USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar Fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
ZNAMY GRUPY PUCHARU FANÓW 2024!

Pierwszy sprawdzian przed rundą wiosną dla zawodników już w ten weekend. Szykują się niesamowite emocje, pojedynki i walka do samego końca. Kto tym razem sięgnie po złoto, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Kto zakończy zawody z tarczą, a kto wróci do domu z niczym? To wszystko przed nami w najbliższą niedzielę. Sami sprawdźcie ile drużyn się zgłosiło i kto z kim zagra w grupie.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli Terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 12 grup 6-cio i 7-mio drużynowych. Spotkania grupowe zostaną rozegrane w godzinach 08:00 - 18:30 a wszystko odbywać się będzie równolegle na czterech boiskach. Turniej rozgrywany jest na świeżym powietrzu na obiekcie Akadami Wychowania Fizycznego - ul. Marymoncka 34 w Warszawie

  • Grupa : A, B, C, D - w godzinach 08:00 - 11:00
  • Grupa : E, F, G. H - w godzinach 11:10 - 14:10
  • Grupa : E, F, G. H - w godzinach 14:20 - 18:30
  • Faza Finałowa - w godzinach 18:45 - 21:30

 

Terminarz/Wyniki na żywo - https://ligafanow.pl/puchar/live

Drabinka Pucharowa - https://ligafanow.pl/rozgrywki/puchar/grupy-drabinka

Regulamin - https://ligafanow.pl/rozgrywki/puchar/regulamin

 

Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Od 18:45 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Mecze w fazie grupowej będą trwały 10 minut. Spotkania w fazie pucharowej będą trwać 15 minut. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegrane na tym samym sektorze boiska, więc prośba dokładnie przeczytać gdzie powinniście się kierować. W samym finale zobaczymy 3 drużyny, które zagrają ze sobą trójmecz. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona.

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 40 - minut przed pierwszy meczem grupowym. Od razu po wejściu na obiekt prosimy się kierować na stanowisko organizatorskie na samym środku dużego boiska. Należy zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, zamienić bilet wjazdowy na bilet za 5zł itp. ). Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły obok boiska - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Formularz zgłoszeniowy będzie do wypełnienia na boisku przez swoim pierwszym meczem w grupie. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Czas na Arenie AWF uprzyjemni Wam muzyka i nasza mobilna restauracja z zapiekankami tzw. Zapiekanki u Pandy.  Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań.

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas (609-021-030) Uszanujmy czas innych!

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Warszawie. DO ZOBACZENIA!

Data utworzenia artykułu: 2024-03-10 21:47
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 11 18 5 3
5   ALPAN 11 15 5 6
7   FC Kebavita 11 10 3 7
3   FC Otamany 11 25 8 2
6   In Plus & Pojemna Halina 11 12 4 6
9   Explo Team 11 8 2 7
2   Gladiatorzy Eternis 11 28 9 1
8   Esportivo Varsovia 11 9 3 8
10   Warsaw Bandziors 11 4 1 9
1   EXC Mobile Ochota 11 29 9 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama