USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
"HARACZE", WPISOWE, OPŁATY - SEZON 2022/2023!

Mówi się że gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają. Ale przychodzą takie momenty, że bez względu na okoliczności ten trudny temat trzeba poruszyć. Wiąże się to oczywiście z kolejną edycją Ligi Fanów, która wystartuje już we wrześniu. Chcemy, by była ona jeszcze lepsza niż poprzednia, ale żeby tak było to muszą się zmienić warunki uczestnictwa. O co dokładnie chodzi? Zapraszamy do lektury artykułu!

W naszej lidze już dawno nie było żadnej dużej podwyżki, jeśli chodzi o wpisowe. Zresztą – żeby nie być gołosłownymi sprawdziliśmy to i wyszło nam, że nawet trzy lata temu Liga Fanów kosztowała tyle samo co teraz. A przecież wystarczy obejrzeć się wokół siebie, pójść do sklepu, zrobić zakupy przez internet, pojechać na stację benzynową by zorientować się, że wszystko idzie do góry. Skutki tej drożyzny dotknęły również nas. Wzrost cen wynajmu boiska, sprzętu piłkarskiego, obsługi, sędziów, materiałów foto-video, nagród – to wszystko spowodowało, że nasz budżet organizacyjny niedługo przestanie się dopinać. Dlatego nie mamy wyjścia – jesteśmy zmuszeni podnieść kwotę wpisowego do Ligi Fanów.

Wiemy, że znajdą się pewnie tacy, dla których już teraz suma na poziomie 2000 zł jest trudna do przełknięcia. Ale warto przyjrzeć się jej bliżej – licząc 9 meczów w rundzie i przynajmniej 12 osób w składzie, wychodzi że mecz kosztuje Was 200 zł na drużynę. Wydaje się to bardzo niedużo, bo przecież część z Was pewnie za podobne pieniądze wynajmuje obiekty sportowe, gdzie jest tylko piłka i boisko. A my za identyczną kwotę dajemy Wam warunki, których nie powstydziłaby się sama Ekstraklasa. Jesteśmy przekonani, że części z Was nie musimy tego wszystkiego tłumaczyć. Tym bardziej, że widzicie co się dzieje na świecie, dostrzegacie problemy logistyczne związane z pandemią czy wojną na Ukrainie, a to wszystko powoduje, że „głupi” medal który kiedyś kosztował 8 zł, dziś ze względu na niesamowity wzrost cen metalu kosztuje 25 zł. JEDEN medal, a przecież my takich medali zamawiamy w setkach, nie mówiąc już nawet o prestiżowych pucharach. Powoli tracimy zdolność, by to wszystko udźwignąć, w szczególności że na horyzoncie nowe murawa na Arenie Grenady i prawdopodobnie nowy cennik wynajmu. Możemy Wam zdradzić, że o podwyżce myśleliśmy już w przerwie miedzy rundami poprzedniego sezonu, ale uznaliśmy, że nie zmienia się reguł w trakcie gry. Teraz przygotowujemy się do nowego rozdania, więc temat siłą rzeczy powrócił.

Ile będzie wynosiła owa podwyżka? To pytanie zadaje sobie pewnie wielu z Was. Myślimy o kwocie 300, maksymalnie 400 zł. Domyślamy się, że dla niektórych to może być kwota nie do przeskoczenia i oczywiście szanujemy to, bo nikomu nie zaglądamy do portfela. Na jednym zawodniku będzie to skok mniej więcej o 25-30 zł. I celowo piszemy o tym teraz, gdy do rozpoczęcia nowej edycji jest jeszcze trochę czasu. Może warto pomyśleć o tym wszystkim wcześniej? Coś odłożyć, czegoś sobie odmówić, wypalić jedną paczkę papierosów mniej? Decyzję musicie podjąć sami. My ze swojej strony chcemy Wam przekazać, że tylko w ten sposób zachowamy jakość świadczonych usług. BA! Chcemy wejść na jeszcze wyższy poziom, bo planujemy nagrywać jeszcze więcej spotkań, wystartować z nowymi konkursami indywidualnymi i drużynowymi, dawać Wam więcej nagród do sklepów sportowych, wykupić więcej przepustek na turnieje ogólnopolskie, zachować w ofercie dodatkowy, darmowy turniej Puchar Ligi Fanów, jak również zabezpieczyć część środków na transmisje na żywo. Pomysłów mamy oczywiście więcej, ale wszystko jest zdeterminowane finansami. Kto nas zna ten wie, że nie zmarnujemy nawet złotówki. Że prędzej odbierzemy coś sobie, niż odmówimy Wam. Że za punkt honoru postawimy sobie, abyście po zakończonym sezonie mogli do nas podejść i stwierdzić, że to była jedna z lepszych inwestycji w Waszym życiu. A my Wam odpowiemy: „wątpiłeś w to?” ?

Zostawiamy Was z powyższym. Przeanalizujcie, przekalkulujecie, zastanówcie się. W sytuacji, gdybyście chcieli u nas grać mimo podwyżki, ale przeczuwacie, że może to stanowić pewien problem – dajcie nam znać. Jesteśmy w stanie rozbić Wam wpisowe na dogodne raty. Bo tak jak się domyślacie – dużo bardziej niż na złotówkach zależy nam na ludziach. Na Was. Zwłaszcza, że swojej satysfakcji z rozgrywek nigdy nie mierzyliśmy wypłatą, ale Waszym zadowoleniem. I dajemy Wam słowo, że akurat w tej kwestii NIGDY nic się nie zmieni. Szczegółowa oferta udziału w rozgrywkach wyjdzie już na początku sierpnia.

Liczymy na wyrozumiałość i czekamy na potwierdzenie waszego udziału w kolejnym sezonie 2022/2023!

 

Możesz już teraz wesprzeć Ligę Fanów rejestrując się u naszego ligowego bukmachera Superbet Polska. Zakładając konto z kodem LIGAFANOW wspierasz rozwój ligowych rozgrywek a tym samym możesz zgarnąć bonus w wysokości 1554 pln na start. Rejestracja i szczegóły oferty linkiem TUTAJ

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-22
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama