USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Strzelcy : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Bartłomiej
Leszczyński

Szereg Homogenizowany
1. Bartłomiej Leszczyński   Szereg Homogenizowany 7 28 4.00

Cem
Ocak

Red Rebels
2. Cem Ocak   Red Rebels 8 21 2.62

Filip
Pacholczak

KTA Wszedło
3. Filip Pacholczak   KTA Wszedło 8 17 2.12

Szymon
Andrusiuk

Green Team
4. Szymon Andrusiuk   Green Team 8 16 2.00

Paweł
Ślązak

Szereg Homogenizowany
5. Paweł Ślązak   Szereg Homogenizowany 7 16 2.29

Ertugrul
Akoglan

Red Rebels
6. Ertugrul Akoglan   Red Rebels 7 16 2.29

Aleksandr
Anishchenkov

Borowiki
7. Aleksandr Anishchenkov   Borowiki 8 14 1.75

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
8. Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 8 14 1.75

Jakub
Augustyniak

Gentleman Warsaw Team
9. Jakub Augustyniak   Gentleman Warsaw Team 7 13 1.86

Daniel
Kowalski

KTA Wszedło
10. Daniel Kowalski   KTA Wszedło 8 13 1.62

Filip
Ptaszek

Szereg Homogenizowany
11. Filip Ptaszek   Szereg Homogenizowany 7 10 1.43

Daniel
Kaczmarek

Borowiki
12. Daniel Kaczmarek   Borowiki 8 9 1.12

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
13. Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 6 8 1.33

Piotr
Ułasiuk

Borowiki
14. Piotr Ułasiuk   Borowiki 8 8 1.00

Daniel
Kurowski

Green Team
15. Daniel Kurowski   Green Team 8 7 0.88

Paweł
Kaniowski

KTA Wszedło
16. Paweł Kaniowski   KTA Wszedło 7 7 1.00

Bartłomiej
Lechowicz

Borowiki
17. Bartłomiej Lechowicz   Borowiki 8 7 0.88

Bartosz
Kujawiński

NieDzielni
18. Bartosz Kujawiński   NieDzielni 8 6 0.75

Michał
Daniluk

Szereg Homogenizowany
19. Michał Daniluk   Szereg Homogenizowany 7 6 0.86

Abdurrahman
Karacabey

Red Rebels
20. Abdurrahman Karacabey   Red Rebels 1 6 6.00

Sławek
Ogorzelski

Old Boys Derby III
21. Sławek Ogorzelski   Old Boys Derby III 6 6 1.00

Adrian
Zaraś

Szereg Homogenizowany
22. Adrian Zaraś   Szereg Homogenizowany 8 6 0.75

Paweł
Domański

Gentleman Warsaw Team
23. Paweł Domański   Gentleman Warsaw Team 5 5 1.00

Mateusz
Legacki

Borowiki
24. Mateusz Legacki   Borowiki 4 5 1.25

Łukasz
Ostrowski

NieDzielni
25. Łukasz Ostrowski   NieDzielni 7 5 0.71

Vepa
Durdy

Red Rebels
26. Vepa Durdy   Red Rebels 6 4 0.67

Marcin
Stachacz

Borowiki
27. Marcin Stachacz   Borowiki 7 4 0.57

Denis
Shevchenko

Borowiki
28. Denis Shevchenko   Borowiki 6 4 0.67

Sebastian
Szeleszczuk

Green Team
29. Sebastian Szeleszczuk   Green Team 8 4 0.50

Rafał
Jagóra

KTA Wszedło
30. Rafał Jagóra   KTA Wszedło 7 4 0.57
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama