USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 6 Liga
Asysty : 6 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Damian
Kucharczyk

Crimson Boys
1 Damian Kucharczyk   Crimson Boys 8 11 1.38

Patryk
Zych

Mikstura
2 Patryk Zych   Mikstura 8 11 1.38

Maciek
Pyrka

Bad Boys
3 Maciek Pyrka   Bad Boys 7 9 1.29

Piotr
Kawka

Wiecznie Drudzy
4 Piotr Kawka   Wiecznie Drudzy 5 8 1.60

Kacper
Urban

Crimson Boys
5 Kacper Urban   Crimson Boys 6 8 1.33

Szymon
Kolasa

Mikstura
6 Szymon Kolasa   Mikstura 5 7 1.40

Piotr
Zieliński

Crimson Boys
7 Piotr Zieliński   Crimson Boys 8 7 0.88

Ivan
Vovk

FC Vikersonn
8 Ivan Vovk   FC Vikersonn 8 7 0.88

Konrad
Kulesza

Ciamajdy
9 Konrad Kulesza   Ciamajdy 6 6 1.00

Damian
Borowski

Bad Boys
10 Damian Borowski   Bad Boys 6 6 1.00

Patryk
Abbassi

After Wola
11 Patryk Abbassi   After Wola 6 6 1.00

Kamil
Pietrzykowski

Więcej Sprzętu niż Talentu
12 Kamil Pietrzykowski   Więcej Sprzętu niż Talentu 7 5 0.71

Krzysztof
Krzewiński

Bad Boys
13 Krzysztof Krzewiński   Bad Boys 5 5 1.00

Łukasz
Krysiak

Więcej Sprzętu niż Talentu
14 Łukasz Krysiak   Więcej Sprzętu niż Talentu 7 5 0.71

Piotr
Stefaniak

Mikstura
15 Piotr Stefaniak   Mikstura 6 5 0.83

Dawid
Lewandowski

Bad Boys
16 Dawid Lewandowski   Bad Boys 4 5 1.25

Yevhenii
Kyrii

FC Vikersonn
17 Yevhenii Kyrii   FC Vikersonn 7 5 0.71

Kacper
Włodarczyk

After Wola
18 Kacper Włodarczyk   After Wola 4 5 1.25

Witold
Trochonowicz

Wiecznie Drudzy
19 Witold Trochonowicz   Wiecznie Drudzy 7 5 0.71

Mateusz
Jochemski

Mikstura
20 Mateusz Jochemski   Mikstura 8 4 0.50

Jakub
Kieczka

KS Iglica Warszawa
21 Jakub Kieczka   KS Iglica Warszawa 7 4 0.57

Slawik
Tuymkiw

FC Vikersonn
22 Slawik Tuymkiw   FC Vikersonn 6 4 0.67

Amadeusz
Obzejta

FC Kanonierzy
23 Amadeusz Obzejta   FC Kanonierzy 4 4 1.00

Konrad
Kuch

Wiecznie Drudzy
24 Konrad Kuch   Wiecznie Drudzy 5 4 0.80

Karol
Kalicki

Bad Boys
25 Karol Kalicki   Bad Boys 3 4 1.33

Bartek
Matuszkiewicz

After Wola
26 Bartek Matuszkiewicz   After Wola 8 4 0.50

Adam
Domidowicz

FC Kanonierzy
27 Adam Domidowicz   FC Kanonierzy 4 4 1.00

Krystian
Sobierajski

KS Iglica Warszawa
28 Krystian Sobierajski   KS Iglica Warszawa 7 4 0.57

Patryk
Cyranowski

KS Iglica Warszawa
29 Patryk Cyranowski   KS Iglica Warszawa 4 3 0.75

Kacper
Zielaskiewicz

After Wola
30 Kacper Zielaskiewicz   After Wola 4 3 0.75
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama