Wczytuję...

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18:00, pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej 3!Przyjdź na stadion i wspomóż dopingiem Legię w walce o tytuł mistrza Polski!

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Nie masz zespołu? Chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Uwielbiasz piłkę nożną? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

ZMIANY NA FACEBOOKU!

Na facebooku doszło do dużych zmian. Jedną z ich konsekwencji może być to, że przestaniecie widzieć nasze posty. Sprawdźcie jak się do tego przygotować, aby być z LIGĄ FANÓW na bieżąco!…

LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA…

Masz Telefon, Tablet i aktywne konto Google ? Sprawdź jak łatwo skonfigurować powiadomienia dla materiałów Video z kanału Liga Fanów TV.

ZACZYNAMY WIOSNĘ PRZY Ł3!
ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
ZMIANY NA FACEBOOKU!
LIGA FANÓW TV - POWIADOMIENIA NA YOUTUBE

TURNIEJ HALOWY 2019 - WYNIKI NA ŻYWO!

24
Sty

Już jutro od godziny 8:00 na Hali Sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie rozpoczniemy zmagania grupowe w Halowym Pucharze Fanów. Jesteś ciekawy wyników? Możesz być z nimi na bieżąco! To w tym miejscu będziemy uzupełniać wszystkie rezultaty, tabele i drabinkę pucharową. Zapraszamy również do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku - TUTAJ

TURNIEJ HALOWY 2019 - WYNIKI NA ŻYWO!

 

   GRUPA "A"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1 08:00 - 08:15  Tur Ochota - Joga Bonito 7:0
2 08:17 - 08:32 La Manuela  - Favorit 4:0
3 08:34 - 08:49 Chłopcy z Bielan - Tur Ochota 0:3
4 08:51 - 09:06 Joga Bonito - La Manuela  0:7
5 09:08 - 09:23 Favorit - Chłopcy z Bielan 0:3
6 09:25 - 09:40 Tur Ochota - La Manuela  4:0
7 09:42 - 09:57 Joga Bonito - Favorit 4:4
8 09:59 - 10:14 Chłopcy z Bielan - La Manuela  2:3
9 10:16 - 10:31 Favorit - Tur Ochota 0:2
10 10:33 - 10:48 Joga Bonito - Chłopcy z Bielan 4:2

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 TUR OCHOTA  4 12  16:0  16
2 LA MANUELA  4  9 14-6  8
3  JOGA BONITO  4  4  8-20  -12
4  CHŁOPCY Z BIELAN  4  3  7-10  -3
5  FAVORIT  4  1  4-13  -9

 


 

   GRUPA "B"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  10:50 - 11:05 Tanatos - Łabędzie na Detoxie 1:0
2  11:07 - 11:22 Agresywni Ochota  - UKS Bródno 2:2
3  11:24 - 11:39  OKS Nowy Raków - Tanatos 1:4
4  11:41 - 11:56 Łabędzie na Detoxie - Agresywni Ochota  1:2
5  11:58 - 12:13 UKS Bródno - OKS Nowy Raków 3:3
6  12:15 - 12:30 Tanatos - Agresywni Ochota 0:0
7  12:32 - 12:47 Łabędzie na Detoxie - UKS Bródno 4:3
8  12:49 - 13:04 OKS Nowy Raków - Agresywni Ochota 1:6
9  13:06 - 13:21  UKS Bródno - Tanatos 3:2
10  13:23 - 13:38 Łabędzie na Detoxie - OKS Nowy Raków 4:1

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  AGRESYWNI OCHOTA  4 8 10-4  6
2  TANATOS  4  7 7-4  3
3  ŁABĘDZIE NA DETOKSIE  4  6  9-7  2
4  UKS BRÓDNO 4  5 11-11  0
5  OKS NOWY RAKÓW  4  1  6-17  -11

 


 

      GRUPA "C"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  13:40 - 13:55 EAST WIND - Win Win 4:0
2  13:57 - 14:12 Piwkarzyki Tychy  - DJ 1:0
3  14:14 - 14:29 PIOTRANS - EAST WIND 2:0
4  14:31 - 14:46 Win Win - Piwkarzyki Tychy 0:3
5  14:48 - 15:03 DJ - PIOTRANS 0:2
6  15:05 - 15:20 EAST WIND - Piwkarzyki Tychy 2:0
7  15:22 - 15:37 Win Win - DJ 2:1
8  15:39 - 15:54 PIOTRANS - Piwkarzyki Tychy 1:0
9  15:56 - 16:11 DJ - EAST WIND 1:3
10  16:13 - 16:28 Win Win - PIOTRANS 0:2

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  PIOTRANS  4 12 7-0  7
2  EAST WIND  4  9  9-3  6
3 Piwkarzyki Tychy  4  6 4-3  1
4  Win Win  4  3  2-10  -8
5  DJ  4  0  2-8  -6

 


 

    GRUPA "D"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  16:30 - 16:45 RDS STAL PŁOCK - Wyszków Football Club 2:0
2  16:47 - 17:02 Bailando - BRS 1:3
3  17:04 - 17:19 Bomba Team - RDS STAL PŁOCK 0:0
4  17:21 - 17:36 Wyszków Football Club - Bailando 0:5
5  17:38 - 17:53 BRS - Bomba Team 3:0
6  17:55 - 18:10 RDS STAL PŁOCK - Bailando 2:2
7  18:12 - 18:27 Wyszków Football Club - BRS 1:5
8  18:29 - 18:44 Bomba Team - Bailando 5:1
9  18:46 - 19:01 BRS - RDS STAL PŁOCK 2:3
10  19:03 - 19:18 Wyszków Football Club - Bomba Team 2:5

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  BRS 4  9 13-5 8
2  RDS Stal Płock 4  8  7-4  3
3 Bomba Team 4  7  10-6  4
4  Bailando 4  4  9-10  -1
5  Wyszków Football Club  4  0 3-17  -14

 


 

   GRUPA "E"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  19:20 - 19:35 FC Wilanów - Chłopcy z Ferajny  0:0
2  19:37 - 19:52 Kordiał - IN Plus Marki  1:2
3  19:54 - 20:09 Saska Kępa - FC Wilanów  0:5
4  20:11 - 20:26 Chłopcy z Ferajny - Kordiał  1:3
5  20:28 - 20:43 IN Plus Marki - Saska Kępa  4:0
6  20:45 - 21:00 FC Wilanów - Kordiał  0:5
7  21:02 - 21:17 Chłopcy z Ferajny - IN Plus Marki  2:3
8  21:19 - 21:34 Saska Kępa - Kordiał  1:3
9  21:36 - 21:51 IN Plus Marki - FC Wilanów  3:1
10  21:53 - 22:08 Chłopcy z Ferajny - Saska Kępa  5:3

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  IN PLUS Marki  4 12 11-4 7
2  Kordiał  4  9  12-4  8
3  Chłopcy z Ferajny  4  4  8-9  -1
4  FC Wilanów  4  4  6-8  -2
5  Saska Kępa  4  0  4-16  -12

 

 


 

   GRUPA "F"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1 08:00 - 08:15 Ganador Warszawa - FC Niezłomni 2:1
2 08:17 - 08:32 Przecinaki - Play Arena Łódź  5:0
3 08:34 - 08:49 Przecinaki - FC Niezłomni  6:1
4 08:51 - 09:06  Ganador Warszawa - Play Arena Łódź 5:0
5 09:08 - 09:23 Play Arena Łódź - FC Niezłomni 5:0
6 09:25 - 09:40 Przecinaki - Drewnoplast  1:4
7 09:42 - 09:57 FC Niezłomni - Drewnoplast  2:3
8 09:59 - 10:14 Ganador Warszawa - Przecinaki  0:2
9 10:16 - 10:31 Drewnoplast - Play Arena Łódź 5:0
10 10:33 - 10:48 Drewnoplast - Ganador Warszawa 1:3

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 Drewnoplast 4 9 13-6  7
2  Ganador Warszawa  4  9 8-5 3
3  Przecinaki  4  9  11-5  6
4  FC Niezłomni  4  3  6-12 -6
5  Zbita Szybka Tychy  4  0  2-12 -10

 


 

   GRUPA "G"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  10:50 - 11:05 Ramis Białystok - Grom Lichajny 0:2
2  11:07 - 11:22 Ecco Energia Płock - Fenomen Ledger Tychy  1:1
3  11:24 - 11:39 Autoszyby.com - Ramis Białystok  2:0
4  11:41 - 11:56  Grom Lichajny - Ecco Energia Płock 1:2
5  11:58 - 12:13 Fenomen Ledger Tychy - Autoszyby.com  1:3
6  12:15 - 12:30 Ramis Białystok - Ecco Energia Płock  0:2
7  12:32 - 12:47  Grom Lichajny  - Fenomen Ledger Tychy 0:2
8  12:49 - 13:04 Autoszyby.com - Ecco Energia Płock  0:6
9  13:06 - 13:21 Fenomen Ledger Tychy - Ramis Białystok 5:0
10  13:23 - 13:38  Grom Lichajny - Autoszyby.com  2:3

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1  Ecco Energia Płock 4 10  11-2 9
2  Autoszyby.com  4  9 8-9  -1
3  Fenomen Ledger Tychy  4  7  9-4  5
4  Grom Lichtajny  4  3  5-7  -2
5  Rramis Białystok  4  0  0-11  -11

 


 

      GRUPA "H"

Lp. Godzina Spotkanie Wynik
1  13:40 - 13:55 Marckus Stawiguda -  Hurtownia Krokus Białystok 1:1
2  13:57 - 14:12 Fast-Service Sochaczew - Aptel Soccer Team 3:1
3  14:14 - 14:29 Soccer-Calcio Łódź - Marckus Stawiguda  1:2
4  14:31 - 14:46  Hurtownia Krokus Białystok - Fast-Service Sochaczew  1:2
5  14:48 - 15:03 Aptel Soccer Team - Soccer-Calcio Łódź 0:3
6  15:05 - 15:20 Marckus Stawiguda - Fast-Service Sochaczew 1:1
7  15:22 - 15:37  Hurtownia Krokus Białystok - Aptel Soccer Team  1:2
8  15:39 - 15:54 Soccer-Calcio Łódź - Fast-Service Sochaczew 1:3
9  15:56 - 16:11 Aptel Soccer Team - Marckus Stawiguda 0:2
10  16:13 - 16:28  Hurtownia Krokus Białystok - Soccer-Calcio Łódź  3:0

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1 FAST SERVICE SOCHACZEW 4 10 9-4  5
2 MARCKUS STAWIGUDA  4  8  6-3  3
3 HURTOWNIA KROKUS BIAŁYSTOK  4  4 6-5  1
4  SOCCER-CALCIO ŁÓDŻ  4  3 5-8  -3
5  APTEL SOCCER TEAM  4  3 3-9  -6

 


 

  FAZA PUCHAROWA


Lp. Drabinka Godzina Spotkanie Wynik
      1/8
 
1 A1 - E2 17:00 - 17:15 TUR OCHOTA - KORDIAŁ
 1:0
2 B1 - F2 17:17 - 17:32 AGRESYWNI OCHOTA -GANADOR WARSZAWA  1:4
3 C1 - G2 17:34 - 17:49 PIOTRANS - AUTOSZYBY.COM  0:0 k 2:3
4 D1 - H2 17:51 - 18:06 BRS -MARKUS STAWIGUDA  1:1 k 3:4
5 E1 - A2 18:08 - 18:23 IN PLUS - LA MANUELA  4:1
6 F1 - B2 18:25 - 18:40 DREWNOPLAST - TANATOS 0:2
7 G1 - C2 18:42 - 18:57 ECCO ENERGIA PŁOCK - EAST WIND  4:1
8 H1 - D2 18:59 - 19:14 FAST SERVICE SOCHACZEW- RDS STAL PŁOCK  1:1 k 2:1
       Ćwierćfinał  
9 1 - 2 19:20 - 19:35 TUR OCHOTA - GANADOR WARSZAWA 2: 3
10 3 - 4 19:37 - 19:52 AUTOSZYBY COM - MARKUS STAWIGUDA 3:2
11 5 - 6 19:54 - 20:09 IN PLUS - TANATOS 2:0
12 7 - 8 20:11 - 20:26 ECCO ENERGIA PŁOCK - RDS STAL PŁOCK 1:1 k 4:3
      Półfinał  
13 9 - 10 20:30 - 20:45

GANADOR WARSZAWA - AUTOSZYBY COM

 5:0
14 11 - 12 20:47 - 21:02 IN PLUS - ECCO ENERGIA PŁOCK  3:3 k 1:2
      III miejsce    
15   21:10 - 21:25 AUTOSZYBY COM - IN PLUS 1:1 k.1:3 
       Finał   
16   21:30 - 21:45 GANADOR WARSZAWA - ECCO ENERGIA PŁOCK  2:1

FC KEBAVITA - Piwkarzyki

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
7 0

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

I LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 1

II LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
1 0

III LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
2 2

IV LIGA

Kolejka 20
Wybierz kolejkę:
4 0

V LIGA

Kolejka 20

Statystyki kolejki

     

    Ankieta

    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Czy według Ciebie Reorganizacja Rozgrywek była dobrym pomysłem?
    Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi