USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Strzelcy : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
1. Vitalii Yakovenko   FC Otamany 2 8 4.00

Adrian
Dembiński

Warszawska Ferajna
2. Adrian Dembiński   Warszawska Ferajna 2 7 3.50

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
3. Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 2 6 3.00

Eduard
Vakhidov

FC Almaz
4. Eduard Vakhidov   FC Almaz 1 5 5.00

Patryk
Brzozowski

Warszawska Ferajna
5. Patryk Brzozowski   Warszawska Ferajna 2 4 2.00

Piotr
Żuk

Explo Team
6. Piotr Żuk   Explo Team 1 4 4.00

Michał
Raciborski

Contra
7. Michał Raciborski   Contra 2 4 2.00

Tomasz
Zagórski

Contra
8. Tomasz Zagórski   Contra 1 4 4.00

Mikołaj
Prybiński

Mixamator
9. Mikołaj Prybiński   Mixamator 2 3 1.50

Kuba
Gonciarski

Contra
10. Kuba Gonciarski   Contra 2 3 1.50

Kostiantyn
Didenko

FC Otamany
11. Kostiantyn Didenko   FC Otamany 1 3 3.00

Mikołaj
Chomontowski

Zjednoczona Ochota
12. Mikołaj Chomontowski   Zjednoczona Ochota 2 3 1.50

Jan
Piotrowski

Warsaw Bandziors
13. Jan Piotrowski   Warsaw Bandziors 2 2 1.00

Jurii
Rubashnyi

FC Almaz
14. Jurii Rubashnyi   FC Almaz 2 2 1.00

Mateusz
Karpiński

Mixamator
15. Mateusz Karpiński   Mixamator 2 2 1.00

Ihor
Matsiievskiy

FC Otamany
16. Ihor Matsiievskiy   FC Otamany 2 2 1.00

Jurii
Nievdakh

FC Almaz
17. Jurii Nievdakh   FC Almaz 2 2 1.00

Maciej
Bandurow

Warsaw Bandziors
18. Maciej Bandurow   Warsaw Bandziors 1 2 2.00

Oskar
Górecki

Zjednoczona Ochota
19. Oskar Górecki   Zjednoczona Ochota 1 2 2.00

Vladyslav
Andriutsa

FC Almaz
20. Vladyslav Andriutsa   FC Almaz 1 2 2.00

Jan
Zapolski

Explo Team
21. Jan Zapolski   Explo Team 2 2 1.00

Patryk
Pawłowski

Narodowe Śródmieście
22. Patryk Pawłowski   Narodowe Śródmieście 2 2 1.00

Radosław
Parszewski

Contra
23. Radosław Parszewski   Contra 2 2 1.00

Konrad
Pietrzak

Warszawska Ferajna
24. Konrad Pietrzak   Warszawska Ferajna 2 2 1.00

Damian
Koński

Explo Team
25. Damian Koński   Explo Team 2 2 1.00

Bartosz
Nowodworski

Mixamator
26. Bartosz Nowodworski   Mixamator 1 1 1.00

Łukasz
Wirski

Narodowe Śródmieście
27. Łukasz Wirski   Narodowe Śródmieście 2 1 0.50

Mikołaj
Wysocki

Green Lantern
28. Mikołaj Wysocki   Green Lantern 2 1 0.50

Mateusz
Włudarski

Explo Team
29. Mateusz Włudarski   Explo Team 2 1 0.50

Karol
Kubicki

Narodowe Śródmieście
30. Karol Kubicki   Narodowe Śródmieście 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama