USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 4 Liga
Najlepszy zawodnik : 4 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Punkty

Hubert Szalski

Laga Warszawa
1 Hubert Szalski   Laga Warszawa 16 7 2 27 (11) 9 (2) 61

16

7

2

27(11)

9(2)

Konrad Adamczyk

FC Dziki z Lasu
2 Konrad Adamczyk   FC Dziki z Lasu 14 6 1 25 (9) 10 (1) 56

14

6

1

25(9)

10(1)

Michał Piątkowski

Oldboys Derby
3 Michał Piątkowski   Oldboys Derby 16 4 1 21 (9) 7 (4) 49

16

4

1

21(9)

7(4)

Tomasz Hubner

Husaria Mokotów II
4 Tomasz Hubner   Husaria Mokotów II 14 2 0 13 (5) 8 (3) 37

14

2

0

13(5)

8(3)

Paweł Tamowski

BJM Development
5 Paweł Tamowski   BJM Development 13 5 1 10 (5) 6 (5) 35

13

5

1

10(5)

6(5)

Filip Odoliński

BJM Development
6 Filip Odoliński   BJM Development 12 2 0 13 (5) 6 (5) 33

12

2

0

13(5)

6(5)

Szymon Dudzik

Laga Warszawa
7 Szymon Dudzik   Laga Warszawa 12 2 1 8 (3) 9 (2) 32

12

2

1

8(3)

9(2)

Arkadiusz Urmanowski

Husaria Mokotów II
8 Arkadiusz Urmanowski   Husaria Mokotów II 15 1 1 6 (2) 8 (3) 31

15

1

1

6(2)

8(3)

Michał Janowicz

FC Dziki z Lasu
9 Michał Janowicz   FC Dziki z Lasu 15 0 0 6 (2) 10 (1) 31

15

0

0

6(2)

10(1)

Łukasz Kulesza

Pantera
10 Łukasz Kulesza   Pantera 16 1 1 9 (5) 3 (8) 30

16

1

1

9(5)

3(8)

Antoni Duda

Laga Warszawa
11 Antoni Duda   Laga Warszawa 15 1 0 3 (1) 9 (2) 28

15

1

0

3(1)

9(2)

Patryk Borowski

Husaria Mokotów II
12 Patryk Borowski   Husaria Mokotów II 15 4 0 1 (1) 8 (3) 28

15

4

0

1(1)

8(3)

Karol Bienias

FC Dziki z Lasu
13 Karol Bienias   FC Dziki z Lasu 6 2 0 9 (3) 10 (1) 27

6

2

0

9(3)

10(1)

Marcin Wiktoruk

Oldboys Derby
14 Marcin Wiktoruk   Oldboys Derby 13 0 0 6 (3) 7 (4) 26

13

0

0

6(3)

7(4)

Yaroslav Smolin

FC Shadows
15 Yaroslav Smolin   FC Shadows 8 2 1 10 (4) 5 (6) 26

8

2

1

10(4)

5(6)

Krzysztof Mamla

Husaria Mokotów II
16 Krzysztof Mamla   Husaria Mokotów II 8 2 0 7 (3) 8 (3) 25

8

2

0

7(3)

8(3)

Jacek Pryjomski

Oldboys Derby
17 Jacek Pryjomski   Oldboys Derby 14 2 1 1 (1) 7 (4) 25

14

2

1

1(1)

7(4)

Kamil Paszek

FC Popalone Styki
18 Kamil Paszek   FC Popalone Styki 12 3 1 5 (3) 4 (7) 25

12

3

1

5(3)

4(7)

Krzysztof Grabowski

FC Popalone Styki
19 Krzysztof Grabowski   FC Popalone Styki 13 2 0 6 (2) 4 (7) 25

13

2

0

6(2)

4(7)

Maciej Biliński

FC Dziki z Lasu
20 Maciej Biliński   FC Dziki z Lasu 13 0 0 2 (1) 10 (1) 25

13

0

0

2(1)

10(1)

Andrzej Rykalov

FC Shadows
21 Andrzej Rykalov   FC Shadows 16 1 0 2 (2) 5 (6) 24

16

1

0

2(2)

5(6)

Oleksandr Fedosiuk

CompatibL
22 Oleksandr Fedosiuk   CompatibL 14 0 0 7 (5) 2 (9) 23

14

0

0

7(5)

2(9)

Jacek Fijałek

CompatibL
23 Jacek Fijałek   CompatibL 15 0 0 6 (5) 2 (9) 23

15

0

0

6(5)

2(9)

Łukasz Gołębiowski

Husaria Mokotów II
24 Łukasz Gołębiowski   Husaria Mokotów II 6 2 0 7 (3) 8 (3) 23

6

2

0

7(3)

8(3)

Miłosz Suchta

Oldboys Derby
25 Miłosz Suchta   Oldboys Derby 10 1 0 5 (2) 7 (4) 23

10

1

0

5(2)

7(4)

Paweł Janiszewski

Pantera
26 Paweł Janiszewski   Pantera 14 2 0 3 (2) 3 (8) 22

14

2

0

3(2)

3(8)

Patryk Siczek

BJM Development
27 Patryk Siczek   BJM Development 14 0 0 2 (1) 6 (5) 22

14

0

0

2(1)

6(5)

Artur Kustov

CompatibL
28 Artur Kustov   CompatibL 13 2 1 3 (1) 2 (9) 21

13

2

1

3(1)

2(9)

Michał Kurowski

Oldboys Derby
29 Michał Kurowski   Oldboys Derby 10 1 0 3 (1) 7 (4) 21

10

1

0

3(1)

7(4)

Olivier Aleksander

BJM Development
30 Olivier Aleksander   BJM Development 10 1 0 4 (2) 6 (5) 21

10

1

0

4(2)

6(5)

Kajetan Jasiński

FC Dziki z Lasu
31 Kajetan Jasiński   FC Dziki z Lasu 6 1 1 3 (1) 10 (1) 21

6

1

1

3(1)

10(1)

Antoni Zieliński

FC Popalone Styki
32 Antoni Zieliński   FC Popalone Styki 14 0 0 2 (2) 4 (7) 20

14

0

0

2(2)

4(7)

Oleg Golubovsky

CompatibL
33 Oleg Golubovsky   CompatibL 12 1 0 3 (1) 2 (9) 18

12

1

0

3(1)

2(9)

Jan Hućko

FC Kryształ Targówek II
34 Jan Hućko   FC Kryształ Targówek II 8 1 0 8 (4) 1 (10) 18

8

1

0

8(4)

1(10)

Andrey Ivanov

CompatibL
35 Andrey Ivanov   CompatibL 14 0 0 1 (1) 2 (9) 17

14

0

0

1(1)

2(9)

Gracjan Kowalewski

BJM Development
36 Gracjan Kowalewski   BJM Development 9 0 0 2 (1) 6 (5) 17

9

0

0

2(1)

6(5)

Bakyt Nurmatov

FC Shadows
37 Bakyt Nurmatov   FC Shadows 9 0 0 3 (1) 5 (6) 17

9

0

0

3(1)

5(6)

Tomasz Kociszewski

FC Popalone Styki
38 Tomasz Kociszewski   FC Popalone Styki 9 0 0 3 (1) 4 (7) 16

9

0

0

3(1)

4(7)

Volodymyr Bevziuk

FC Shadows
39 Volodymyr Bevziuk   FC Shadows 9 0 0 2 (2) 5 (6) 16

9

0

0

2(2)

5(6)

Daniel Kielak

Laga Warszawa
40 Daniel Kielak   Laga Warszawa 5 0 0 1 (1) 9 (2) 15

5

0

0

1(1)

9(2)

Bohdan Odnokoz

FC Shadows
41 Bohdan Odnokoz   FC Shadows 8 1 0 1 (1) 5 (6) 15

8

1

0

1(1)

5(6)

Michał Kaczyński

Pantera
42 Michał Kaczyński   Pantera 8 0 0 4 (2) 3 (8) 15

8

0

0

4(2)

3(8)

Nikodem Łęczycki

FC Kryształ Targówek II
43 Nikodem Łęczycki   FC Kryształ Targówek II 7 2 0 5 (3) 1 (10) 15

7

2

0

5(3)

1(10)

Paweł Malec

FC Popalone Styki
44 Paweł Malec   FC Popalone Styki 4 2 0 4 (2) 4 (7) 14

4

2

0

4(2)

4(7)

Filip Targowski

FC Popalone Styki
45 Filip Targowski   FC Popalone Styki 7 0 0 3 (1) 4 (7) 14

7

0

0

3(1)

4(7)

Artem Bogatikov

FC Shadows
46 Artem Bogatikov   FC Shadows 8 0 0 1 (1) 5 (6) 14

8

0

0

1(1)

5(6)

Vladyslav Rakhmail

FC Shadows
47 Vladyslav Rakhmail   FC Shadows 3 2 1 3 (1) 5 (6) 14

3

2

1

3(1)

5(6)

Mateusz Kostylew

FC Popalone Styki
48 Mateusz Kostylew   FC Popalone Styki 7 0 0 2 (1) 4 (7) 13

7

0

0

2(1)

4(7)

Bartłomiej Fabisiak

Pantera
49 Bartłomiej Fabisiak   Pantera 8 0 0 2 (2) 3 (8) 13

8

0

0

2(2)

3(8)

Daniel Sobotka

Pantera
50 Daniel Sobotka   Pantera 6 1 0 3 (3) 3 (8) 13

6

1

0

3(3)

3(8)

Nikita Ivanov

FC Shadows
51 Nikita Ivanov   FC Shadows 5 0 0 3 (1) 5 (6) 13

5

0

0

3(1)

5(6)

Piotr Jarmakowski

BJM Development
52 Piotr Jarmakowski   BJM Development 5 0 0 1 (1) 6 (5) 12

5

0

0

1(1)

6(5)

Michał Zdanowski

Pantera
53 Michał Zdanowski   Pantera 8 0 0 1 (1) 3 (8) 12

8

0

0

1(1)

3(8)

Kornel Popow

FC Popalone Styki
54 Kornel Popow   FC Popalone Styki 7 0 0 1 (1) 4 (7) 12

7

0

0

1(1)

4(7)

Sebastian Ignacak

Husaria Mokotów II
55 Sebastian Ignacak   Husaria Mokotów II 2 0 0 2 (2) 8 (3) 12

2

0

0

2(2)

8(3)

Mikołaj Zawistowski

BJM Development
56 Mikołaj Zawistowski   BJM Development 2 1 0 3 (1) 6 (5) 12

2

1

0

3(1)

6(5)

Paweł Popow

FC Popalone Styki
57 Paweł Popow   FC Popalone Styki 6 0 0 1 (1) 4 (7) 11

6

0

0

1(1)

4(7)

Jakub Zubkowicz

FC Kryształ Targówek II
58 Jakub Zubkowicz   FC Kryształ Targówek II 7 1 0 1 (1) 1 (10) 10

7

1

0

1(1)

1(10)

Zurabi Saginagze

FC Shadows
59 Zurabi Saginagze   FC Shadows 1 1 0 3 (1) 5 (6) 10

1

1

0

3(1)

5(6)

Yevhen Mushnin

FC Shadows
60 Yevhen Mushnin   FC Shadows 1 0 0 3 (1) 5 (6) 9

1

0

0

3(1)

5(6)

Marat Gus

FC Shadows
61 Marat Gus   FC Shadows 2 1 0 1 (1) 5 (6) 9

2

1

0

1(1)

5(6)

Lucjan Baran

FC Popalone Styki
62 Lucjan Baran   FC Popalone Styki 3 0 0 1 (1) 4 (7) 8

3

0

0

1(1)

4(7)

Jakub Wojtaszek

FC Kryształ Targówek II
63 Jakub Wojtaszek   FC Kryształ Targówek II 4 0 0 3 (3) 1 (10) 8

4

0

0

3(3)

1(10)

Artur Janicki

FC Kryształ Targówek II
64 Artur Janicki   FC Kryształ Targówek II 4 0 0 1 (1) 1 (10) 6

4

0

0

1(1)

1(10)

Leonid Isayenia

CompatibL
65 Leonid Isayenia   CompatibL 2 0 0 1 (1) 2 (9) 5

2

0

0

1(1)

2(9)

Aleksandr Ivanov

CompatibL
66 Aleksandr Ivanov   CompatibL 2 0 0 1 (1) 2 (9) 5

2

0

0

1(1)

2(9)

Jakub Komendołowicz

Pantera
67 Jakub Komendołowicz   Pantera 1 0 0 1 (1) 3 (8) 5

1

0

0

1(1)

3(8)

Adrian Swatowski

FC Kryształ Targówek II
68 Adrian Swatowski   FC Kryształ Targówek II 2 0 0 1 (1) 1 (10) 4

2

0

0

1(1)

1(10)

Patryk Kamola

FC Kryształ Targówek II
69 Patryk Kamola   FC Kryształ Targówek II 1 0 0 1 (1) 1 (10) 3

1

0

0

1(1)

1(10)
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   FC Otamany 16 32 10 4
8   Explo Team 16 14 4 10
10   Warsaw Bandziors 16 8 2 12
5   TUR Ochota 16 21 6 7
4   ALPAN 16 27 9 7
7   FC Kebavita 16 16 5 10
6   In Plus & Pojemna Halina 16 18 6 8
9   Esportivo Varsovia 16 9 3 13
2   EXC Mobile Ochota 16 42 13 0
1   Gladiatorzy Eternis 16 43 14 1
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama