Tabela :
Kolejka :
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
1   Stado Szakali 4 10 3 1 0 38 23 15
R
2021-10-17 09:00
East Team 8 : 8 Stado Szakali
W
2021-10-10 11:00
Stado Szakali 13 : 6 Sante
W
2021-10-03 20:00
BRD Young Warriors 5 : 12 Stado Szakali
W
2021-09-26 18:00
FC Albatros 4 : 5 Stado Szakali
2021-10-24 11:30
Praga Warszawa - Stado Szakali
Arena Picassa
7   East Team 4 5 1 2 1 20 21 -1
R
2021-10-17 09:00
East Team 8 : 8 Stado Szakali
R
2021-10-10 10:00
East Team 3 : 3 Munja
W
2021-10-03 10:00
East Team 4 : 3 Sante
P
2021-09-26 12:00
BRD Young Warriors 7 : 5 East Team
2021-10-24 08:00
Przypadkowe Grajki - East Team
Arena Grenady
4   Sante 4 6 2 0 2 21 22 -1
W
2021-10-17 12:00
ADP Wolska Ferajna 4 : 6 Sante
P
2021-10-10 11:00
Stado Szakali 13 : 6 Sante
P
2021-10-03 10:00
East Team 4 : 3 Sante
W
2021-09-26 10:00
Munja 1 : 6 Sante
2021-10-24 11:00
FC Albatros - Sante
Arena Grenady
9   ADP Wolska Ferajna 4 3 1 0 3 15 20 -5
P
2021-10-17 12:00
ADP Wolska Ferajna 4 : 6 Sante
W
2021-10-10 11:00
ADP Wolska Ferajna 5 : 3 BRD Young Warriors
P
2021-10-03 14:00
FC Albatros 6 : 2 ADP Wolska Ferajna
P
2021-09-26 11:00
ADP Wolska Ferajna 4 : 5 Przypadkowe Grajki
2021-10-24 08:00
Tornado Squad - ADP Wolska Ferajna
Arena Grenady
2   FC Albatros 4 9 3 0 1 20 14 6
W
2021-10-17 11:30
FC Albatros 7 : 5 Praga Warszawa
W
2021-10-10 17:00
FC Albatros 3 : 2 Tornado Squad
W
2021-10-03 14:00
FC Albatros 6 : 2 ADP Wolska Ferajna
P
2021-09-26 18:00
FC Albatros 4 : 5 Stado Szakali
2021-10-24 11:00
Sante - FC Albatros
Arena Grenady
3   Praga Warszawa 4 9 3 0 1 28 16 12
P
2021-10-17 11:30
FC Albatros 7 : 5 Praga Warszawa
W
2021-10-10 08:00
Przypadkowe Grajki 5 : 9 Praga Warszawa
W
2021-10-03 08:00
Praga Warszawa 7 : 2 Munja
W
2021-09-26 10:00
Tornado Squad 2 : 7 Praga Warszawa
2021-10-24 11:30
Stado Szakali - Praga Warszawa
Arena Picassa
6   Przypadkowe Grajki 4 6 2 0 2 20 27 -7
P
2021-10-17 14:00
Przypadkowe Grajki 4 : 10 Munja
P
2021-10-10 08:00
Przypadkowe Grajki 5 : 9 Praga Warszawa
W
2021-10-03 09:00
Przypadkowe Grajki 6 : 4 Tornado Squad
W
2021-09-26 11:00
ADP Wolska Ferajna 4 : 5 Przypadkowe Grajki
2021-10-24 08:00
East Team - Przypadkowe Grajki
Arena Grenady
8   Munja 4 4 1 1 2 16 20 -4
W
2021-10-17 14:00
Przypadkowe Grajki 4 : 10 Munja
R
2021-10-10 10:00
East Team 3 : 3 Munja
P
2021-10-03 08:00
Praga Warszawa 7 : 2 Munja
P
2021-09-26 10:00
Munja 1 : 6 Sante
2021-10-24 18:00
BRD Young Warriors - Munja
Arena Grenady
5   BRD Young Warriors 4 6 2 0 2 19 25 -6
W
2021-10-17 19:00
Tornado Squad 3 : 4 BRD Young Warriors
P
2021-10-10 11:00
ADP Wolska Ferajna 5 : 3 BRD Young Warriors
P
2021-10-03 20:00
BRD Young Warriors 5 : 12 Stado Szakali
W
2021-09-26 12:00
BRD Young Warriors 7 : 5 East Team
2021-10-24 18:00
Munja - BRD Young Warriors
Arena Grenady
10   Tornado Squad 4 0 0 0 4 11 20 -9
P
2021-10-17 19:00
Tornado Squad 3 : 4 BRD Young Warriors
P
2021-10-10 17:00
FC Albatros 3 : 2 Tornado Squad
P
2021-10-03 09:00
Przypadkowe Grajki 6 : 4 Tornado Squad
P
2021-09-26 10:00
Tornado Squad 2 : 7 Praga Warszawa
2021-10-24 08:00
ADP Wolska Ferajna - Tornado Squad
Arena Grenady
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl