz   FC Impuls UA 8 18 2.25

Radosław
Parszewski

Contra
4. Radosław Parszewski   Contra 7 14 2.00

Maciej
Kurpias

Contra
5. Maciej Kurpias   Contra 7 12 1.71

Aleksander
Janiszewski

Wilki
6. Aleksander Janiszewski   Wilki 7 11 1.57

Tomasz
Zagórski

Contra
7. Tomasz Zagórski   Contra 8 11 1.38

Arkadiusz
Waszak

Gracze Gorszego Sortu
8. Arkadiusz Waszak   Gracze Gorszego Sortu 7 10 1.43

Bohdan
Ivaniuk

FC Impuls UA
9. Bohdan Ivaniuk   FC Impuls UA 8 10 1.25

Oleh
Dvoliatyk

Ukranian Vikings
10. Oleh Dvoliatyk   Ukranian Vikings 7 10 1.43

Kamil
Malinowski

Wilki
11. Kamil Malinowski   Wilki 4 10 2.50

Adam
Biegaj

Warsztat Gepetto
12. Adam Biegaj   Warsztat Gepetto 7 9 1.29

Leonid
Shcherbyna

Wilki
13. Leonid Shcherbyna   Wilki 4 8 2.00

Marcin
Banasiak

Warsztat Gepetto
14. Marcin Banasiak   Warsztat Gepetto 7 8 1.14

Dmytro
Stetsiuk

FC Impuls UA
15. Dmytro Stetsiuk   FC Impuls UA 8 8 1.00

Łukasz
Kulesza

Gracze Gorszego Sortu
16. Łukasz Kulesza   Gracze Gorszego Sortu 3 8 2.67

Heorhii
Parnitskii

Energia
17. Heorhii Parnitskii   Energia 7 7 1.00

Oleh
Smolinskyi

Energia
18. Oleh Smolinskyi   Energia 8 7 0.88

Borys
Ostapenko

Wilki
19. Borys Ostapenko   Wilki 4 7 1.75

Bartosz
Nowodworski

Mixamator
20. Bartosz Nowodworski   Mixamator 3 6 2.00

Konrad
Kozłowski

AnonyMMous!
21. Konrad Kozłowski   AnonyMMous! 5 6 1.20

Marcin
Siwy

Wilki
22. Marcin Siwy   Wilki 5 6 1.20

Artur
Petrov

Energia
23. Artur Petrov   Energia 8 6 0.75

Michał
Raciborski

Contra
24. Michał Raciborski   Contra 8 6 0.75

Bogdan
Leshchenko

Energia
25. Bogdan Leshchenko   Energia 8 6 0.75

Andrii
Dutchak

Ukranian Vikings
26. Andrii Dutchak   Ukranian Vikings 6 6 1.00

Yaroslav
Kopylov

FC Impuls UA
27. Yaroslav Kopylov   FC Impuls UA 8 5 0.62

Maciek
Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
28. Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 6 5 0.83

Aidyn
Yessaly

Energia
29. Aidyn Yessaly   Energia 7 5 0.71

Filip
Woźnica

Contra
30. Filip Woźnica   Contra 5 5 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama