USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Asysty : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Daniel
Ziółkowski

Kometa Warszawa
1 Daniel Ziółkowski   Kometa Warszawa 17 53 3.12

Kamil
Pasik

Kometa Warszawa
2 Kamil Pasik   Kometa Warszawa 15 30 2.00

Sebastian
Ostaszewski

Kometa Warszawa
3 Sebastian Ostaszewski   Kometa Warszawa 16 22 1.38

Vadym
Butenko

FC Vikersonn
4 Vadym Butenko   FC Vikersonn 10 19 1.90

Filip
Górski

Kometa Warszawa
5 Filip Górski   Kometa Warszawa 13 19 1.46

Sławek
Ogorzelski

Old Boys Derby III
6 Sławek Ogorzelski   Old Boys Derby III 13 16 1.23

Yevhenii
Vasylchenko

FC Torpedo
7 Yevhenii Vasylchenko   FC Torpedo 17 15 0.88

Mateusz
Legacki

Vistula Varsovia
8 Mateusz Legacki   Vistula Varsovia 15 15 1.00

Karol
Brążkiewicz

Piwo Po Meczu FC
9 Karol Brążkiewicz   Piwo Po Meczu FC 10 14 1.40

Kacper
Urban

Dynamo Wołomin
10 Kacper Urban   Dynamo Wołomin 17 14 0.82

Ivan
Nasinnyk

FC Vikersonn
11 Ivan Nasinnyk   FC Vikersonn 14 13 0.93

Sebastian
Szeleszczuk

Green Team
12 Sebastian Szeleszczuk   Green Team 16 12 0.75

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
13 Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 13 12 0.92

Bartłomiej
Rafał

Pogromcy Poprzeczek
14 Bartłomiej Rafał   Pogromcy Poprzeczek 13 11 0.85

Paweł
Gęca

Orły Zabraniecka
15 Paweł Gęca   Orły Zabraniecka 5 11 2.20

Corneille
Malonga

Kometa Warszawa
16 Corneille Malonga   Kometa Warszawa 7 11 1.57

Krzysztof
Glinicki

Kometa Warszawa
17 Krzysztof Glinicki   Kometa Warszawa 12 11 0.92

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
18 Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 17 10 0.59

Uladzislau
Nazaruk

FC Torpedo
19 Uladzislau Nazaruk   FC Torpedo 14 9 0.64

Maciej
Dorsz

Dynamo Wołomin
20 Maciej Dorsz   Dynamo Wołomin 9 9 1.00

Jakub
Libera

Kometa Warszawa
21 Jakub Libera   Kometa Warszawa 12 9 0.75

Andrii
Kramaraneko

FC Vikersonn
22 Andrii Kramaraneko   FC Vikersonn 5 9 1.80

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
23 Kyrylo Kud   FC Torpedo 11 8 0.73

Yevhenii
Kyrii

FC Vikersonn
24 Yevhenii Kyrii   FC Vikersonn 16 8 0.50

Anton
Liashuk

FC Torpedo
25 Anton Liashuk   FC Torpedo 11 8 0.73

Mikita
Karohvich

FC Torpedo
26 Mikita Karohvich   FC Torpedo 11 8 0.73

Kamil
Pasieka

Dynamo Wołomin
27 Kamil Pasieka   Dynamo Wołomin 17 8 0.47

Jakub
Królik

Piwo Po Meczu FC
28 Jakub Królik   Piwo Po Meczu FC 18 8 0.44

Michał
Kukulski

Piwo Po Meczu FC
29 Michał Kukulski   Piwo Po Meczu FC 12 8 0.67

Daniel
Kurowski

Green Team
30 Daniel Kurowski   Green Team 6 7 1.17
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama