Wczytuję...

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!

Zmagania w rundzie jesiennej dobiegły końca, ale tak naprawdę kluczowe spotkania przed nami. Prawdziwą wartością zespołu jest całokształt: nie jest ważne jak zaczyna, ale jak kończy!

SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !

Mamy kanał YouTube! Liga Fanów, oprócz samych spotkań, zapowiedzi, wywiadów, newsów czy imprez, postanowiła pójść o krok dalej i śledzić nasze działania w najpopularniejszym serwisie z ma…

DLACZEGO MY!

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW!

LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Masz Instagram? Obserwuj nas i bądź na bieżąco! Zobacz co tam znajdziesz z życia Ligi Fanów.

KOLEJNA WALKA, KOLEJNA RUNDA!
SUBSKRYBUJ - LIGA FANÓW TV !
DLACZEGO MY!
LIGA FANÓW NA INSTAGRAMIE

DLACZEGO WARTO ZAGRAĆ W LIDZE FANÓW!

09
Wrz

Jako że nie jesteśmy jedyni w tym co robimy, a nie chcielibyśmy być jednymi z wielu, przedstawiamy wam poniżej kilka argumentów, dla których warto zagrać w LIDZE FANÓW! Zapraszamy do lektury.

DLACZEGO WARTO ZAGRAĆ W LIDZE FANÓW!

Zacznijmy od rzeczy oczywistych. Liga Fanów istnieje od 20-tu lat, więc rozwijać wątku doświadczenia pod względem organizacyjnym chyba nikomu nie trzeba. Warte podkreślenia jest jednak, że z roku na rok rozwijamy się i to w bardzo szybkim tempie. Jako przykład podajmy chociażby liczbę zespołów – 10 lat temu było to 25 drużyn, w tej chwili możemy się pochwalić przynajmniej 90-cioma ekipami, a jest szansa nawet na okrągłe 100! Jak to się dzieje, że uczestników przybywa coraz więcej ? Kluczowymi słowami są tutaj JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM!

Jeżeli to jest główne kryterium, którym kierujecie się przy wyborze rozgrywek piłkarskich to trafiliście w dziesiątkę. W pierwszej chwili możecie odnieść wrażenie, iż udział w Lidze Fanów jest odrobinę bardziej kosztowny, niż w innej lidze, jednak ma to bezpośrednie przełożenie na to, co otrzymujecie w zamian. Możecie być pewni, że efekt końcowy jest wart kilku złotych więcej od każdego z zawodników. Poświęćcie chwilę i sami zobaczcie, co nas wyróżnia na tle konkurencji:

UNIKALNOŚĆ - jako jedyni organizujemy rozgrywki ligi sezonowej czyli rundę jesienną i rewanżową wiosenna, a więc rywalizacja jak w zawodowych ligach piłkarskich. Takiego systemu rozgrywek nie znajdziecie w żadnej innej lidze w Warszawie, a dzięki niemu duch rywalizacji i chęć rewanżu zapewniają emocje na najwyższym poziomie.

PROFESJONALIZM - organizacja stoi na najwyższym poziomie, oferując m.in. obsługę sędziowską, relacje video z meczów, zdjęcia, artykuły, zapowiedzi, plusy i minusy kolejki, ciekawostki liczbowe, rozbudowane statystyki meczowe, konkursy indywidualne i drużynowe.

DOŚWIADCZENIE, PRESTIŻ, ROZPOZNAWALNOŚĆ - rozgrywki Ligi Fanów działają ponad 20 lat, mają swoją renomę, poważanie, szacunek i przede wszystkim prestiż. Uznawane są za najlepsze i najbardziej profesjonalnie prowadzone rozgrywki 6-stek piłkarskich w Warszawie, a być może nawet w Polsce. Bardzo rzadko zdarza się, że ktoś opuszcza nasze rozgrywki, co jest dowodem zaufania w wykonywaną przez nas pracę. Na arenie ogólnopolskiej organizujemy największe turnieje na świeżym powietrzu, na hali, czy pod balonem. Przyjeżdżają do nas drużyny z każdego zakątka Polski min. Lublin, Tychy, Białystok, Szczecin, Olsztyn, Kraków, Wrocław, Tarnów, Łódź.

NASZE OBIEKTY, INFRASTRUKTURA – dwa boiska na sztucznej murawie, idealnie dostosowane do potrzeb rozgrywek. Dobrze znana Arena Grenady, znajdująca się na warszawskiej Woli, gdzie dojazd jest teraz jeszcze łatwiejszy, dzięki zlokalizowanej 150 metrów od boiska stacji Metra Młynów! Drugi obiekt, Arena Picassa to istna perełka. Po generalnym remoncie zawodnicy będą mogli rywalizować na nowej, wysokiej jakości sztucznej nawierzchni. Dostępne będą tam aż 3 sektory, nowe oświetlenie, odnowione zaplecze sanitarne, zatem atmosfera piłkarskiego święta w pełnej krasie.

ROZWÓJ I EWOLUCJA - każdy kolejny sezon notuje rekordową liczbę drużyn i zawodników. Co roku wprowadzany nowe funkcjonalności, udoskonalenia, rozwijajmy technologicznie stronę internetową, dodajemy kolejne konkursy, zabawy drużynowe. Cały czas dołączają do nas partnerzy, którzy wspierają nas w finansowaniu ciągłego rozwoju rozgrywek.

LICENCJONOWANI SĘDZIOWIE – tego nie spotkacie nigdzie indziej. W swoich szeregach mamy dobrze znanych na mazowieckich boiskach, doświadczonych arbitrów 6-piłkarskich, a także – co jest absolutnie unikatowe – licencjonowanych, zawodowych sędziów piłkarskich MZPN, którzy swoje doświadczenie budują sędziując w zawodowym futbolu. Panowie swój kunszt szlifowali pod okiem międzynarodowego arbitra – Szymona Marciniaka, którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba.

ZGRANY ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY - w rozgrywkach zaangażowanych jest kilkanaście osób począwszy od właściciela poprzez 8 koordynatorów, kamerzystę/montażystę, fotografa i 6 arbitrów. Dzięki dużemu, wciąż rozwijanemu zespołowi jesteśmy w stanie coraz szybciej dostarczać statystyki, raporty meczowe, ciekawe artykuły, a także materiały foto i video, których jakość z każdym rokiem staramy się podnosić. Ze wszystkimi osobami każda drużyna ma styczność bezpośrednio w trakcie meczów, z każdym można zamienić słówko i każdy zawsze służy pomocą. Cały sztab organizacyjny przeszkolony jest w zakresie pierwszej pomocy, posiadamy wszelkie predyspozycje i sprzęt medyczny do obsługi rozgrywek piłkarskich.

FACHOWA OPRAWA MULTIMEDIALNA w ostatnich latach szczególny nacisk położyliśmy na ilość oraz jakość materiałów video z życia Ligi Fanów. Są to przede wszystkich skróty meczów, gdzie oprócz samych bramek, zamieszczamy najbardziej efektowne zagrania. Po meczach „na gorąco" łapiemy kapitanów lub wyróżniających się zawodników do spontanicznych wywiadów, które często okraszone są piłkarskim humorem. Cały weekend podsumowujemy w serii zwanej Liga Fanów Extra, która jest naszą wisienką na torcie. Ujęcia w HD, akcje w zwolnionym tempie 60 kl / s, ujęcia z drona czy też obszerne wywiady z całego weekendu – to wszystko naprawdę robi wrażenie!

STRONA WWW, SOCIAL MEDIA - nowa, mobilna, multimedialna i intuicyjna witryna internetowa dużą gamą statystyk drużynowych, indywidulanych, profili zawodników, raportów meczowych, materiałów video, zdjęć czy nawet Tablicą Społecznościową. Jesteśmy także obecni w dobrze znanych social mediach: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, gdzie również oferujemy unikalność materiałów na każdej z platform.

PARTNER TECHNICZNY ZINA - 30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW ROZGRYWEK - Liga Fanów od wielu lat jest wierna jednemu sponsorowi technicznemu. Od lat przekonujemy się, że jakość produktów marki ZINA to najwyższa półka, dlatego nawet nie rozważamy zmiany. Wszystkich uczestników rozgrywek serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ZINY na stronie www.nicesport2.pl oraz do odwiedzenia salonu przy ulicy Łukowskiej 60 w Warszawie. W sklepie oferowany jest szeroki wybór butów piłkarskich i strojów do wszystkich gier zespołowych, ochraniaczy, sprzętu bramkarskiego, akcesoriów, sprzętu treningowego i oczywiście piłek. Dzięki naszej współpracy istnieje możliwość zakupów (w tym także kompletów strojów) po bardzo preferencyjnych cenach, z nawet 30% rabatem.

PRZEPUSTKI DLA NAJLEPSZYCH DRUŻYN NA MISTRZOSTWA POLSKI - Liga Fanów zawarła umowę z PlayAreną na mocy której najlepsze drużyny mają możliwość zaprezentowania się na arenie ogólnopolskiej w Mistrzostwach Polski czy Pucharze Polski a zwycięscy tych prestiżowych turniejów mają szasnę wyjechać nawet na Ligę Mistrzów. Jesteśmy jedyną Ligą w Polsce, która zdecydowała się na taką umowę i liczymy , że piłkarski potencjał drużyn z Ligi Fanów jest w stanie przynieść splendor sobie i naszym rozgrywkom, poprzez dobre występy w Mistrzostwach Polskich, a wówczas może zaprezentować nas nawet na arenie międzynarodowej

ŻYCIE ROZGRYWEK, INTERAKCJA Z UCZESTNIKAMI W CIĄGU TYGODNIA - W Lidze Fanów mecze rozgrywane są oczywiście w weekend, jednak nie zapominamy o naszych uczestnikach i ich fanach w ciągu całego tygodnia. W czasie, gdy wszyscy niecierpliwie odliczają czas do następnego meczu, my oferujemy bardzo ciekawe, cykliczne artykuły:

 1. Plusy i Minusy Kolejki – emocje na boisku to nieodłączony element rywalizacji w Lidze Fanów. Staramy się w skondensowany sposób opisać najciekawsze wydarzenia, zachowując obiektywność, a zatem można przeczytać zarówno o pozytywach, jak i o zachowaniu, które stanowczo piętnujemy.
 2. TOP 6 – świetne występy nie umykają naszej uwadze i zawsze po skończonym weekendzie meczowym intensywnie dyskutujemy i wybieramy zawodników, którzy się wyróżniali na boisku, na każdym szczeblu rozgrywkowym. Dodatkowo na każdym poziomie rozgrywkowym wybieramy zawodnika MVP, czyli tego najlepszego z najlepszych w danej kolejce.
 3. Wywiady – jedni odważniej, drudzy z dozą nieśmiałości, ale zawsze udaje nam się namówić kogoś na kilka słów przed kamerą. Ponieważ zawodnicy nie mają możliwości przygotować się do wywiadu, a często są wciąż zmęczeni zmaganiami, już teraz możemy się pochwalić pokaźną kolekcją zabawnych wypowiedzi.
 4. Raporty Boiskowe – oprócz licznych statystyk, każdy, kto nie miał okazji oglądać meczy swoich rywali z ligi, może udać się do działu z opisami spotkań, gdzie relacjonujemy przebieg meczu, godne wyróżnienia akcje oraz inne ciekawe wydarzenia z murawy.
 5. Zapowiedzi Meczowe – przygotowywane przez osoby koordynujące spotkania, a więc ludzi, którzy bardzo dobrze znają zespoły grające w Lidze Fanów i doskonale zdający sobie sprawę, co w danym spotkaniu może się wydarzyć.
 6. Skróty Wideo - codziennie wypuszczamy skróty ze spotkań, które zarejestrowały nasze kamery. Obecnie w tygodniu nasi zawodnicy mają możliwość obejrzenia około 10 skrótów z każdej kolejki.
 7. Drużyna Tygodnia - wybieramy i opisujemy drużynę która w jakiś szczególny sposób wyróżniła się na tle pozostałych ekip, opisujemy jej historię, osiągniecia i przede wszystkim przedstawiamy wszystkim zawodnikom.

KONKURSY INDYWIDULANE, ZABAWY DRUŻYNOWE - Dbamy o to, aby poza walką o punkty, nasi zawodnicy czy sympatycy mogli się sprawdzić także w wyzwaniach indywidualnych i drużynowych. Dlatego w ramach aktywnego spędzenia czasu na boisku, jak i poza nim proponujemy:

 1. TurboFan – sprawdzenie umiejętności indywidualnych zawodnika, na wzór programu jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych. Komu niestraszne rzuty wolne, karne, akcje sam na sam, czy też strzały z połowy lub wprost z narożnika boiska – musi koniecznie spróbować.
 2. Team Chellange - o ile od dłuższego czasu sprawdzaliśmy co potrafią pojedynczy zawodnicy, o tyle postanowiliśmy sprawdzić, czy monolit zespołowy jest na tyle silny, aby stanąć do walki całym zespołem i sprawdzić się np.: w strzałach z 9 metrów do wyznaczonych miejsc w rogach bramki
 3. FanTyp - ciesząca się ogromną popularnością gra dla wszystkich chętnych, prowadzona za pośrednictwem Facebook'a. Co kolejkę proponujemy trzy spotkania, których trzeba poprawnie obstawić zwycięzców. Dla najlepszych Typerów co kolejka atrakcyjne nagrody jak szaliki Legii Warszawa, bilety na mecze, czy doładowania kont bukmacherskich punktami
 4. Gold Team - kolejna klasyfikacja drużynowa w której dany zespół zbiera przez cały sezon punkty ze wszystkich statystyk swoich zawodników. Dla najlepszych 3 drużyn atrakcyjne nagrody!
 5. Liga Typrów - dajemy możliwość typowania wszystkich spotkań ligowych, prowadzimy klasyfikację generalną każdego typera. W zabawie może wziąć udział praktycznie każdy, uczestnik, fan, kibic, rodzic.
 6. Wygraj Ligę - Zarejestruj swoją wirtualną drużynę, spośród wszystkich zawodników grających w Lidze Fanów wybierz tych którzy przez cały sezon będą zbierali dla ciebie punkty ze swoich statystyk indywidulanych. Zabawa podobna do „Fantasy Liga"

REPREZENTACJA LIGI FANÓW - Najlepsi z najlepszych zawodników grających w Lidze Fanów mogę trafić do reprezentacji która od wielu lat funkcjonuje i w czasie przerwy zimowej uczestniczy w wielu ogólnopolskich imprezach piłkarskich. Płock CUP, R-Gol CUP czy eliminacje na mistrzostwa polski w mini futbolu to główne zawody w których kadra Ligi Fanów bierz udział. Dodatkowo Liga Fanów posiada swoją reprezentację 11-osobową i kadrę licząca około 40 zawodników, z którą gra sparingi przygotowując się do startu w Okręgowym Pucharze Polski. Cała reprezentacja wspierana jest przez Legię Warszawa, która ubiera sztab trenerski oraz zawodników. Liga Fanów Team posiada swojego trenera, ma swoją bazę logistyczną na Tarchominie i raz w miesiącu organizuje zgrupowanie dla wszystkich zawodników zaproszonych do reprezentacji.

ATRAKCYJNE NAGRODY - Wisienka na torcie, ale tak naprawdę to, o co tak naprawdę walczymy wychodząc na plac gry. Nagrody główne otrzymują zespoły, które zakończą rywalizację na jednym z trzech pierwszych miejsc w danej klasie rozgrywkowej. Na ręce kapitanów tych zespołów składany jest voucher, którego wysokość jest adekwatna do zajętego miejsca w tabeli. Voucher taki przeznaczany jest na nagrody rzeczowe marki ZINA, których wybór zależy tylko i wyłącznie od Was! Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy pewni, że nagrody będą dopasowane do potrzeb każdego zespołu, który weźmie udział w Lidze Fanów. Na bony w takich wysokościach może liczyć każda drużyna, która znajdzie się na podium:
Dodatkowo dla każdego zespołu, który znajdzie się na podium danej ligi przewidzieliśmy okazały puchar oraz ekskluzywne, dedykowane medale, których liczba będzie równa członkom całej drużyny. Ponadto w Lidze Fanów doceniamy wszystkich za walkę do końca i rozegranie pełnego sezonu ligowego, dlatego też nagradzamy wszystkie zespoły biorące udział w naszych rozgrywkach pucharami pocieszania oraz klubowymi szalikami Legii Warszawa.
Ze względu że w Lidze Fanów prowadzimy dużo statystyk meczowych, nagradzamy również najlepszych strzelców, bramkarzy, asystentów, zawodników czy zawodnika klasyfikacji kanadyjskiej za dokonania indywidulane ekskluzywnymi statuetkami jak również nagrodami rzeczowymi marki ZINA. Dodatkowo z każdego poziomu rozgrywkowego wybieramy MVP czyli zawodnika który według organizatorów był motorem napędowym swojej drużyny i prezentował najwyższy poziom piłkarski.

Udało się dotrwać do końca listy? Zatem bardzo dziękujemy za czas, jaki poświeciliście na zapoznanie się z tym, co sprawia, że jesteśmy największą i najlepsza ligą 6-stek w Warszawie. Jak sami widzicie, lista jest bardzo długa, ale wynika to z faktu, że bardzo dbamy o to, aby nasze rozgrywki nie były tylko i wyłącznie niedzielnym kopaniem piłki. Budujemy społeczność, serwujemy wysoką jakość, podnosimy standardy. Wiele aktywności ligowych, konkursów, etc. które zainicjowaliśmy, zostały powielone przez konkurencję, która nieustannie próbuję nas doścignąć. Traktujemy to jako uznanie naszej klasy, ale także jako mobilizację, by zawsze dążyć do bycia najlepszą ligą 6-stek. Ligą Fanów !

 

dodaj komentarz

 
Wybierz kolejkę:
1 1

EKSTRAKLASA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 2

1 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

2 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
3 0

3 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
0 0

4 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
5 0

5 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

6 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

7 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
2 0

8 LIGA

Kolejka 9
Wybierz kolejkę:
4 0

9 LIGA

Kolejka 9

Statystyki kolejki