USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 3 Liga
Strzelcy : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Heorhii
Parnitskii

Energia
1. Heorhii Parnitskii   Energia 16 44 2.75

Igor
Petlyak

Energia
2. Igor Petlyak   Energia 17 37 2.18

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
3. Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 18 35 1.94

Łukasz
Słowik

FC Melange
4. Łukasz Słowik   FC Melange 17 35 2.06

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
5. Leon Hendigery   Bonito Warszawa 11 29 2.64

Diego
Deisadze

Bonito Warszawa
6. Diego Deisadze   Bonito Warszawa 11 28 2.55

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
7. Piotr Parol   Old Eagles Koło 15 22 1.47

Mateusz
Socha

Perła WWA
8. Mateusz Socha   Perła WWA 12 21 1.75

Karol
Milej

FC Ballers
9. Karol Milej   FC Ballers 15 19 1.27

Mariano
Konopka

Un Mate Team
10. Mariano Konopka   Un Mate Team 12 17 1.42

Andrii
Plekh

Energia
11. Andrii Plekh   Energia 17 15 0.88

Adam
Domidowicz

FC Kanonierzy
12. Adam Domidowicz   FC Kanonierzy 17 15 0.88

Mateusz
Nejman

FC Kanonierzy
13. Mateusz Nejman   FC Kanonierzy 14 14 1.00

Ivan
Markovych

Ukranian Vikings
14. Ivan Markovych   Ukranian Vikings 14 13 0.93

Yurii
Biliavskiy

Energia
15. Yurii Biliavskiy   Energia 9 13 1.44

Vasyl
Pidluzhnyi

Ukranian Vikings
16. Vasyl Pidluzhnyi   Ukranian Vikings 13 13 1.00

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
17. Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 16 12 0.75

Vadim
Korob

Ukranian Vikings
18. Vadim Korob   Ukranian Vikings 17 12 0.71

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
19. Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 15 11 0.73

Sylwester
Madej

Old Eagles Koło
20. Sylwester Madej   Old Eagles Koło 16 11 0.69

Rafał
Spodar

Fuszerka
21. Rafał Spodar   Fuszerka 13 11 0.85

Artiom
Pastushyk

FC Ballers
22. Artiom Pastushyk   FC Ballers 18 10 0.56

Marcel
Mich

FC Kanonierzy
23. Marcel Mich   FC Kanonierzy 8 10 1.25

Czarek
Petasz

FC Kanonierzy
24. Czarek Petasz   FC Kanonierzy 10 10 1.00

Patryk
Komorowski

Energia
25. Patryk Komorowski   Energia 12 9 0.75

Arsen
Oleksiv

Ukranian Vikings
26. Arsen Oleksiv   Ukranian Vikings 14 9 0.64

Michał
Karaś

FC Ballers
27. Michał Karaś   FC Ballers 14 9 0.64

Oliwier
Tetkowski

Perła WWA
28. Oliwier Tetkowski   Perła WWA 5 9 1.80

Jony
Kraajenbrink

Un Mate Team
29. Jony Kraajenbrink   Un Mate Team 13 8 0.62

Jan
Ojrzyński

FC Ballers
30. Jan Ojrzyński   FC Ballers 13 8 0.62
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 1 3 1 0
2   ALPAN 1 3 1 0
10   AnonyMMous! 1 0 0 1
7   Deportivo la chickeno 1 0 0 1
5   FC Kebavita 1 1 0 0
9   FC Impuls UA 1 0 0 1
4   FC Gorlicka 1 3 1 0
6   In Plus & Pojemna Halina 1 1 0 0
8   Esportivo Varsovia 1 0 0 1
1   EXC Mobile Ochota 1 3 1 0
Social Media
Reklama