USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
1 EXC Mobile Ochota 11 29 9 2 0 82 40 42
W
14.04.2024 10:00
ALPAN 4 : 5 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
W
07.04.2024 21:00
EXC Mobile Ochota 6 : 3 Warsaw Bandziors
Arena AWF
W
24.03.2024 10:00
ALPAN 3 : 11 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
W
12.11.2023 18:00
Warsaw Bandziors 4 : 9 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
W
05.11.2023 15:00
EXC Mobile Ochota 6 : 3 FC Kebavita
Arena AWF
FC Otamany
EXC Mobile Ochota

21.04.2024 10:00
Arena AWF
2 Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1 1 106 49 57
W
14.04.2024 20:00
Warsaw Bandziors 8 : 14 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
W
07.04.2024 17:00
Gladiatorzy Eternis 11 : 1 ALPAN
Arena AWF
W
24.03.2024 14:00
FC Kebavita 6 : 12 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
W
12.11.2023 21:00
In Plus & Pojemna Halina 5 : 7 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
W
05.11.2023 19:00
Gladiatorzy Eternis 14 : 2 ALPAN
Arena AWF
FC Kebavita
Gladiatorzy Eternis

21.04.2024 17:00
Arena AWF
3 FC Otamany 11 25 8 1 2 65 39 26
W
14.04.2024 11:00
FC Kebavita 4 : 6 FC Otamany
Arena AWF
R
07.04.2024 12:00
FC Otamany 3 : 3 TUR Ochota
Arena AWF
W
24.03.2024 19:00
FC Otamany 8 : 1 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
P
12.11.2023 19:00
FC Otamany 2 : 3 Esportivo Varsovia
Arena AWF
W
05.11.2023 15:00
Explo Team 2 : 8 FC Otamany
Arena AWF
EXC Mobile Ochota
FC Otamany

21.04.2024 10:00
Arena AWF
4 TUR Ochota 11 18 5 3 3 57 41 16
P
14.04.2024 19:00
TUR Ochota 7 : 12 Esportivo Varsovia
Arena AWF
R
07.04.2024 12:00
FC Otamany 3 : 3 TUR Ochota
Arena AWF
R
24.03.2024 19:00
TUR Ochota 3 : 3 Warsaw Bandziors
Arena AWF
W
12.11.2023 14:00
TUR Ochota 10 : 1 FC Kebavita
Arena AWF
W
05.11.2023 18:00
Esportivo Varsovia 1 : 6 TUR Ochota
Arena AWF
ALPAN
TUR Ochota

21.04.2024 21:00
Arena AWF
5 ALPAN 11 15 5 0 6 48 62 -14
P
14.04.2024 10:00
ALPAN 4 : 5 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
P
07.04.2024 17:00
Gladiatorzy Eternis 11 : 1 ALPAN
Arena AWF
P
24.03.2024 10:00
ALPAN 3 : 11 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
W
12.11.2023 22:00
ALPAN 5 : 4 Explo Team
Arena AWF
P
05.11.2023 19:00
Gladiatorzy Eternis 14 : 2 ALPAN
Arena AWF
TUR Ochota
ALPAN

21.04.2024 21:00
Arena AWF
6 In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 1 6 52 62 -10
R
14.04.2024 21:00
Explo Team 3 : 3 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
W
07.04.2024 20:00
Esportivo Varsovia 3 : 12 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
P
24.03.2024 19:00
FC Otamany 8 : 1 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
P
12.11.2023 21:00
In Plus & Pojemna Halina 5 : 7 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
W
05.11.2023 20:00
Warsaw Bandziors 7 : 8 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
Warsaw Bandziors
In Plus & Pojemna Halina

21.04.2024 20:00
Arena AWF
7 FC Kebavita 11 10 3 1 7 63 78 -15
P
14.04.2024 11:00
FC Kebavita 4 : 6 FC Otamany
Arena AWF
R
07.04.2024 14:00
FC Kebavita 7 : 7 Explo Team
Arena AWF
P
24.03.2024 14:00
FC Kebavita 6 : 12 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
P
12.11.2023 14:00
TUR Ochota 10 : 1 FC Kebavita
Arena AWF
P
05.11.2023 15:00
EXC Mobile Ochota 6 : 3 FC Kebavita
Arena AWF
Gladiatorzy Eternis
FC Kebavita

21.04.2024 17:00
Arena AWF
8 Esportivo Varsovia 11 9 3 0 8 43 95 -52
W
14.04.2024 19:00
TUR Ochota 7 : 12 Esportivo Varsovia
Arena AWF
P
07.04.2024 20:00
Esportivo Varsovia 3 : 12 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
W
24.03.2024 21:00
Explo Team 3 : 6 Esportivo Varsovia
Arena AWF
W
12.11.2023 19:00
FC Otamany 2 : 3 Esportivo Varsovia
Arena AWF
P
05.11.2023 18:00
Esportivo Varsovia 1 : 6 TUR Ochota
Arena AWF
Explo Team
Esportivo Varsovia

21.04.2024 21:00
Arena AWF
9 Explo Team 11 8 2 2 7 48 63 -15
R
14.04.2024 21:00
Explo Team 3 : 3 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
R
07.04.2024 14:00
FC Kebavita 7 : 7 Explo Team
Arena AWF
P
24.03.2024 21:00
Explo Team 3 : 6 Esportivo Varsovia
Arena AWF
P
12.11.2023 22:00
ALPAN 5 : 4 Explo Team
Arena AWF
P
05.11.2023 15:00
Explo Team 2 : 8 FC Otamany
Arena AWF
Esportivo Varsovia
Explo Team

21.04.2024 21:00
Arena AWF
10 Warsaw Bandziors 11 4 1 1 9 47 82 -35
P
14.04.2024 20:00
Warsaw Bandziors 8 : 14 Gladiatorzy Eternis
Arena AWF
P
07.04.2024 21:00
EXC Mobile Ochota 6 : 3 Warsaw Bandziors
Arena AWF
R
24.03.2024 19:00
TUR Ochota 3 : 3 Warsaw Bandziors
Arena AWF
P
12.11.2023 18:00
Warsaw Bandziors 4 : 9 EXC Mobile Ochota
Arena AWF
P
05.11.2023 20:00
Warsaw Bandziors 7 : 8 In Plus & Pojemna Halina
Arena AWF
In Plus & Pojemna Halina
Warsaw Bandziors

21.04.2024 20:00
Arena AWF
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama