Wczytuję...

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻ…

Zgłoś drużynę do HALOWEGO PUCHARU FANÓW 2019, zagraj w największym amatorskim turnieju w Polsce, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny - SPRAWDŹ OFERTE…

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

TURNIEJ HALOWY - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

TURNIEJ NOWOROCZNY - WYNIKI ANKIETY!

02
Lut

Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankietę dotyczącą satysfakcji z Turnieju Noworocznego 2018. W artykule chcielibyśmy odnieść się do kilku poruszonych w niej spraw.

TURNIEJ NOWOROCZNY - WYNIKI ANKIETY!

Łącznie prawie 100 osób zdecydowało się opisać swoje poturniejowe wrażenia. Znakomita większość to podziękowanie za trud jaki włożyliśmy w organizację, ale były też opinie mniej pozytywne. Mowa tutaj o sędziach. Ogólnie 11% z Was uznało, że sędziowanie nie było na najwyższym poziomie, 15% że tylko przeciętne, z kolei pozostali respondenci ocenili je jako dobre lub bardzo dobre. Nie jest więc tak źle, jak próbował przedstawić to na FB jeden z uczestników, sfrustrowany odpadnięciem z turnieju swojej drużyny. Nie wykluczamy, że na kolejną styczniową imprezę wynajmiemy sędziów z Płocka, którzy prowadzą nasz Halowy Puchar Fanów, aczkolwiek wszystko uzależnione jest od ich wolnych terminów.

Ktoś poruszył również kwestię długości spotkań. Nie jesteśmy w stanie, przy dwóch boiskach, zagrać aż 2x10 minut. Spowodowałoby to znaczne wydłużenie terminu, a weekend nie jest z gumy. Nie ma też możliwości, by przy grze 1x15 wprowadzać przerwy w połowie. Jest to po prostu strata czasu, którego przy takiej intensywności meczów zawsze brakuje. Kwadrans to zdecydowanie wystarczający okres, by udowodnić swoją wartość na boisku, a pamiętajmy, że mamy do czynienia z turniejem, gdzie im więcej minut, tym mniejsza szansa na niespodzianki, które są przecież solą takich imprez jak nasza.

W kwestii obiektu sportowego, to tutaj praktycznie wszyscy wyłącznie chwalili Strefę Sportu. Ktoś zarzucił jednak, że brakowało tablicy świetlnej z czasem gry i wynikami – być może uda się coś takiego zrobić za rok. Większy problem widzieliście w szatniach. Ogólnie jest plan, by w przyszłości ich liczba została zwiększona z 4 do 10, dzięki czemu każda ekipa miałaby swoją szatnię. Ponieważ teraz było ich tylko cztery, nie mogliśmy zachować się inaczej, niż zrobić z nich ogólnodostępne przebieralnie. Wiemy też, iż pod koniec brakowało w nich ciepłej wody. W pewnym momencie przestał działać jeden bojler, przez co nagrzało się bardzo mało wody, co spowodowało, że musieliście kąpać się pod letnią. To jest na pewno do wyeliminowana za rok, tym bardziej, że jak sami zauważyliście, na całym terenie wciąż prowadzone są prace w celu poprawy warunków, w tym także socjalnych.

Pojawiły się też głosy, że na obiekcie było za mało miejsca. Bardzo nas to dziwi, chociaż wiadomo, że w momencie, gdy jedna grupa zamieniała drugą, to pod balonem mogło przebywać łącznie ponad 200 osób. Cóż – balonu nie powiększymy i według nas miejsca było wystarczająco dużo, a spora część krzesełek czy ławek była niewykorzystywana. Mieliście też uwagi co do parkingu – mamy informację, że ten problem zostanie rozwiązany wkrótce i gdy przyjedziecie do Rembertowa na kolejną edycję, spokojnie zaparkujecie swój pojazd.

Jeśli chodzi o plusy, to chwaliliście dostęp do wody, nagrody, dobrej jakości sprzęt, jak również formę prowadzenia naszego fejsbukowego wydarzenia. Zabrakło wyników na żywo, ale ten temat ogarniemy w ramach następnego rozdania i na stronie Ligi Fanów lub Nocnej Ligi będziecie mogli śledzić wydarzenia mecz po meczu. Także drabinki pucharowe będą przygotowane w taki sposób, byście nie musieli doczytywać się wszystkiego z naszych zdjęć, jakie wrzucaliśmy na wydarzenie.

Następna sprawa to opieka medyczna. Jako organizatorzy jesteśmy przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy, lecz nie jesteśmy w stanie nic zrobić, gdy ktoś zerwie więzadło czy uszkodzi kolano. Tutaj może pomóc tylko karetka. Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez nigdy nie praktykowaliśmy wynajmu karetki na nasze turnieje, bo też nie było takiej potrzeby. To nie jest impreza masowa na 1000 osób, a poza tym koszt jej wynajmu wraz z personelem zwiększyłby kwotę wpisowego.

Ostatni temat to udział w zmaganiach zawodników grających na co dzień w 4 lidze lub wyżej. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich po imieniu i nazwisku, dlatego przepis, by w zmaganiach brali udział wyłącznie amatorzy, odpada. W ten sposób unikamy właśnie takich sytuacji, w których nie możemy potwierdzić czy ktoś profesjonalnie gra w piłkę, bo jak to zrobić, gdy ktoś przyjeżdża do nas z drugiego krańca Polski? Wystarczy podać nieswoje imię i nazwisko i nie ma mocnych. Nie będziemy przecież wszystkich legitymować...

Na koniec jeszcze raz dziękujemy za udział w ankiecie. Otrzymaliśmy kilka cennych wskazówek i wiemy co zrobić, by kolejna edycja Turnieju Noworocznego była jeszcze lepsza niż ostatnia. Macie na to nasze słowo!

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi