USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 2 Liga
Strzelcy : 2 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Oskar
Górecki

Zjednoczona Ochota
1. Oskar Górecki   Zjednoczona Ochota 15 42 2.80

Szymon
Maruszewski

FC Górka
2. Szymon Maruszewski   FC Górka 16 34 2.12

Damian
Rudy

Eternis
3. Damian Rudy   Eternis 13 31 2.38

Maciek
Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
4. Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 16 22 1.38

Łukasz
Kulesza

Gracze Gorszego Sortu
5. Łukasz Kulesza   Gracze Gorszego Sortu 7 21 3.00

Krystian
Kołodziejski

Zjednoczona Ochota
6. Krystian Kołodziejski   Zjednoczona Ochota 15 18 1.20

Tomasz
Czerniawski

Orzeły Stolicy
7. Tomasz Czerniawski   Orzeły Stolicy 18 18 1.00

Patryk
Brzozowski

Warszawska Ferajna
8. Patryk Brzozowski   Warszawska Ferajna 9 18 2.00

Igor
Petlyak

Eternis
9. Igor Petlyak   Eternis 8 16 2.00

Maciej
Kiełpsz

Orzeły Stolicy
10. Maciej Kiełpsz   Orzeły Stolicy 11 16 1.45

Kacper
Domański

Warszawska Ferajna
11. Kacper Domański   Warszawska Ferajna 14 16 1.14

Adrian
Dembiński

Warszawska Ferajna
12. Adrian Dembiński   Warszawska Ferajna 7 15 2.14

Rafał
Popis

Zjednoczona Ochota
13. Rafał Popis   Zjednoczona Ochota 18 15 0.83

Arkadiusz
Waszak

Gracze Gorszego Sortu
14. Arkadiusz Waszak   Gracze Gorszego Sortu 6 15 2.50

Jan
Wnorowski

Orzeły Stolicy
15. Jan Wnorowski   Orzeły Stolicy 18 15 0.83

Marek
Pawłowski

Explo Team
16. Marek Pawłowski   Explo Team 8 15 1.88

Antoni
Gola

Orzeły Stolicy
17. Antoni Gola   Orzeły Stolicy 14 14 1.00

Adam
Wosiek

Black Eagles Warszawa
18. Adam Wosiek   Black Eagles Warszawa 10 14 1.40

Olek
Lewicki

Black Eagles Warszawa
19. Olek Lewicki   Black Eagles Warszawa 6 13 2.17

Paweł
Oziomek

Eternis
20. Paweł Oziomek   Eternis 9 13 1.44

Łukasz
Dworakowski

Black Eagles Warszawa
21. Łukasz Dworakowski   Black Eagles Warszawa 13 12 0.92

Konrad
Pietrzak

Warszawska Ferajna
22. Konrad Pietrzak   Warszawska Ferajna 17 10 0.59

Adrian
Wroński

Zjednoczona Ochota
23. Adrian Wroński   Zjednoczona Ochota 18 10 0.56

Konrad
Dzięcioł

Eternis
24. Konrad Dzięcioł   Eternis 4 10 2.50

Jan
Zapolski

Explo Team
25. Jan Zapolski   Explo Team 9 10 1.11

Marcin
Godlewski

FC Górka
26. Marcin Godlewski   FC Górka 17 9 0.53

Grzegorz
Kończyński

Black Eagles Warszawa
27. Grzegorz Kończyński   Black Eagles Warszawa 6 9 1.50

Emil
Słomczyński

Eternis
28. Emil Słomczyński   Eternis 7 9 1.29

Daniel
Gałązka

Zjednoczona Ochota
29. Daniel Gałązka   Zjednoczona Ochota 18 9 0.50

Dominik
Szarpak

Explo Team
30. Dominik Szarpak   Explo Team 5 9 1.80
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama