USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Super Star : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Stanisław
Wojda

KS Centrum
1 Stanisław Wojda   KS Centrum 8 3 8

Piotr
Bąkowski

KS Centrum
2 Piotr Bąkowski   KS Centrum 5 3 8

Mateusz
Hnatio

Joga Bonito
3 Mateusz Hnatio   Joga Bonito 7 3 8

Merdan
Rahmedov

Red Rebels
4 Merdan Rahmedov   Red Rebels 7 3 8

Bartosz
Jakubiel

FC Melange
5 Bartosz Jakubiel   FC Melange 8 3 7

Leon
Górecki

FC Wombaty
6 Leon Górecki   FC Wombaty 6 5 7

Maksym
Marchenko

FC Torpedo
7 Maksym Marchenko   FC Torpedo 8 3 7

Krzysztof
Milczarek

Złączeni
8 Krzysztof Milczarek   Złączeni 7 2 6

Filip
Senski

KS Lipinki Łużyckie
9 Filip Senski   KS Lipinki Łużyckie 6 2 6

Piotr
Gipsiak

Złączeni
10 Piotr Gipsiak   Złączeni 8 3 6

Artem
Bogatikov

FC Torpedo
11 Artem Bogatikov   FC Torpedo 7 2 5

Azamat
Bazarov

Red Rebels
12 Azamat Bazarov   Red Rebels 8 3 5

Łukasz
Słowik

FC Melange
13 Łukasz Słowik   FC Melange 8 2 4

Oleksandr
Tovchyha

FC Torpedo
14 Oleksandr Tovchyha   FC Torpedo 8 2 4

Piotr
Jankowski

Borowiki
15 Piotr Jankowski   Borowiki 6 2 4

Kamil
Marciniak

FC Melange
16 Kamil Marciniak   FC Melange 8 2 4

Hemra
Gurbanov

Red Rebels
17 Hemra Gurbanov   Red Rebels 4 2 4

Roman
Lifantiy

KS Lipinki Łużyckie
18 Roman Lifantiy   KS Lipinki Łużyckie 3 1 3

Sebastian
Kluczek

Joga Bonito
19 Sebastian Kluczek   Joga Bonito 1 1 3

Tomasz
Kałun

FC Melange
20 Tomasz Kałun   FC Melange 6 1 3

Łukasz
Wasiak

Złączeni
21 Łukasz Wasiak   Złączeni 7 1 3

Daniel
Kaczmarek

Borowiki
22 Daniel Kaczmarek   Borowiki 8 1 3

Mateusz
Laskowski

Złączeni
23 Mateusz Laskowski   Złączeni 3 1 3

Mateusz
Kucharczyk

KS Lipinki Łużyckie
24 Mateusz Kucharczyk   KS Lipinki Łużyckie 5 1 3

Aleksandr
Anishchenkov

Borowiki
25 Aleksandr Anishchenkov   Borowiki 6 1 3

Adrian
Siara

Złączeni
26 Adrian Siara   Złączeni 5 1 3

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
27 Kyrylo Kud   FC Torpedo 7 1 3

Anton
Liashuk

Broke Boys
28 Anton Liashuk   Broke Boys 7 2 3

Kamil
Sawoń

KS Lipinki Łużyckie
29 Kamil Sawoń   KS Lipinki Łużyckie 5 1 3

Bohdan
Parkolap

Broke Boys
30 Bohdan Parkolap   Broke Boys 7 2 2
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama