USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
SOCCA WARSAW CUP 2024 - KAMERA VEO!

Nie było Was na turnieju SOCCA WARSAW CUP 2024? A może chcecie sobie przypomnieć jak przebiegały spotkania w całej fazie pucharowej? Wszystko nagraliśmy kamerkami VEO, więc już teraz zapraszamy do oglądania!

 
1/16
Essa Warszawa - Tanatos
MAS-BUD Stawiguda - Mistrzowie UK
AK Technic Bydboszcz - Ogień Bielany
1/8
Tanatos - Kaliskie Porozumienie Sportowe
EXC Mobile Ochota - FC Impuls UA
1/4
Kaliskie Porozumienie Sportowe - FC Lumumby Łódź
1/2
Kaliskie Porozumienie Sportowe - Gladiatorzy Eternis
Finał
Kaliskie Porozumienie Sportowe - EXC Mobile Ochota
 
------------------------------------------------
BOISKO 2️⃣
 
1/16
Kaliskie Porozumienie Sportowe - FC Kryształ Targówek
FC Impuls UA - KSB Warszawa
Kapela Weselna Kraków - Niemłode Wilki
1/8
Familia Greco Wrocław - FC Lumumby Łódź
PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Lakoksy CF
1/4
Mistrzowie UK - Gladiatorzy Eternis
1/2
EXC Mobile Ochota - Kapela Weselna Kraków
III Miejsce
Gladiatorzy Eternis - Kapela Weselna Kraków
 
------------------------------------------------
BOISKO 3️⃣
 
1/16
Familia Greco Wrocław - Ekipa Turniejowa
Lexus Warszawa Wola - Tur Ochota 1967
PIZZERIA Aniela Nowa Sarzyna - Wilki
Red Stars - Rising Prospects Košice
1/8
Mistrzowie UK - Połczyn Brothers
Ogień Bielany - Kapela Weselna Kraków
1/4
EXC Mobile Ochota - Lakoksy CF
 
-----------------------------------------------
BOISKO 4️⃣
 
1/16
Czereśnie Junajted - FC Lumumby Łódź
Gladiatorzy Eternis - In Plus Pojemna Halina
Lakoksy CF - Życzki
1/8
Tur Ochota - Gladiatorzy Eternis
Rising Prospects Košice - FC OTAMANY
1/4
Kapela Weselna Kraków - Rising Prospects Košice
Data utworzenia artykułu: 2024-01-18 09:55
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama