1 SuperStar 3
0 6 - kolejki 1
1 Żółta kartka 0
Raport - Kolejka 9, 2023-11-26 19:00

Jednym z najbardziej zaciętych szczebli w całej Lidze Fanów jest zdecydowanie liga 7-ma. Tym razem do walki o punkty stanęły dwa zespoły ze środka tabeli, a mianowicie Tornado Squad oraz KK Wataha Warszawa. Goście stawili się w dość mocnym zestawieniu pod kątem jakościowym i w naszym odczuciu byli faworytem tego spotkania. Na przekór naszej opinii to jednak gracze Tornada zaczęli mecz lepiej, gdyż po podaniu Piotra Janika na piękny strzał z dystansu zdecydował się Piotrek Bratkowski i mieliśmy 1:0. Ten gol najwyraźniej rozjuszył gości, gdyż przez resztę pierwszej połowy to tylko oni trafiali do bramki. Zaczęło się od dwójkowej akcji Mikołaja Kuszki oraz Maćka Lulki, gdzie pierwszy z graczy kreował akcję, a drugi z nich wykańczał. Trzeba tutaj podkreślić, że Maciek rozegrał fantastyczną pierwszą połowę, gdyż zaliczył klasycznego hat-tricka i w dużej mierze dzięki jego grze, Wataha wyszła na bardzo solidne prowadzenie 1:4. W międzyczasie gola na swoim koncie zanotował Mateusz Musiński, który popisał się ładnym dryblingiem, by ostatecznie zapakować piłkę do bramki strzałem na długi róg. Niestety zmiana stron nie przyniosła diametralnej zmiany obrazu gry i to goście nadal przeważali, chociaż nie można odmówić graczom Tornado walki, mimo niekorzystnego wyniku. Jednak gole zdobywali zawodnicy Watahy, a konkretnie Wojtek Wolny, Kajetan Podgórski oraz Piotrek Cieślak. Szczególnej urody było trafienie Kajetana, gdyż występował on na pozycji bramkarza, a swojego gola zanotował po strzale prawie z połowy! Na pocieszenie gospodarze zdołali zdobyć bramkę zamykającą wynik tego starcia, a miało to miejsce po strzale Piotrka Markiewicza na 2:7. Taki wynik sprawił, że tabela 7-mej Ligi Fanów stała się jeszcze bardziej ciasna i na wiosnę będzie się tutaj działo naprawdę dużo!

Więcej informacji
Bramka Bramka stracona Żółta kartka Czerwona kartka SuperStar 6 - kolejki Asysta MVP Samobój Przestrzelony karny Kanadyjczyk Obrona karnego Walkower
Data spotkania 2023-11-26 19:00