USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - Ekstraklasa
Super Star : Ekstraklasa
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Patryk
Zych

Gladiatorzy Eternis
1 Patryk Zych   Gladiatorzy Eternis 7 4 12

Borys
Ostapenko

FC Otamany
2 Borys Ostapenko   FC Otamany 5 4 12

Piotr
Koza

ALPAN
3 Piotr Koza   ALPAN 8 5 11

Jan
Skotnicki

In Plus & Pojemna Halina
4 Jan Skotnicki   In Plus & Pojemna Halina 7 5 9

Michał
Kępka

EXC Mobile Ochota
5 Michał Kępka   EXC Mobile Ochota 4 3 9

Karol
Bienias

EXC Mobile Ochota
6 Karol Bienias   EXC Mobile Ochota 5 3 7

Mateusz
Marcinkiewicz

ALPAN
7 Mateusz Marcinkiewicz   ALPAN 6 2 6

Bartek
Gwóźdź

FC Kebavita
8 Bartek Gwóźdź   FC Kebavita 7 4 6

Konrad
Wojtkielewicz

TUR Ochota
9 Konrad Wojtkielewicz   TUR Ochota 4 2 5

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
10 Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 4 2 4

Michał
Łuczyk

Explo Team
11 Michał Łuczyk   Explo Team 4 2 4

Marek
Pawłowski

Explo Team
12 Marek Pawłowski   Explo Team 7 2 4

Azamat
Qutpiddinov

FC Kebavita
13 Azamat Qutpiddinov   FC Kebavita 7 2 4

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
14 Vitalii Yakovenko   FC Otamany 8 2 4

Piotr
Branicki

TUR Ochota
15 Piotr Branicki   TUR Ochota 4 2 4

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
16 Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 7 3 3

Paweł
Sobolewski

TUR Ochota
17 Paweł Sobolewski   TUR Ochota 7 1 3

Michał
Siwiec

Esportivo Varsovia
18 Michał Siwiec   Esportivo Varsovia 7 1 3

Adrian
Giżyński

Gladiatorzy Eternis
19 Adrian Giżyński   Gladiatorzy Eternis 7 1 3

Patryk
Szeliga

In Plus & Pojemna Halina
20 Patryk Szeliga   In Plus & Pojemna Halina 5 1 3

Sebastian
Dąbrowski

EXC Mobile Ochota
21 Sebastian Dąbrowski   EXC Mobile Ochota 7 1 3

Yegor
Boiko

FC Otamany
22 Yegor Boiko   FC Otamany 7 1 3

Rafał
Polakowski

TUR Ochota
23 Rafał Polakowski   TUR Ochota 4 1 3

Robert
Dębski

Esportivo Varsovia
24 Robert Dębski   Esportivo Varsovia 6 3 3

Krystian
Nowakowski

EXC Mobile Ochota
25 Krystian Nowakowski   EXC Mobile Ochota 8 1 3

Piotr
Leśniewicz

TUR Ochota
26 Piotr Leśniewicz   TUR Ochota 8 1 3

Kamil
Majorek

FC Kebavita
27 Kamil Majorek   FC Kebavita 3 1 3

Kuba
Jóźwiak

Gladiatorzy Eternis
28 Kuba Jóźwiak   Gladiatorzy Eternis 8 1 3

Szymon
Świercz

Gladiatorzy Eternis
29 Szymon Świercz   Gladiatorzy Eternis 1 1 2

Jurii
Nievdakh

FC Otamany
30 Jurii Nievdakh   FC Otamany 7 1 1
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama