MAGAZYN LIGOWY! SKRÓTY SPOTKAŃ 2.KOLEJKI!

MAGAZYN LIGOWY a w nim wszystkie 15 skrótów meczowych w ramach 2. kolejki Ligi Fanów! W tym miejscu zobaczycie najciekawsze akcje, bramki, parady bramkarskie i wywiady z ostatniego ligowego weekendu. Odpalamy PLAY i życzymy miłego oglądania!

Przypominamy też o subskrypcji naszego kanału na YouTube - dzięki temu skróty meczów będziecie mogli obejrzeć na długo przed ich oficjalną publikacją - Link TUTAJ

Poniżej zbiorcze podsumowanie skrótów spotkań w ramach 2.kolejki. Wszystkie te mecze już wcześniej wylądowały na naszym kanale TV, więc jak chcesz oglądać video zanim jeszcze pojawi się w artykuł na stronie skonfiguruj powiadomienia z kanału YouTube. Jak to zrobić ?

W telefonach czy tabletach z systemem Android na pewno korzystacie z usługi Google, chociażby do sklepu z aplikacjami (Google Play), skrzynki pocztowej (G-Mail), MAP do lokalizacji czy YouTube do oglądania filmów. Jedno bezpłatne konto daje więc wam dostęp do wszystkich usług Google i przy okazji - do wszelkich powiadomień.

A zatem - w swoim telefonie/tablecie szukamy aplikacji YouTube (jeżeli jesteśmy zalogowani do Google, to automatycznie również do YouTuba) i wyszukujemy kanał Liga Fanów TV. Po znalezieniu klikamy na SUBSKRYBUJ - pojawi się wówczas charakterystyczny dzwoneczek, który konfiguruje ilość powiadomień dla tego kanału - tu oczywiście wybieramy WSZYSTKIE powiadomienia. Dodatkowo trzeba również zweryfikować ustawienia konta na YouTube (ustawienia/powiadomienia i tam najlepiej włączyć wszystkie aktywności). Oczywiście podobną konfigurację można wykonać na komputerze - z tym, że tutaj trzeba również być zalogowanym do usługi Google.

 

Lp. Spotkanie Wynik Video
1 FC Torpedo - Vikersonn 6:5 Zobacz Skrót
2 ALPAN - Tylko Zwycięstwo 2:1 Zobacz Skrót
3 Bartolini Pasta - Moralni Zwycięzcy 10:3 Zobacz Skrót
4 Slavic Warszawa - Lujwaffe Tarchomin 4:3 Zobacz Skrót
5 FC Po Nalewce - Elitarni Gocław 3:3 Zobacz Skrót
6 Ukranian Vikings - Bonito Warszawa 9:5 Zobacz Skrót
7 NAF Genduś - Junak 2:5 Zobacz Skrót
8 Un Mate Team - Energia 2:4 Zobacz Skrót
9 EAST Team - Sante 4:3 Zobacz Skrót
10 Old Eagles Koło - Kanonierzy 11:3 Zobacz Skrót
11 FC Radler Świętokrzyski - LTM Warsaw 6:4 Zobacz Skrót
12 FC Otamany - Cleopartner 3:8 Zobacz Skrót
13 Warszawska Ferajna - Zjednoczona Ochota 3:3 Zobacz Skrót
14 KS Partyzant Włochy - Wiecznie Drudzy  1:8 Zobacz Skrót 
15 Fuszerka - Perła WWA 4:7 Zobacz Skrót

Lp. Wywiad Video
1   Sebastian Ostaszewski (Kometa Warszawa) Zobacz Wywiad
2 Julia Błażejowska (FC Popalone Styki) Zobacz Wywiad

 

Jak sami zauważyliście położyliśmy nacisk na profesjonalne materiały video. I ponieważ chcemy, by nic Waszym oczom nie umknęło, przedstawiamy Wam instrukcje kroku co należy zrobić, aby za każdym razem gdy udostępnimy film, wywiad doszło do Was stosowne powiadomienie. Dużo materiałów na nasz kanał TV nie wrzucamy, więc możecie być pewni, że nie zaspamujemy Wam telefonów. Ale dzięki tak skonfigurowanej usłudze, będziecie ze wszystkim na bieżąco a skróty meczowe, wywiady czy magazyny Liga Fanów Extra obejrzycie jeszcze zanim pojawią się one na stronie Ligi Fanów - Instrukcja TUTAJ

Wszystkie materiały video czy skróty z poprzednich kolejek dostępne są również na naszej stronie w zakładce FUTBOL.TV. Dodatkowo skróty tylko ze swoich spotkań zawsze możecie zobaczyć w zakładkach Wyniki, Historia Meczy, Statystyki meczów, Raport Meczowy klikając na ikonkę kamerki.

 

Video TV

Data utworzenia artykułu: Dwa tygodznie temu, 2021-10-08
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
1   TUR Ochota 4 12 4 0
8   Mixamator 4 1 0 3
6   AnonyMMous! 4 6 2 2
4   East Wind 4 7 2 1
5   FC Kebavita 4 7 2 1
10   Narodowe Śródmieście 4 0 0 4
9   Contra 4 0 0 4
7   FC Impuls UA 4 6 2 2
3   FC Gorlicka 4 9 3 1
2   In Plus & Pojemna Halina 4 10 3 0
Social MediaPlanowane Planowane Planowane Planowane Planowane
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl