USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Najlepszy asystent : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Piotr
Gipsiak

Złączeni
1 Piotr Gipsiak   Złączeni 11 14 1.27

Łukasz
Wasiak

Złączeni
2 Łukasz Wasiak   Złączeni 10 13 1.30

Piotr
Jankowski

Borowiki
3 Piotr Jankowski   Borowiki 8 12 1.50

Maciej
Ciołek

KS Centrum
4 Maciej Ciołek   KS Centrum 11 9 0.82

Maksym
Marchenko

FC Torpedo
5 Maksym Marchenko   FC Torpedo 11 9 0.82

Oleksandr
Tovchyha

FC Torpedo
6 Oleksandr Tovchyha   FC Torpedo 10 8 0.80

Gustaw
Kowalski

KS Centrum
7 Gustaw Kowalski   KS Centrum 9 8 0.89

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
8 Kyrylo Kud   FC Torpedo 9 8 0.89

Hemra
Gurbanov

Red Rebels
9 Hemra Gurbanov   Red Rebels 5 7 1.40

Bartłomiej
Podobas

FC Melange
10 Bartłomiej Podobas   FC Melange 10 7 0.70

Kamil
Pietrzykowski

FC Melange
11 Kamil Pietrzykowski   FC Melange 10 7 0.70

Azamat
Bazarov

Red Rebels
12 Azamat Bazarov   Red Rebels 10 6 0.60

Filip
Senski

KS Lipinki Łużyckie
13 Filip Senski   KS Lipinki Łużyckie 7 6 0.86

Dominik
Kostrzewa

Złączeni
14 Dominik Kostrzewa   Złączeni 9 6 0.67

Kamil
Marciniak

FC Melange
15 Kamil Marciniak   FC Melange 8 6 0.75

Michał
Mazurak

KS Lipinki Łużyckie
16 Michał Mazurak   KS Lipinki Łużyckie 10 6 0.60

Adrian
Siara

Złączeni
17 Adrian Siara   Złączeni 5 5 1.00

Oleh
Ilnytskyi

FC Torpedo
18 Oleh Ilnytskyi   FC Torpedo 11 5 0.45

Michał
Olejnik

Złączeni
19 Michał Olejnik   Złączeni 8 5 0.62

Kamil
Tomala

KS Centrum
20 Kamil Tomala   KS Centrum 10 5 0.50

Anton
Liashuk

Broke Boys
21 Anton Liashuk   Broke Boys 10 5 0.50

Siarhei
Zdanovich

FC Torpedo
22 Siarhei Zdanovich   FC Torpedo 11 5 0.45

Dawid
Bilski

Borowiki
23 Dawid Bilski   Borowiki 10 5 0.50

Rahim
Kulliyev

Red Rebels
24 Rahim Kulliyev   Red Rebels 9 5 0.56

Paweł
Kowalczyk

FC Wombaty
25 Paweł Kowalczyk   FC Wombaty 6 4 0.67

Kuba
Rogulski

KS Centrum
26 Kuba Rogulski   KS Centrum 8 4 0.50

Dorian
Kwieciński

Joga Bonito
27 Dorian Kwieciński   Joga Bonito 10 4 0.40

Władysław
Nazaruk

Broke Boys
28 Władysław Nazaruk   Broke Boys 11 4 0.36

Stanisław
Wojda

KS Centrum
29 Stanisław Wojda   KS Centrum 10 4 0.40

Bartosz
Jakubiel

FC Melange
30 Bartosz Jakubiel   FC Melange 11 4 0.36
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 11 18 5 3
5   ALPAN 11 15 5 6
7   FC Kebavita 11 10 3 7
3   FC Otamany 11 25 8 2
6   In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 6
9   Explo Team 11 8 2 7
2   Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1
8   Esportivo Varsovia 11 9 3 8
10   Warsaw Bandziors 11 4 1 9
1   EXC Mobile Ochota 11 29 9 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama