USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Asysty : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Borys
Ostapenko

Wilki
1 Borys Ostapenko   Wilki 4 10 2.50

Igor
Petlyak

Energia
2 Igor Petlyak   Energia 8 8 1.00

Bohdan
Ivaniuk

FC Impuls UA
3 Bohdan Ivaniuk   FC Impuls UA 8 8 1.00

Tomasz
Zagórski

Contra
4 Tomasz Zagórski   Contra 8 8 1.00

Yegor
Boiko

Wilki
5 Yegor Boiko   Wilki 8 8 1.00

Marcin
Siwy

Wilki
6 Marcin Siwy   Wilki 5 7 1.40

Yeugeni
Syrotenko

Ukranian Vikings
7 Yeugeni Syrotenko   Ukranian Vikings 7 7 1.00

Mateusz
Tumulec

Contra
8 Mateusz Tumulec   Contra 6 7 1.17

Filip
Woźnica

Contra
9 Filip Woźnica   Contra 5 7 1.40

Vasyl
Ivaniuk

FC Impuls UA
10 Vasyl Ivaniuk   FC Impuls UA 8 6 0.75

Michał
Raciborski

Contra
11 Michał Raciborski   Contra 8 6 0.75

Karol
Kubicki

Warsztat Gepetto
12 Karol Kubicki   Warsztat Gepetto 5 6 1.20

Damian
Filipek

Gracze Gorszego Sortu
13 Damian Filipek   Gracze Gorszego Sortu 3 6 2.00

Mikhail
Yakavinchuk

Wilki
14 Mikhail Yakavinchuk   Wilki 3 6 2.00

Marcin
Staszyc

Ogień Bielany
15 Marcin Staszyc   Ogień Bielany 5 6 1.20

Łukasz
Kulesza

Gracze Gorszego Sortu
16 Łukasz Kulesza   Gracze Gorszego Sortu 3 6 2.00

Andrii
Dutchak

Ukranian Vikings
17 Andrii Dutchak   Ukranian Vikings 6 6 1.00

Kacper
Cetlin

Ogień Bielany
18 Kacper Cetlin   Ogień Bielany 7 5 0.71

Oleksandr
Yakubiak

Energia
19 Oleksandr Yakubiak   Energia 8 5 0.62

Vladyslav
Budz

FC Impuls UA
20 Vladyslav Budz   FC Impuls UA 8 5 0.62

Szymon
Lisiecki

Ogień Bielany
21 Szymon Lisiecki   Ogień Bielany 6 5 0.83

Yaroslav
Kopylov

FC Impuls UA
22 Yaroslav Kopylov   FC Impuls UA 8 5 0.62

Łukasz
Krówka

Gracze Gorszego Sortu
23 Łukasz Krówka   Gracze Gorszego Sortu 4 5 1.25

Arsen
Oleksiv

Ukranian Vikings
24 Arsen Oleksiv   Ukranian Vikings 6 5 0.83

Maciej
Sidorowicz

AnonyMMous!
25 Maciej Sidorowicz   AnonyMMous! 7 5 0.71

Maciek
Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
26 Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 6 4 0.67

Victor
Yaremii

Ukranian Vikings
27 Victor Yaremii   Ukranian Vikings 7 4 0.57

Konrad
Kisiel

Ogień Bielany
28 Konrad Kisiel   Ogień Bielany 3 4 1.33

Aleksander
Janiszewski

Wilki
29 Aleksander Janiszewski   Wilki 7 4 0.57

Artur
Petrov

Energia
30 Artur Petrov   Energia 8 4 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama