2 SuperStar 2
1 6 - kolejki 0
1 MVP 0
Raport - Kolejka 16, 2023-05-21 19:30

To spotkanie na pewno przejdzie do historii tego sezonu. Ekipa FC Tartak podejmowała Mobilis na sektorze C i dostarczyła widzom nie lada gratkę. My obstawialiśmy w zapowiedziach wygraną gości, ale podczas meczu było tyle nieprzewidzianych zwrotów akcji, że nie jeden jasnowidz złapałby się za głowę. Od początku spotkania Mobilis utrzymywał się przy piłce kontrolując przebieg meczu. Pierwszego gola, po asyście Michała Kaczyńskiego strzelił Bartek Fabisiak i to on otworzył wynik spotkania skutecznie strzelając w prawe okienko. Na kolejnego gola nie czekaliśmy nawet minuty. Rafał Duda z ostrego kąta trafił na 2:0 i bramkarz Nuszkiewicz musiał wyciągać piłkę z siatki. Do gwizdka kończącego pierwszą połowę na protokole widniał już wynik 2:7. Postawa Drwali nie napawała optymizmem na drugą część spotkania. Dlatego tym większe było zdziwienie, gdy Wodnicki już po 30 sekundach drugiej połowy strzelił bramkę na 3:7. Postawa Mateusza Wodnickiego z FC Tartak zasługuje na specjalne wyróżnienie. Strzelił on 4 bramki i zanotował 2 asysty co pozwoliło mu zostać wybranym MVP kolejki! Reszta spotkania to już opowieść o niesamowitym comebacku FC Tartak, którzy finalnie zremisowali z Mobilisem 7:7. Drwale przed zakończeniem meczu mieli jeszcze jedną sytuację, która mogła doprowadzić ich do zwycięstwa, ale ją zmarnowali. Gratulujemy obu drużynom chęci walki, bo dzięki temu naprawdę było tutaj co oglądać.

Więcej informacji
Bramka Bramka stracona Żółta kartka Czerwona kartka SuperStar 6 - kolejki Asysta MVP Samobój Przestrzelony karny Kanadyjczyk Obrona karnego Walkower
Data spotkania 2023-05-21 19:30