MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Tabela : 11 Liga
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
9 Pogromcy Poprzeczek 14 12 4 0 10 50 108 -58
P
2022-05-15 16:30
Green Team 4 : 2 Pogromcy Poprzeczek
P
2022-05-08 13:30
Kometa Warszawa 18 : 3 Pogromcy Poprzeczek
P
2022-05-03 18:30
Pogromcy Poprzeczek 3 : 5 Old Boys Derby III
W
2022-04-24 08:30
Pogromcy Poprzeczek 11 : 7 Vistula Varsovia
P
2022-04-10 09:30
Pogromcy Poprzeczek 2 : 5 FC Torpedo
2022-05-22 08:30
Dynamo Wołomin - Pogromcy Poprzeczek
Arena Picassa
8 Orły Zabraniecka 14 12 5 0 9 52 77 -25
P
2022-05-15 15:30
Orły Zabraniecka 0 : 3 Kometa Warszawa
W
2022-05-08 19:30
Orły Zabraniecka 5 : 1 Vistula Varsovia
P
2022-05-03 19:00
Piwo Po Meczu FC 10 : 3 Orły Zabraniecka
P
2022-04-24 13:30
FC Torpedo 3 : 0 Orły Zabraniecka
P
2022-04-10 17:30
Old Boys Derby III 9 : 5 Orły Zabraniecka
2022-05-22 14:30
FC Vikersonn - Orły Zabraniecka
Arena Grenady
7 Green Team 14 13 4 1 9 58 76 -18
W
2022-05-15 16:30
Green Team 4 : 2 Pogromcy Poprzeczek
P
2022-05-08 18:00
Green Team 5 : 6 FC Vikersonn
P
2022-05-03 20:00
Vistula Varsovia 6 : 5 Green Team
W
2022-04-24 19:30
Old Boys Derby III 7 : 9 Green Team
P
2022-04-10 19:30
Dynamo Wołomin 4 : 2 Green Team
2022-05-22 19:30
Kometa Warszawa - Green Team
Arena Grenady
3 FC Vikersonn 14 24 8 0 6 88 85 3
W
2022-05-15 08:30
FC Torpedo 5 : 7 FC Vikersonn
W
2022-05-08 18:00
Green Team 5 : 6 FC Vikersonn
P
2022-05-03 12:30
FC Vikersonn 5 : 17 Kometa Warszawa
P
2022-04-24 12:30
FC Vikersonn 4 : 5 Piwo Po Meczu FC
W
2022-04-10 11:30
FC Vikersonn 7 : 1 Vistula Varsovia
2022-05-22 14:30
Orły Zabraniecka - FC Vikersonn
Arena Grenady
10 Vistula Varsovia 14 10 3 1 10 55 106 -51
P
2022-05-15 18:30
Old Boys Derby III 9 : 5 Vistula Varsovia
P
2022-05-08 19:30
Orły Zabraniecka 5 : 1 Vistula Varsovia
W
2022-05-03 20:00
Vistula Varsovia 6 : 5 Green Team
P
2022-04-24 08:30
Pogromcy Poprzeczek 11 : 7 Vistula Varsovia
P
2022-04-10 11:30
FC Vikersonn 7 : 1 Vistula Varsovia
2022-05-22 08:30
FC Torpedo - Vistula Varsovia
Arena Picassa
4 Dynamo Wołomin 14 24 7 3 4 70 59 11
R
2022-05-15 09:30
Dynamo Wołomin 4 : 4 Piwo Po Meczu FC
W
2022-05-08 17:30
Old Boys Derby III 1 : 10 Dynamo Wołomin
R
2022-05-03 12:30
Dynamo Wołomin 4 : 4 FC Torpedo
P
2022-04-24 20:30
Dynamo Wołomin 4 : 7 Kometa Warszawa
W
2022-04-10 19:30
Dynamo Wołomin 4 : 2 Green Team
2022-05-22 08:30
Pogromcy Poprzeczek - Dynamo Wołomin
Arena Picassa
1 Kometa Warszawa 14 42 14 0 0 176 39 137
W
2022-05-15 15:30
Orły Zabraniecka 0 : 3 Kometa Warszawa
W
2022-05-08 13:30
Kometa Warszawa 18 : 3 Pogromcy Poprzeczek
W
2022-05-03 12:30
FC Vikersonn 5 : 17 Kometa Warszawa
W
2022-04-24 20:30
Dynamo Wołomin 4 : 7 Kometa Warszawa
W
2022-04-10 18:30
Piwo Po Meczu FC 2 : 10 Kometa Warszawa
2022-05-22 19:30
Green Team - Kometa Warszawa
Arena Grenady
5 Piwo Po Meczu FC 14 20 6 2 6 71 81 -10
R
2022-05-15 09:30
Dynamo Wołomin 4 : 4 Piwo Po Meczu FC
W
2022-05-08 18:30
FC Torpedo 5 : 7 Piwo Po Meczu FC
W
2022-05-03 19:00
Piwo Po Meczu FC 10 : 3 Orły Zabraniecka
W
2022-04-24 12:30
FC Vikersonn 4 : 5 Piwo Po Meczu FC
P
2022-04-10 18:30
Piwo Po Meczu FC 2 : 10 Kometa Warszawa
2022-05-22 15:30
Old Boys Derby III - Piwo Po Meczu FC
Arena Picassa
2 FC Torpedo 14 26 8 2 4 91 58 33
P
2022-05-15 08:30
FC Torpedo 5 : 7 FC Vikersonn
P
2022-05-08 18:30
FC Torpedo 5 : 7 Piwo Po Meczu FC
R
2022-05-03 12:30
Dynamo Wołomin 4 : 4 FC Torpedo
W
2022-04-24 13:30
FC Torpedo 3 : 0 Orły Zabraniecka
W
2022-04-10 09:30
Pogromcy Poprzeczek 2 : 5 FC Torpedo
2022-05-22 08:30
Vistula Varsovia - FC Torpedo
Arena Picassa
6 Old Boys Derby III 14 19 6 1 7 76 98 -22
W
2022-05-15 18:30
Old Boys Derby III 9 : 5 Vistula Varsovia
P
2022-05-08 17:30
Old Boys Derby III 1 : 10 Dynamo Wołomin
W
2022-05-03 18:30
Pogromcy Poprzeczek 3 : 5 Old Boys Derby III
P
2022-04-24 19:30
Old Boys Derby III 7 : 9 Green Team
W
2022-04-10 17:30
Old Boys Derby III 9 : 5 Orły Zabraniecka
2022-05-22 15:30
Piwo Po Meczu FC - Old Boys Derby III
Arena Picassa
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy i Partnerzy