USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - Ekstraklasa
Asysty : Ekstraklasa
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Krystian
Nowakowski

EXC Mobile Ochota
1 Krystian Nowakowski   EXC Mobile Ochota 8 13 1.62

Kuba
Jóźwiak

Gladiatorzy Eternis
2 Kuba Jóźwiak   Gladiatorzy Eternis 8 9 1.12

Mikołaj
Wysocki

Gladiatorzy Eternis
3 Mikołaj Wysocki   Gladiatorzy Eternis 5 9 1.80

Patryk
Zych

Gladiatorzy Eternis
4 Patryk Zych   Gladiatorzy Eternis 7 8 1.14

Jan
Skotnicki

In Plus & Pojemna Halina
5 Jan Skotnicki   In Plus & Pojemna Halina 7 8 1.14

Damian
Górka

Gladiatorzy Eternis
6 Damian Górka   Gladiatorzy Eternis 5 7 1.40

Vladyslav
Budz

FC Kebavita
7 Vladyslav Budz   FC Kebavita 6 6 1.00

Marcin
Konopka

TUR Ochota
8 Marcin Konopka   TUR Ochota 6 6 1.00

Borys
Ostapenko

FC Otamany
9 Borys Ostapenko   FC Otamany 5 6 1.20

Moatasem
Aziz

FC Kebavita
10 Moatasem Aziz   FC Kebavita 8 6 0.75

Adrian
Giżyński

Gladiatorzy Eternis
11 Adrian Giżyński   Gladiatorzy Eternis 7 6 0.86

Tomasz
Pietrzak

Gladiatorzy Eternis
12 Tomasz Pietrzak   Gladiatorzy Eternis 4 5 1.25

Jan
Zapolski

Explo Team
13 Jan Zapolski   Explo Team 9 5 0.56

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
14 Vitalii Yakovenko   FC Otamany 8 5 0.62

Sebastian
Dąbrowski

EXC Mobile Ochota
15 Sebastian Dąbrowski   EXC Mobile Ochota 7 5 0.71

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
16 Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 7 5 0.71

Kamil
Jurga

EXC Mobile Ochota
17 Kamil Jurga   EXC Mobile Ochota 8 5 0.62

Azamat
Qutpiddinov

FC Kebavita
18 Azamat Qutpiddinov   FC Kebavita 7 5 0.71

Jan
Grzybowski

EXC Mobile Ochota
19 Jan Grzybowski   EXC Mobile Ochota 7 5 0.71

Mateusz
Marcinkiewicz

ALPAN
20 Mateusz Marcinkiewicz   ALPAN 6 5 0.83

Michał
Kępka

EXC Mobile Ochota
21 Michał Kępka   EXC Mobile Ochota 4 5 1.25

Damian
Stolarczyk

Gladiatorzy Eternis
22 Damian Stolarczyk   Gladiatorzy Eternis 8 4 0.50

Bartek
Gwóźdź

FC Kebavita
23 Bartek Gwóźdź   FC Kebavita 7 4 0.57

Rafał
Polakowski

TUR Ochota
24 Rafał Polakowski   TUR Ochota 4 4 1.00

Yegor
Boiko

FC Otamany
25 Yegor Boiko   FC Otamany 7 4 0.57

Krzysztof
Jarzyna

EXC Mobile Ochota
26 Krzysztof Jarzyna   EXC Mobile Ochota 7 4 0.57

Dmytro
Solomiichuk

FC Otamany
27 Dmytro Solomiichuk   FC Otamany 8 4 0.50

Karol
Bienias

EXC Mobile Ochota
28 Karol Bienias   EXC Mobile Ochota 5 4 0.80

Daniel
Kania

ALPAN
29 Daniel Kania   ALPAN 7 4 0.57

Kamil
Melcher

ALPAN
30 Kamil Melcher   ALPAN 6 4 0.67
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama