USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - Ekstraklasa
Strzelcy : Ekstraklasa
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Kuba
Jóźwiak

Gladiatorzy Eternis
1. Kuba Jóźwiak   Gladiatorzy Eternis 8 17 2.12

Patryk
Zych

Gladiatorzy Eternis
2. Patryk Zych   Gladiatorzy Eternis 7 14 2.00

Jan
Skotnicki

In Plus & Pojemna Halina
3. Jan Skotnicki   In Plus & Pojemna Halina 7 12 1.71

Moatasem
Aziz

FC Kebavita
4. Moatasem Aziz   FC Kebavita 8 12 1.50

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
5. Vitalii Yakovenko   FC Otamany 8 11 1.38

Michał
Kępka

EXC Mobile Ochota
6. Michał Kępka   EXC Mobile Ochota 4 11 2.75

Mateusz
Marcinkiewicz

ALPAN
7. Mateusz Marcinkiewicz   ALPAN 6 11 1.83

Jan
Grzybowski

EXC Mobile Ochota
8. Jan Grzybowski   EXC Mobile Ochota 7 10 1.43

Jurii
Nievdakh

FC Otamany
9. Jurii Nievdakh   FC Otamany 7 9 1.29

Oskar
Górecki

Explo Team
10. Oskar Górecki   Explo Team 8 9 1.12

Remigiusz
Muszyński

ALPAN
11. Remigiusz Muszyński   ALPAN 4 9 2.25

Karol
Bienias

EXC Mobile Ochota
12. Karol Bienias   EXC Mobile Ochota 5 8 1.60

Damian
Górka

Gladiatorzy Eternis
13. Damian Górka   Gladiatorzy Eternis 5 8 1.60

Mikołaj
Prybiński

EXC Mobile Ochota
14. Mikołaj Prybiński   EXC Mobile Ochota 4 8 2.00

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
15. Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 4 7 1.75

Krystian
Nowakowski

EXC Mobile Ochota
16. Krystian Nowakowski   EXC Mobile Ochota 8 7 0.88

Bartek
Osoliński

TUR Ochota
17. Bartek Osoliński   TUR Ochota 3 7 2.33

Piotr
Branicki

TUR Ochota
18. Piotr Branicki   TUR Ochota 4 7 1.75

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
19. Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 7 7 1.00

Michał
Dryński

Gladiatorzy Eternis
20. Michał Dryński   Gladiatorzy Eternis 8 6 0.75

Paweł
Rybak

Explo Team
21. Paweł Rybak   Explo Team 7 6 0.86

Patryk
Szeliga

In Plus & Pojemna Halina
22. Patryk Szeliga   In Plus & Pojemna Halina 5 6 1.20

Mikołaj
Wysocki

Gladiatorzy Eternis
23. Mikołaj Wysocki   Gladiatorzy Eternis 5 6 1.20

Vladyslav
Budz

FC Kebavita
24. Vladyslav Budz   FC Kebavita 6 6 1.00

Michał
Bogusz

Warsaw Bandziors
25. Michał Bogusz   Warsaw Bandziors 7 6 0.86

Borys
Ostapenko

FC Otamany
26. Borys Ostapenko   FC Otamany 5 6 1.20

Rafał
Polakowski

TUR Ochota
27. Rafał Polakowski   TUR Ochota 4 6 1.50

Bartek
Gwóźdź

FC Kebavita
28. Bartek Gwóźdź   FC Kebavita 7 6 0.86

Bartek
Goździewski

EXC Mobile Ochota
29. Bartek Goździewski   EXC Mobile Ochota 3 6 2.00

Yegor
Boiko

FC Otamany
30. Yegor Boiko   FC Otamany 7 6 0.86
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama