USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Najlepszy strzelec : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Piotr
Gipsiak

Złączeni
1. Piotr Gipsiak   Złączeni 11 33 3.00

Azamat
Bazarov

Red Rebels
2. Azamat Bazarov   Red Rebels 10 24 2.40

Łukasz
Słowik

FC Melange
3. Łukasz Słowik   FC Melange 11 18 1.64

Oleh
Ilnytskyi

FC Torpedo
4. Oleh Ilnytskyi   FC Torpedo 11 13 1.18

Piotr
Jankowski

Borowiki
5. Piotr Jankowski   Borowiki 8 11 1.38

Oleksandr
Tovchyha

FC Torpedo
6. Oleksandr Tovchyha   FC Torpedo 10 10 1.00

Anton
Liashuk

Broke Boys
7. Anton Liashuk   Broke Boys 10 10 1.00

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
8. Kyrylo Kud   FC Torpedo 9 9 1.00

Maciej
Ciołek

KS Centrum
9. Maciej Ciołek   KS Centrum 11 9 0.82

Dawid
Bilski

Borowiki
10. Dawid Bilski   Borowiki 10 8 0.80

Kacper
Morus

KS Centrum
11. Kacper Morus   KS Centrum 7 8 1.14

Adrian
Siara

Złączeni
12. Adrian Siara   Złączeni 5 8 1.60

Maksym
Marchenko

FC Torpedo
13. Maksym Marchenko   FC Torpedo 11 8 0.73

Mikhail
Velko

Broke Boys
14. Mikhail Velko   Broke Boys 3 8 2.67

Dominik
Kostrzewa

Złączeni
15. Dominik Kostrzewa   Złączeni 9 8 0.89

Mateusz
Hnatio

Joga Bonito
16. Mateusz Hnatio   Joga Bonito 9 8 0.89

Tarik
Muslu

Broke Boys
17. Tarik Muslu   Broke Boys 8 8 1.00

Wiktor
Ciołek

KS Centrum
18. Wiktor Ciołek   KS Centrum 3 8 2.67

Maciej
Stąporek

FC Wombaty
19. Maciej Stąporek   FC Wombaty 10 7 0.70

Łukasz
Wasiak

Złączeni
20. Łukasz Wasiak   Złączeni 10 7 0.70

Dorian
Kwieciński

Joga Bonito
21. Dorian Kwieciński   Joga Bonito 10 7 0.70

Roman
Zelinskyi

FC Torpedo
22. Roman Zelinskyi   FC Torpedo 10 7 0.70

Filip
Senski

KS Lipinki Łużyckie
23. Filip Senski   KS Lipinki Łużyckie 7 7 1.00

Gustaw
Kowalski

KS Centrum
24. Gustaw Kowalski   KS Centrum 9 7 0.78

Vladyslav
Serheiev

FC Torpedo
25. Vladyslav Serheiev   FC Torpedo 3 6 2.00

Jakub
Czerski

KS Lipinki Łużyckie
26. Jakub Czerski   KS Lipinki Łużyckie 8 6 0.75

Hemra
Gurbanov

Red Rebels
27. Hemra Gurbanov   Red Rebels 5 6 1.20

Kamil
Marciniak

FC Melange
28. Kamil Marciniak   FC Melange 8 6 0.75

Aleksandr
Anishchenkov

Borowiki
29. Aleksandr Anishchenkov   Borowiki 9 6 0.67

Nazar
Yavoriv

Broke Boys
30. Nazar Yavoriv   Broke Boys 2 6 3.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 11 18 5 3
5   ALPAN 11 15 5 6
7   FC Kebavita 11 10 3 7
3   FC Otamany 11 25 8 2
6   In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 6
9   Explo Team 11 8 2 7
2   Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1
8   Esportivo Varsovia 11 9 3 8
10   Warsaw Bandziors 11 4 1 9
1   EXC Mobile Ochota 11 29 9 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama