USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 14 Liga
Najlepszy asystent : 14 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Hierman
Rutkouski

LeoDream
1 Hierman Rutkouski   LeoDream 2 6 3.00

Jakub
Dzieciątko

FC Cały Czas Bomba
2 Jakub Dzieciątko   FC Cały Czas Bomba 2 4 2.00

Maxim
Savoska

LeoDream
3 Maxim Savoska   LeoDream 2 4 2.00

Bartłomiej
Trębacz

Boiskowy Folklor
4 Bartłomiej Trębacz   Boiskowy Folklor 1 3 3.00

Krystian
Miszkurka

KS Partyzant Włochy
5 Krystian Miszkurka   KS Partyzant Włochy 2 2 1.00

Ivan
Tsimashkou

LeoDream
6 Ivan Tsimashkou   LeoDream 1 2 2.00

Jan
Dudziński

Santiago Remberteu
7 Jan Dudziński   Santiago Remberteu 2 2 1.00

Marcin
Bonio

FFK OldBoys II
8 Marcin Bonio   FFK OldBoys II 2 2 1.00

Kacper
Chimczuk

FC Cały Czas Bomba
9 Kacper Chimczuk   FC Cały Czas Bomba 2 2 1.00

Siarhiej
Mikałajenka

LeoDream
10 Siarhiej Mikałajenka   LeoDream 1 2 2.00

Zmicer
Chyruk

LeoDream
11 Zmicer Chyruk   LeoDream 2 2 1.00

Fryderyk
Solarz

KS Partyzant Włochy
12 Fryderyk Solarz   KS Partyzant Włochy 1 1 1.00

Arkadiusz
Grochowski

Santiago Remberteu
13 Arkadiusz Grochowski   Santiago Remberteu 2 1 0.50

Vital
Alizarovich

LeoDream
14 Vital Alizarovich   LeoDream 2 1 0.50

Wiktor
Wieczorek

FC Cały Czas Bomba
15 Wiktor Wieczorek   FC Cały Czas Bomba 2 1 0.50

Bartosz
Chamera

Santiago Remberteu
16 Bartosz Chamera   Santiago Remberteu 2 1 0.50

Ariel
Kucharski

Boiskowy Folklor
17 Ariel Kucharski   Boiskowy Folklor 1 1 1.00

Olek
Markowski

KS Partyzant Włochy
18 Olek Markowski   KS Partyzant Włochy 2 1 0.50

Heorhi
Huseu

LeoDream
19 Heorhi Huseu   LeoDream 1 1 1.00

Doman
Domański

FFK OldBoys II
20 Doman Domański   FFK OldBoys II 1 1 1.00

Jakub
Wierzejski

Boiskowy Folklor
21 Jakub Wierzejski   Boiskowy Folklor 2 1 0.50

Maksim
Tarasievich

LeoDream
22 Maksim Tarasievich   LeoDream 1 1 1.00

Darek
Filipek

FFK OldBoys II
23 Darek Filipek   FFK OldBoys II 1 1 1.00

Kacper
Lewicki

FC Cały Czas Bomba
24 Kacper Lewicki   FC Cały Czas Bomba 2 1 0.50

Paweł
Kwiatkowski

FFK OldBoys II
25 Paweł Kwiatkowski   FFK OldBoys II 2 1 0.50

Kacper
Pyżalski

FC Cały Czas Bomba
26 Kacper Pyżalski   FC Cały Czas Bomba 1 1 1.00

Paweł
Rogalski

FFK OldBoys II
27 Paweł Rogalski   FFK OldBoys II 2 1 0.50

Michał
Urban

FC Cały Czas Bomba
28 Michał Urban   FC Cały Czas Bomba 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 11 18 5 3
5   ALPAN 11 15 5 6
7   FC Kebavita 11 10 3 7
3   FC Otamany 11 25 8 2
6   In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 6
9   Explo Team 11 8 2 7
2   Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1
8   Esportivo Varsovia 11 9 3 8
10   Warsaw Bandziors 11 4 1 9
1   EXC Mobile Ochota 11 29 9 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama