USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - Ekstraklasa
Najlepszy asystent : Ekstraklasa
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Krystian
Nowakowski

EXC Mobile Ochota
1 Krystian Nowakowski   EXC Mobile Ochota 17 23 1.35

Michał
Kępka

EXC Mobile Ochota
2 Michał Kępka   EXC Mobile Ochota 10 23 2.30

Tomasz
Pietrzak

Gladiatorzy Eternis
3 Tomasz Pietrzak   Gladiatorzy Eternis 10 21 2.10

Kuba
Jóźwiak

Gladiatorzy Eternis
4 Kuba Jóźwiak   Gladiatorzy Eternis 18 21 1.17

Mikołaj
Wysocki

Gladiatorzy Eternis
5 Mikołaj Wysocki   Gladiatorzy Eternis 12 17 1.42

Azamat
Qutpiddinov

FC Kebavita
6 Azamat Qutpiddinov   FC Kebavita 16 15 0.94

Moatasem
Aziz

FC Kebavita
7 Moatasem Aziz   FC Kebavita 16 14 0.88

Patryk
Zych

Gladiatorzy Eternis
8 Patryk Zych   Gladiatorzy Eternis 13 13 1.00

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
9 Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 16 13 0.81

Jan
Skotnicki

In Plus & Pojemna Halina
10 Jan Skotnicki   In Plus & Pojemna Halina 14 13 0.93

Borys
Ostapenko

FC Otamany
11 Borys Ostapenko   FC Otamany 13 12 0.92

Michał
Dryński

Gladiatorzy Eternis
12 Michał Dryński   Gladiatorzy Eternis 17 12 0.71

Damian
Górka

Gladiatorzy Eternis
13 Damian Górka   Gladiatorzy Eternis 9 11 1.22

Mikołaj
Kwiatkowski

Gladiatorzy Eternis
14 Mikołaj Kwiatkowski   Gladiatorzy Eternis 6 11 1.83

Kamil
Melcher

ALPAN
15 Kamil Melcher   ALPAN 16 11 0.69

Sebastian
Dąbrowski

EXC Mobile Ochota
16 Sebastian Dąbrowski   EXC Mobile Ochota 16 10 0.62

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
17 Vitalii Yakovenko   FC Otamany 18 10 0.56

Daniel
Kania

ALPAN
18 Daniel Kania   ALPAN 14 10 0.71

Bartek
Osoliński

TUR Ochota
19 Bartek Osoliński   TUR Ochota 9 9 1.00

Piotr
Duma

Explo Team
20 Piotr Duma   Explo Team 15 9 0.60

Yegor
Boiko

FC Otamany
21 Yegor Boiko   FC Otamany 13 9 0.69

Oskar
Kwapisz

TUR Ochota
22 Oskar Kwapisz   TUR Ochota 16 9 0.56

Piotr
Branicki

TUR Ochota
23 Piotr Branicki   TUR Ochota 10 8 0.80

Oskar
Górecki

Explo Team
24 Oskar Górecki   Explo Team 17 8 0.47

Marek
Pawłowski

Explo Team
25 Marek Pawłowski   Explo Team 14 8 0.57

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
26 Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 11 8 0.73

Jan
Grzybowski

EXC Mobile Ochota
27 Jan Grzybowski   EXC Mobile Ochota 15 8 0.53

Jan
Zapolski

Explo Team
28 Jan Zapolski   Explo Team 18 8 0.44

Michał
Kielak

Gladiatorzy Eternis
29 Michał Kielak   Gladiatorzy Eternis 5 8 1.60

Kamil
Kłopotowski

ALPAN
30 Kamil Kłopotowski   ALPAN 12 8 0.67
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 18 38 12 4
7   Explo Team 18 17 5 11
9   Warsaw Bandziors 18 14 4 12
5   TUR Ochota 18 24 7 8
4   ALPAN 18 27 9 9
6   FC Kebavita 18 22 7 10
8   In Plus & Pojemna Halina 18 16 6 10
10   Esportivo Varsovia 18 9 3 15
2   EXC Mobile Ochota 18 42 13 2
1   Gladiatorzy Eternis 18 49 16 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama