MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Strzelcy : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Łukasz
Słowik

FC Melange
1. Łukasz Słowik   FC Melange 13 29 2.23

Heorhii
Parnitskii

Energia
2. Heorhii Parnitskii   Energia 12 25 2.08

Diego
Deisadze

Bonito Warszawa
3. Diego Deisadze   Bonito Warszawa 9 25 2.78

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
4. Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 14 23 1.64

Igor
Petlyak

Energia
5. Igor Petlyak   Energia 13 17 1.31

Mariano
Konopka

Un Mate Team
6. Mariano Konopka   Un Mate Team 10 16 1.60

Karol
Milej

FC Ballers
7. Karol Milej   FC Ballers 11 15 1.36

Adam
Domidowicz

FC Kanonierzy
8. Adam Domidowicz   FC Kanonierzy 14 15 1.07

Yurii
Biliavskiy

Energia
9. Yurii Biliavskiy   Energia 9 13 1.44

Mateusz
Socha

Perła WWA
10. Mateusz Socha   Perła WWA 7 13 1.86

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
11. Leon Hendigery   Bonito Warszawa 6 13 2.17

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
12. Piotr Parol   Old Eagles Koło 11 12 1.09

Vadim
Korob

Ukranian Vikings
13. Vadim Korob   Ukranian Vikings 14 11 0.79

Ivan
Markovych

Ukranian Vikings
14. Ivan Markovych   Ukranian Vikings 11 11 1.00

Andrii
Plekh

Energia
15. Andrii Plekh   Energia 13 10 0.77

Vasyl
Pidluzhnyi

Ukranian Vikings
16. Vasyl Pidluzhnyi   Ukranian Vikings 10 9 0.90

Jony
Kraajenbrink

Un Mate Team
17. Jony Kraajenbrink   Un Mate Team 12 8 0.67

Czarek
Petasz

FC Kanonierzy
18. Czarek Petasz   FC Kanonierzy 7 8 1.14

Aleksander
Goc

Fuszerka
19. Aleksander Goc   Fuszerka 9 7 0.78

Sylwester
Madej

Old Eagles Koło
20. Sylwester Madej   Old Eagles Koło 12 7 0.58

Roman
Mazur

Ukranian Vikings
21. Roman Mazur   Ukranian Vikings 9 7 0.78

Vasyl
Szwec

Ukranian Vikings
22. Vasyl Szwec   Ukranian Vikings 6 6 1.00

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
23. Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 11 6 0.55

Mateusz
Nejman

FC Kanonierzy
24. Mateusz Nejman   FC Kanonierzy 10 6 0.60

Szymon
Owczarek

Fuszerka
25. Szymon Owczarek   Fuszerka 7 6 0.86

Artiom
Pastushyk

FC Ballers
26. Artiom Pastushyk   FC Ballers 14 6 0.43

Rafał
Spodar

Fuszerka
27. Rafał Spodar   Fuszerka 9 6 0.67

Guillermo
Gerpe

Un Mate Team
28. Guillermo Gerpe   Un Mate Team 14 6 0.43

Kamil
Kapczyński

FC Melange
29. Kamil Kapczyński   FC Melange 11 6 0.55

Patryk
Komorowski

Energia
30. Patryk Komorowski   Energia 9 6 0.67
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 14 25 8 5
9   Mixamator 14 7 2 11
6   AnonyMMous! 14 19 6 7
4   East Wind 14 25 8 5
5   FC Kebavita 14 21 6 5
10   Narodowe Śródmieście 14 3 1 13
8   Contra 14 15 5 9
7   FC Impuls UA 14 17 5 7
1   FC Gorlicka 14 37 12 1
2   In Plus & Pojemna Halina 14 35 11 1
Social Media
Reklama