USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Super Star : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Daniel
Ziółkowski

Kometa Warszawa
1 Daniel Ziółkowski   Kometa Warszawa 17 8 22

Kacper
Urban

Dynamo Wołomin
2 Kacper Urban   Dynamo Wołomin 17 6 17

Kamil
Pasik

Kometa Warszawa
3 Kamil Pasik   Kometa Warszawa 15 4 12

Mikita
Hanchuk

FC Torpedo
4 Mikita Hanchuk   FC Torpedo 9 4 12

Maciej
Dorsz

Dynamo Wołomin
5 Maciej Dorsz   Dynamo Wołomin 9 5 12

Vadym
Butenko

FC Vikersonn
6 Vadym Butenko   FC Vikersonn 10 5 11

Michał
Kukulski

Piwo Po Meczu FC
7 Michał Kukulski   Piwo Po Meczu FC 12 4 10

Michał
Kurowski

Old Boys Derby III
8 Michał Kurowski   Old Boys Derby III 7 4 10

Michał
Kozak

Piwo Po Meczu FC
9 Michał Kozak   Piwo Po Meczu FC 13 4 9

Mateusz
Wiśniewski

Dynamo Wołomin
10 Mateusz Wiśniewski   Dynamo Wołomin 15 4 8

Krzysztof
Dąbroś

Piwo Po Meczu FC
11 Krzysztof Dąbroś   Piwo Po Meczu FC 10 4 8

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
12 Kyrylo Kud   FC Torpedo 11 3 7

Kamil
Jagsch

Green Team
13 Kamil Jagsch   Green Team 12 3 7

Uladzislau
Nazaruk

FC Torpedo
14 Uladzislau Nazaruk   FC Torpedo 14 2 6

Mateusz
Legacki

Vistula Varsovia
15 Mateusz Legacki   Vistula Varsovia 15 4 6

Sebastian
Ostaszewski

Kometa Warszawa
16 Sebastian Ostaszewski   Kometa Warszawa 16 2 6

Andrii
Kramaraneko

FC Vikersonn
17 Andrii Kramaraneko   FC Vikersonn 5 2 6

Andrii
Baran

FC Torpedo
18 Andrii Baran   FC Torpedo 18 3 6

Piotr
Osiński

Orły Zabraniecka
19 Piotr Osiński   Orły Zabraniecka 3 2 6

Adrian
Kras

Kometa Warszawa
20 Adrian Kras   Kometa Warszawa 17 2 6

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
21 Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 13 3 5

Marcin
Walczak

Green Team
22 Marcin Walczak   Green Team 9 3 5

Karolina
Figiel

Pogromcy Poprzeczek
23 Karolina Figiel   Pogromcy Poprzeczek 9 3 5

Marek
Konopko

Orły Zabraniecka
24 Marek Konopko   Orły Zabraniecka 5 3 5

Mikita
Karohvich

FC Torpedo
25 Mikita Karohvich   FC Torpedo 11 2 5

Jan
Dominiewski

Old Boys Derby III
26 Jan Dominiewski   Old Boys Derby III 15 3 5

Anton
Liashuk

FC Torpedo
27 Anton Liashuk   FC Torpedo 11 2 4

Kamil
Pasieka

Dynamo Wołomin
28 Kamil Pasieka   Dynamo Wołomin 17 3 4

Michał
Getka

Orły Zabraniecka
29 Michał Getka   Orły Zabraniecka 5 2 4

Roman
Kravtsiv

FC Vikersonn
30 Roman Kravtsiv   FC Vikersonn 7 2 4
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 1 3 1 0
2   ALPAN 1 3 1 0
10   AnonyMMous! 1 0 0 1
7   Deportivo la chickeno 1 0 0 1
5   FC Kebavita 1 1 0 0
9   FC Impuls UA 1 0 0 1
4   FC Gorlicka 1 3 1 0
6   In Plus & Pojemna Halina 1 1 0 0
8   Esportivo Varsovia 1 0 0 1
1   EXC Mobile Ochota 1 3 1 0
Social Media
Reklama